Elektroniczne Maski.

Elektroniczne Maski – Eskulap Beauty News

Od 1854 roku torby, buty, biżuteria i perfumy są dumnie wytwarzane przez Louisa Vuittona. Po raz pierwszy w historii tworzą fartuchy szpitalne.

Suknie powstają dla pracowników pierwszej linii w sześciu szpitalach w Paryżu. Michael Burke, prezes i dyrektor generalny Louis Vuitton: „Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomóc pracownikom służby zdrowia na naszym poziomie i wykorzystać nasze know-how do tworzenia fartuchów dla personelu medycznego”.

Ponad 30 marek modowych dostosowuje swoje linie produkcyjne do produkcji masek. Dla wielu marek odzieżowych rozprzestrzenianie się COVID-19 oznaczało zamknięcie sklepów i malejącą sprzedaż online. Zamiast tego robiąc maski na twarz, wielu znajduje sposób na utrzymanie działalności.

Projektant Alan King tworzy maski od lat – nazywa ten styl „przyszłym strojem ninja”. Teraz tworzy ekonomiczną maskę: każda jednorazowa to tylko 1 USD. Maski wielokrotnego użytku zaczynają się od 30 USD – a jeśli masz ochotę, możesz wybrać wersję z pytona za 100 dolców.
Inne marki, takie jak Joshu + Vela lub Tres Nomad, zwykle produkują torby i ubrania. Teraz robią maski, te z filtrami kosztują 30 USD, bez nich – 20 USD, a kupując jedną maskę, przekazują ją również pracownikowi służby zdrowia.

Wszystkie kształty i rozmiary są dozwolone, a niektóre marki zawierają nawet skomputeryzowane wersje masek na twarz w swoim portfolio.

W tym tygodniu Beauty News mówimy o produktach do pielęgnacji skóry i kosmetykach. Różnorodność kosmetyków na bazie kolagenu rośnie. Kremy i serum oprócz ich właściwości kojących i nawilżających mogą zawierać kolagen, który ma pomóc w zmniejszeniu podstawowych parametrów starzenia się twarzy. Jednak wiele firm nie zapewnia żadnych badań na poparcie tego.
Nie tylko bezpieczeństwo produktu, ale także jego skuteczność jest ważna dla użytkownika końcowego. Kolagen można wytwarzać w różnych postaciach i stężeniach. Rozmawialiśmy z Maciejem Opielą, krajowym dystrybutorem kolagenu Nithya:

Czy każdy kolagen jest taki sam i co decyduje o jego skuteczności? „Mus Nithya Collagen do stosowania miejscowego jest wytwarzany przez to samo laboratorium, co kolagen przeznaczony do wstrzykiwań. Gwarantuje to, że produkt zawiera 100% czysty kolagen. Każdy produkt powinien pochodzić wyłącznie od oficjalnych dystrybutorów i specjalistów klinicznych. Badania kliniczne przeprowadzone na kolagenie Nithya zostały opublikowane w czasopiśmie Journal of Clinical & Experimental Dermatology Research, a produkt był dokładnie testowany przez wiele lat, zanim uzyskaliśmy wszystkie niezbędne certyfikaty.

Wielu naszych widzów wskazuje, że używają produktów kolagenowych wokół oczu, aby zaradzić utracie objętości skóry. Kolagen może być wskazany do leczenia fotostarzenia się twarzy, szyi i dłoni. Do regeneracji skórnej i podskórnej tkanki łącznej poprzez stymulację fibroblastów. Wysokie stężenie kolagenu uzupełnia procedury wstrzykiwań i zwiększa ich skuteczność, ponieważ sprzyja naturalnym procesom regeneracji.

Michał Kisiel Eskulap Beauty News

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ