AP Michał Kisiel

Michał Kisiel, Ekonomista

Michał Kisiel to rozpoznawalna ‘twarz’, ambasador i influencer związany z producentami sprzętu medycznego. Jest obecny podczas pokazów i premier urządzeń i technik zabiegowych oferowanych dla pacjentów. Powoduje to, że wszystkie oddziały kliniki Eskulap są wiodącymi ośrodkami oferującymi innowacyjne i nowatorskie rozwiązania w medycynie i medycynie estetycznej.

Ocena sytuacji rynkowej i zasobów kliniki jest niezbędna dla uzyskania wysokiej jakości usług i zaspokojenia potrzeb zabiegowych pacjentów. Dlatego tak ważne jest, aby wszystkie urządzenia i produkty oferowane w Klinikach Eskulap były sprawdzane osobiście – dosłownie. Zanim zaoferujemy jakikolwiek produkt dla naszych pacjentów sami sprawdzamy go na własnej skórze.

Michał Kisiel, jako członek zarządu, uczestnik sympozjów i międzynarodowych konferencji biznesowych organizowanych przez liderów produkcji, dystrybucji wyrobów medycznych i preparatów z zakresu medycyny estetycznej współpracuje z firmami medycznymi i producentami takimi jak Filorga, Merz, Croma czy Henry Shein, aby uzyskać najlepszej jakości produkty dla naszych pacjentów.

Michał Kisiel, Inżynier

Michał Kisiel posiadając tytuł inżyniera i wiedzę techniczną jest w stanie wybrać odpowiednie produkty i urządzenia dla pacjentów Klinik Eskulap spełniając najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Jest to niezbędne dla podtrzymania kluczowych wartości kliniki Eskulap, które zostały nam przekazane od jej założycieli.

Michał Kisiel jest członkiem zarządu korporacji AMC, która jest właścicielem wytwórni AMC Films. Klinika Eskulap, jako producent cyklicznych kampanii informacyjnych o tematyce medycznej kieruje swoje programy do międzynarodowej społeczności. Prowadzenie kampanii informacyjnych, które pomagają zapoznać pacjenta z możliwościami, jakie daje medycyna estetyczna oraz z zagrożeniami jakie istnieją na rynku. Oglądając nasze programy najszybciej dowiesz się o nowościach w medycynie estetycznej.

Wykształcenie

Absolwent wydziału nauk o zdrowiu Wyższej Szkoły w Ostrowcu gdzie usyskał tytuł Pielęgniarski. Absolwent londyńskiego Thames Valley University z tytułem Masters of Arts. Absolwent londyńskiego University of West London z tytułem MBA Master of Business Administration. Absolwent szczecińskiego uniwersytetu z tytułem Magistra Ekonomii oraz członek stowarzyszenia audio inżynierów AES Audio Engineering Society.

Dołącz do naszej rodziny.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy