Klinika Eskulap dzieli się najbardziej ekscytującymi, aktualnymi i rzeczowymi informacjami o świecie estetyki i chirurgii kosmetycznej poprzez uczestnictwo w cotygodniowych postach na blogu, kwartalnikach i największych corocznych wydarzeniach w Polsce!

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zastrzykach, pielęgnacji skóry, urządzeniach, chirurgii i nie tylko. Naszym celem jest poszerzenie Twojej wiedzy, budowanie zaufania i promowanie pozytywnego nastawienia w tej szybko rozwijającej się specjalizacji.

Eskulap Training to platforma edukacji profesjonalistów pracujących nie tylko w branży medycyny estetycznej. Współpracujemy wiodącymi lekarzami i klinikami z branży, dzięki czemu Klinika Eskulap zgłasza się jako pierwsza aby określić rezultaty pionierskich zabiegów i najgorętszych produktów na rynku, które poprawią Twoje życie!

I oczywiście najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo – dlatego zawsze podzielimy się zaletami i wadami każdego zabiegu, a także cennymi poradami dotyczącymi wyboru odpowiedniego lekarza w Twojej okolicy.

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ