Czy próbujesz znaleźć prywatną klinikę w pobliżu? Nasza siedziba znajduje się w Słupsku i zapewniamy kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii oraz ginekologii.

Na pewno chcesz uzyskać najlepsze możliwe leczenie jako pacjent, podobnie jak my! Profesjonalna kadra Eskulap jest świadoma, że zapewnienie Państwu jak najlepszego leczenia wymaga bycia na bieżąco z najnowszymi innowacjami medycznymi i produktami dostępnymi na rynku.

Lekarze specjaliści pracujący w naszej klinice nieustannie pracują nad doskonaleniem swoich specjalności. Chirurdzy plastyczni naszej kliniki w Słupsku mają 30-letnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii twarzy i szyi, plastyki powiek (korekta górnych i dolnych powiek) oraz podpinania uszu (podciągania odstających uszu). Aby poznać najnowsze wyroby i techniki iniekcyjne, wszyscy jeździmy na konferencje naukowe i targi. Podczas tych wydarzeń nasi lekarze zdobywają dogłębne informacje na temat najnowszych osiągnięć w opiece zdrowotnej, co pozwala nam wykorzystać je w naszej codziennej praktyce. Nasz personel kliniczny jest w stanie nawiązać kontakty z innymi specjalistami medycznymi i gromadzić pomysł wypracowane na przestrzeni lat praktyki. Ze względu na naszą zdolność do zapewnienia naszym pacjentom najnowocześniejszych alternatyw leczenia, mamy przewagę nad innymi klinikami.

Personel medyczny Kliniki Eskulap dba o poprawę bezpieczeństwa pacjentów i świadczenie wysokiej jakości opieki. Nasi lekarze łączą się z dystrybutorami produktów medycznych podczas wydarzeń i konferencji, takich jak ACE i CCR w Londynie. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych preparatów i procedur, jesteśmy przeszkoleni w ich stosowaniu i możemy zagwarantować skuteczność terapeutyczną. Zawsze szukamy nowych rzeczy i mamy dostęp do informacji o nich, gdy tylko staną się dostępne. Ponieważ branża medyczna nieustannie się zmienia, nasz zespół kliniczny bierze udział w cyklicznych konferencjach. Korzyści z zabiegów w naszej klinice w Słupsku są oczywiste. Aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą możliwą opiekę, podążamy za najnowszymi osiągnięciami i trendami w opiece zdrowotnej. Dlatego pokazujemy wam ten film. To krótkie podsumowanie tego, co widzieliśmy na tegorocznych konferencjach medycyny estetycznej i urody ACE i CCR.

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ