Leczenie migren i bóli głowy – historie pacjentów w Klinice Eskulap Słupsk

Dziś chciałabym opowiedzieć historię pacjentki, która przyszła do naszego gabinetu… a pierwszą rzeczą, jaką powiedziała było… Mam pasję do latania. Odkąd mój ojciec zabrał mnie na lotnisko, fascynowały mnie samoloty na niebie. Na początku nie rozumiałem, jak to się ma do naszej wizyty, ale wkrótce wszystko stało się jasne.

Pamiętam, jak mówiła, że jej ojciec był generałem marynarki wojennej i że baza lotnicza była pod jego dowództwem. Uwielbiała dreszczyk emocji, widząc startujące odrzutowce i użyła tego szczególnego określenia, że moc silników sprawiła, że betonowa podłoga trzęsła się jak galaretka. Później wspomniała, że zdecydowała się latać, ale bóle głowy i migreny dystansowały ją od pełnego zaangażowania się aby zostać pilotem. Na początku nie wiedzieliśmy, co powoduje migreny. Ale w końcu jej pomogliśmy.

Pamiętam, jak pacjentka skarżyła się na bóle głowy, które uniemożliwiały jej efektywną naukę i koncentrację na codziennych zajęciach. Było jasne, że nie może dalej przyjmować środków przeciwbólowych i uszkadzać przewodu pokarmowego oraz że potrzebuje alternatywnego leczenia.

Po wstępnej ocenie stwierdzono, że mięśnie łączące się ze skórą głowy oraz nadmierne obciążenie karku podczas wysiłku fizycznego powodowały bóle głowy.
Peacjentka była sceptyczna i nie chciała uwierzyć, że mięśnie szyi i skóry głowy mogą dosłownie wywołać u niej tak duży ból głowy.

Jednak podczas konsultacji poprosiłem ją, żeby spróbowała leczenia toksyną botulinową, żeby zobaczyć, czy poradzi sobie z bólem w ten sposób. Na szczęście był to krok w dobrym kierunku.
Kilka miesięcy po zabiegu przesłała mi wiadomość, że przeszła szkolenie i wszystkie egzaminy, a jej marzenie o zostaniu pilotem stało się rzeczywistością.

Takie historie utwierdzają mnie w przekonaniu, że to, co robimy, jest naprawdę ważne nie tylko dla osiągnięcia rezultatów, ale także dla umożliwienia pacjentom osiągnięcia ich celów i osiągnięcia sukcesu. Jane, mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz. Chciałbym zabrać moje dziecko na to lotnisko i wchłonąć część tej energii z silników odrzutowych. Wszystkiego najlepszego.

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ