Technologia liftingu nićmi pozwala na poprawę owalu twarzy poprzez lifting skóry. Naturalne procesy stymulacji i regeneracji to kluczowe zalety zabiegu nićmi, poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Ta metoda jest wskazana dla osób, które utraciły objętość i pragną uzyskać efekt liftingu koncentrując się na okolicy oka, podbródka, brwiach, policzkach i na czole. Bardzo dobre rezultaty obserwuje się również przy zabiegach przywrócenia wyglądu skóry szyi i ramion. Nici PDO są zbudowane z elementu o nazwie polidioksanon. Jest to bezpieczna dla naszego organizmu substancja, od wielu lat stosowana w medycynie do wyrobu wchłanialnych nici chirurgicznych. Istnieją również specjalne nici APTOS. Metoda ich podawania jest zupełnie inna ale jeśli chodzi o ich skład, również zawierają cząsteczki polikaprolaktonu jak i kwasu polimlekowego.

Krótkie nici PDO to rodzaj nici, które są często używane w medycynie aby zainicjować procesy bioaktywacji i biostymulacji w naszej skórze. Istnieją one w różnych formacjach i kształtach. Niektóre są zbudowane jako grupa mniejszych wątków, inne są pojedynczymi wątkami. Niezależnie od ich budowy wszystkie warianty nici krótkich posiadają strukturę jednolitej powierzchni bez zagłębień. Taka nić PDO jest gładka i utrzymuje skórę w miejscu, zapewniając pożądany efekt zabiegu. Zabiegi nićmi są uważane za bardziej inwazyjne niż zabiegi na przykład ultradźwiękami HIFU, a w Klinice Eskulap w Słupsku na popularności zyskują właśnie naturalne nieinwazyjne metody liftingu.

Nici z haczykami o nierównej strukturze to skuteczna i wypróbowana metoda liftingu skóry. Mikroskopijne haczyki rozsiane na obwodzie nici sprawiają, że nić jest grubsza niż jej krótki odpowiednik. Taka nić może być użyta do dźwigania części skóry dla zwiększenia efektu w porównaniu z nićmi krótkimi. Efekty po zabiegu są widoczne natychmiast. Nici z haczykami efektywnie rozprostowują bruzdy, a ponadto przywracają wolumetrię konturu twarzy. Korzystanie z nici PLLA, APTOS po zabiegu ultradźwiękowym HIFU to świetny sposób na dalszą stymulację skóry, wygładzenie zmarszczek oraz konturowanie i rzeźbienie utraconej objętości twarzy — tak zwany – niechirurgiczny lifting twarzy.

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Medycyna Estetyczna, Chirurgia Plastyczna, Laryngolog

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ