Hialuronidaza krem – rozpuszczanie bez igły.

W medycynie estetycznej leczenie kwasem hialuronowym jest bardzo popularne i można dzięki niemu uzyskać zadowalające efekty wolumetrii. Zdarzają się jednak przypadki, gdy np. kosmetolodzy, osoby niewykwalifikowane wstrzykują kwas hialuronowy, powodując komplikacje u pacjenta, a raczej klienta w tym przypadku. Implantację z kwasem hialuronowym powinien wykonywać specjalista, który rozumie zasady postępowania w przypadku niepożądanych skutków po wstrzyknięciu kwasu. W przypadku powikłań po zastosowaniu kwasu hialuronowego bardzo pomocne jest zastosowanie hialuronidazy, która rozpuszcza nadmiar wypełniacza. Hialuronidaza to enzym posiadający możliwość rozkładania cząsteczek kwasu. Enzym przerywa wiązania molekularne co prowadzi do rozkładu cząsteczek wypełniacza, przyspieszając jego biodegradację.

Do najważniejszych zastosowań tej substancji należą leczenie ziarniniaków, powikłań naczyniowych oraz infekcji biofilmu bakteryjnego.

Do tej pory hialuronidaza była dostępna tylko w postaci iniekcji, ponieważ jej podawanie jest precyzyjną procedurą stosowaną w sytuacjach, w których pacjentom należy szybko pomóc po zabiegu, aby wyeliminować ryzyko, takie jak martwica tkanek. W Klinice Eskulap dostępna jest nowa generacja hialuronidazy, którą można nakładać na skórę w postaci kremu, który pomaga modelować i korygować nie tylko komplikacje po zabiegu, ale także naturalne oznaki starzenia takie jak worki pod oczami spowodowane zmęczeniem.

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ