IADE Akademia Medycyny Estetycznej

Na konferencji IADE corocznie gromadzą się specjaliści medycyny estetycznej. Dr Ambroziak i Szczyt są w czołówce technik kosmetycznych i chirurgicznych. Klinika Eskulap będzie również obecna na tegorocznej konferencji, która odbędzie się w Gdańsku. Nasza podróż zaczyna się w Słupsku. Konsultant radiologii dr Joanna Kisiel oraz laryngolog chirurg twarzy i szyi dr Magorzata Lewicka-Kisiel spotkają się ze swoimi kolegami, dystrybutorami, producentami i przedstawicielami wyrobów medycyny estetycznej. Jest też z nimi Piotr Kisiel, manager z wykształceniem medycznym. Wszyscy lekarze powinni skorzystać z tej konferencji, aby nawiązać kontakty ze swoimi rówieśnikami i dowiedzieć się o najnowocześniejszych terapiach, nowych technologiach i najlepszych praktykach.

Po co lekarzom uczestnictwo w IADE?

Dla dermatologów i innych lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną coroczne uczestnictwo w IADE może być całkiem korzystne. Lekarze mogą omawiać trudne przypadki ze swoimi kolegami, dzielić się najlepszymi praktykami i poznawać nowe terapie, uczestnicząc w IADE. Ponadto jest to fantastyczna okazja dla lekarzy do nawiązania kontaktów z tytanami biznesu, którzy mogą udzielić wnikliwych porad na temat najnowszych produktów i innowacji. Lekarze mogą nadążać za zmianami w tej dziedzinie i aktualizować swoje praktyki, uczestnicząc w konferencjach medycznych.

Co konferencje medyczne dają naszym pacjentom?

Pacjenci mogą odnieść korzyści z obserwacji i wiedzy lekarza. Dzięki doskonaleniu swoich umiejętności lekarze są w stanie zapewnić pacjentom najnowocześniejsze metody leczenia i technologie. Najskuteczniejsze metody leczenia zostaną sprawdzone i udostępnione pacjentom, co może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów. Oprócz zapewnienia pacjentom jak najlepszego leczenia, lekarze mogą zapoznać się z najnowszymi artykułami hurtowni medycznych i producentów. Dzięki temu pracownicy służby zdrowia mogą być na bieżąco z najnowszymi procedurami i narzędziami dostępnymi dla ich pacjentów.

Dr Kisiel z Kliniki Eskulap ceni sobie tę doskonałą okazję do przedyskutowania trudnych sytuacji z kolegami i znalezienia kreatywnych rozwiązań dla naszych pacjentów. Pacjenci muszą mieć świadomość, że tylko lekarze regularnie uczęszczający na seminaria i warsztaty medyczne oferują najwyższą jakość usług. Udział w IADE jest pod tym względem bezcennym doświadczeniem.

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij Gwiazdę

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ