Eskulap Beauty News Trailer

Medycyna Estetyczna oraz medycyna Przeciwstarzeniowa to bardzo szybko rozwijające się dziedziny. Ale Czym tak naprawdę różnią się te dwie specjalizacje. i jak mogą one pomóc nam w spełnieniu naszych marzeń o pięknej sylwetce i idealnym, nieskazitelnym wyglądzie. W programie Eskulap Beauty News ujawniamy tajniki medycyny estetycznej , obalamy mity i stereotypy o zabiegach, przedstawiamy prawdziwe historie pacjentów o ich niesamowitej transformaci oraz o tym jak Medycyna Estetyczna wpłynęła na ich życiowy sukces.

Nazywam się Michał Kisiel, pracuję na stanowisku Aesthetic Practitioner w klinikach Eskulap w Londynie Birmingham i w Słupsku,
Stworzyliśmy Program Eskulap Beauty News w odpowiedzi na powtarzające się pytania naszych pacjentów. Wiele kolorowych magazynów i coraz więcej blogów internetowych często promuje artykuły o tematyce zdrowotnej, które potrafią niejednokrotnie wprowadzić czytelnika w błąd. Być może dzieje się tak dlatego, że informacje o zabiegach medycyny estetycznej tworzone są przez publicystów, którzy nie bazują na wiedzy medycznej ani na doświadczeniu. Program Eskulap Beauty News jest tworzony przez lekarzy specjalistów i jest dedykowany dla wszystkich osób, które chcą bliżej przyjrzeć się zabiegom z zakresu Medycyny Estetycznej. Postaramy się edukować naszych widzów jak obiektywnie oceniać wrodzone piękno i efekty po zabiegu. Podpowiemy, jakie zabiegi będą dla Ciebie najlepsze.

Na specjalne życzenie naszych pacjentów W każdym odcinku Eskulap beauty news będziemy ukrywać promocyjne hasło zniżkowe w treści naszych wiadomości. Bądźcie czujni i oglądajcie od początku do końca aby zdobyć zniżkę na zabiegi dostępne w Klinikach Eskulap Londyn Birmingham i Słupsk.

Kliknij przycisk Subskrybuj aby dostawać powiadomienia o nowych odcinkach kiedy tylko będą dostępne. Zapraszamy także do polubienia naszej strony na facebook oraz Instagram.
Do zobaczenia w Pierwszym odcinku Eskulap Beauty News.

Klinika Medycyny Estetycznej Słupsk Eskulap mmKisiel
Leszczynowa 16/2
76-200 Słupsk
Wejdź na mmKisiel.pl
Zadzwoń 505905196

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

https://mmkisiel.pl/twarz/

Zabiegi na ciało:

https://mmkisiel.pl/cialo/

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ