HIFU Ultradźwięki nie tylko na twarz i ciało – Eskulap Beauty News

Witamy wszystkich pacjentów i widzów. Chciałbym się podzielić się informacjami, jakie otrzymujemy od naszych pacjentek po zabiegu HIFU urządzeniem ultradźwiękowym które wykorzystujemy w klinice Eskulap w Londynie Birmingham i Słupsku do liftingu twarzy, naciągania obwisłej skóry, uniesienia tak zwanych chomików na linii żuchwy czy pozbycia się indyczej szyi czyli inaczej podwójnego podbródka. Efekty jakie uzyskujemy są widoczne od razu a lifting tkanki postępuje z czasem wzmacniając efekty zabiegu. Spektakularne efekty obserwujemy również po zabiegach na ciało. Luźna skóra szczególnie po ciąży jest dużym problemem wieku kobiet. Jednocześnie pozdrawiamy Panią Martę i dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat efektów zabiegu HIFU.

Nie są to jednak jedyne wskazania dla zabiegów z użyciem technologii ultradźwiękowej. Bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka są jego potrzeby seksualne. Mówię o tym dlatego, że urządzenie HIFU stosujemy nie tylko na twarz czy ciało ale również używamy go dla poradzenia sobie z problemami takimi jak luźna pochwa i brak lub doznań seksualnych podczas stosunku. Być może dla wielu jest to wstydliwy temat ale coraz więcej pacjentów przekonuje się o skuteczności tych zabiegów.

Pacjentki i pacjenci kliniki bardzo chwalą sobie zabiegi z użyciem urządzenia ultradźwiękowego. Ich plusem jest to, że po zabiegu możemy dalej planować swój dzień i nie musimy czekać na rekonwalescencję ponieważ ten czas jest skrócony do minimum. Jak słusznie zauważył Doktor Piotr Sznelewski, jeden z przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anty Aging, którego również i my jesteśmy członkiem, zabiegi ultradźwiękowe są zabiegami inwazyjnymi jednak ich inwazyjność jest niejako ukryta pod skórą i dlatego często mówi się o małej inwazyjności tych zabiegów co nie do końca jest prawdą.

W następnych odcinkach Eskulap Beauty News będziemy mówić o innych zabiegach które są bardzo popularce wśród naszych pacjentów.

Michal Kisiel
Eskulap Beauty News