Podsumowanie roku 2020, nagłówki wiadomości – Eskulap Beauty News.


Zima jest taka pora roku, kiedy czujesz, że czas biegnie coraz szybciej. Chcesz uchwycić każdą sekundę. Rok 2020 był trudny dla wszystkich. Oprócz wydarzeń politycznych, które wstrząsnęły światem, niektóre z tych historii będą kontynuowane do 2021 roku i później. Więc dzisiaj robimy krótkie podsumowanie roku 2020.

Kilka lat temu pojawiły się historie z pytaniem, czy rok 2016 był najgorszym w historii. Cóż, rok 2020 bije rok 2016 na głowę.

Niektóre najważniejsze wiadomości w tym roku to:
Senat USA uniewinnia Donalda Trumpa z zarzutów. Zwykle tego rodzaju wiadomości byłyby na szczycie listy. Ale w 2020 roku to tylko znajduje się w pierwszej dziesiątce. Donald Trump jako trzeci prezydent w historii Stanów Zjednoczonych dołącza do oskarżonego tłumu z Andrew Johnsonem i Billem Clintonem.

Wybory na Białorusi wywołują protesty na rzecz demokracji. 9 sierpnia 2020 roku Łukaszenko stwierdził, że wygrał krajowe wybory prezydenckie uprawniające go do szóstej kadencji. Tysiące ludzi natychmiast wyszło na ulice, aby zaprotestować, co uważali za skradzione wybory.

Napięcia między Iranem a Stanami Zjednoczonymi zaogniają podziały porozumienia nuklearnego.
Nie chcę nawet komentować tego. Złe stosunki pomiędzy Teheranem i Waszyngtonem nadal istnieją.

Zmiany klimatyczne trwają. Pożary, częste burze i intensywne susze. Rok 2020 rozpoczął się najgorszy sezon pożarów w historii Australii, w którym 6% kraju płonie i prawie trzy miliony zwierząt zabitych.

I oczywiście temat numer jeden COVID 19. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że około 10 proc światowa populacja już zachorowała na COVID-19. Do końca w roku 1,7 miliona ludzi zmarło z tego powodu. Światowa gospodarka skurczy się o około 4 procent. A niedawno nowy wariant koronawirusa jest ujawniany opinii publicznej, powodując jeszcze większe zakłócenia na całym świecie. Prawdopodobnie nie skończy się to w 2021 roku.

Mimo wszystko w Klinice Eskulap życzymy Państwu wszystkiego najlepszego najlepsze i wesołe, wesołe święta.

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ