Restylane Słupsk – program Harmony

Program Harmony w Klinice Eskulap w Słupsku pomaga w ustaleniu celów leczenia i oczekiwanych rezultatów podczas konsultacji z pacjentem. Dzięki temu efekty leczenia są przewidywalne.

Ponieważ zdrowie pacjenta jest naszym wspólnym celem, Klinika medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku wspiera pacjentów w podejmowaniu decyzji i trafnym określaniu ich oczekiwań. Plan Harmony uwzględnia pięć cech twarzy: jakość skóry, kształt twarzy, proporcje, symetrię twarzy i mimikę.

Analiza przed zabiegiem pozwala na zastosowanie najodpowiedniejszych technik i przygotowania przedoperacyjnego w celu dokładnego określenia efektów leczenia i odległych wyników. Harmonijny, przewidywalny plan leczenia jest idealnie dopasowany do pacjenta w Klinice Eskulap. Co Harmony może dla ciebie +zrobić?

Klinika Eksulap wymaga dokładnej oceny twarzy pacjenta w celu dobrania najlepszej opcji leczenia. Idealnym uzupełnieniem twarzy powinny być usta, nos, oczy i policzki. Ważne jest zrównoważenie proporcji tak, aby odpowiadały unikalnej części ciała pacjenta.

Chcesz wiedzieć, który zabieg jest dla Ciebie najlepszy? Klinika Eskulap i program Harmony pozwalają jasno określić cele podczas konsultacji przedzabiegowej, a lekarzom pomaga dobrać najlepsze techniki zabiegowe i preparaty tak, aby zabieg przyniósł harmonijne, przewidywalne i oczekiwane efekty estetyczne.

#restylane
#eskulap
#medycynaestetyczna
#regeneraactiva
#usta
#drkisiel
#lewicka-kisiel
#słupsk
#slupsk
@GaldermaAestheticsPolska

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ