Fat Facial

Tego lata zabieg fat facial na twarz może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli szukasz mniej inwazyjnej metody, aby uzyskać wymierne rezultaty. Dla tych, którzy chcą zmienić kształt ciała i podkreślić rysy twarzy bez stosowania wypełniaczy skórnych, popularność zyskał transfer tłuszczu.

Proces jest prosty: wykwalifikowany personel medyczny usunie tłuszcz, często z brzucha lub boków, a następnie przeniesie go na części twarzy, które nie mają objętości, w tym na policzki, podbródek lub dolinę łez. Lekarz stosuje niechirurgiczne metody liposukcji stworzone specjalnie do transferu tłuszczu w celu usunięcia tłuszczu bez uszczerbku dla jego jakości lub integralności strukturalnej w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Twój lekarz wstrzyknie oczyszczoną i przetworzoną tkankę tłuszczową za pomocą serii zastrzyków skórnych. Długotrwałe efekty, realistyczne kształty i minimalna bieżąca konserwacja to zalety transferu tłuszczu.

Korzyści z fat facial mogą utrzymywać się do pięciu lat, co jest wyjątkowo długotrwałe w porównaniu z wypełniaczami skórnymi, które często wymagają corocznych doładowań. Ze względu na mniejsze, bardziej równomiernie rozmieszczone wstrzyknięcia przeszczepu tłuszczu, istnieje również mniejsze prawdopodobieństwo „zamrożonego” wyglądu. Transfer tłuszczu zapewnia bardzo realistyczne kontury osobom, które chcą uzyskać naturalny wygląd, ponieważ przeszczepione komórki tłuszczowe mogą integrować się z otaczającymi tkankami i reagować na zmiany wyrazu twarzy.

Tłuszcz własny pacjenta można również podawać na określone części ciała, takie jak piersi, aby nadać im bardziej naturalny, niechirurgiczny wygląd. Technika fat facial jest dość prosta w porównaniu z innymi zabiegami kosmetycznymi. Ale ponieważ pomyślny zabieg transferu tłuszczu w dużej mierze zależy od wiedzy i umiejętności lekarza, radzimy dokładnie sprawdzić swoją klinikę. Upewnij się, że są dobrze zorientowani w anatomii estetycznej, a także różnych formach tłuszczu i procedurach iniekcyjnych. Dlatego przedyskutuj transfer tłuszczu z wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym, jeśli szukasz minimalnie inwazyjnej techniki poprawy rysów twarzy i uzyskania letniego blasku.

#eskulap
#drkisiel
#fatfacial
#medycynaestetyczna
#słupsk

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij Gwiazdę

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ