Restylane – Kwas Hialuronowy

Kliniki Eskulap Słupsku to certyfikowana klinika medycyny estetycznej, która współpracuje z Restylane – to najlepsza jakość uzyskana w procesie stabilizacji kwasu hialuronowego o wysokiej czystości przy użyciu innowacyjnego produktu technologii NASHA i OBT. Zapewnią komfort podczas zabiegu i umożliwią osiągnięcie upragnionych spersonalizowanych rezultatów. Jakość preparatu jest bardzo ważna w procesie leczenia, ale ogromny wpływ na efekt mają również własne doświadczenie i umiejętności lekarza. Dlatego tak ważna jest weryfikacja kliniki przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Marka Restylane od 25 lat jest pierwszym wyborem dla lekarzy i pacjentów na całym świecie! Restylane Classic to kultowy produkt, który doskonale sprawdza się podczas różnorodnych zabiegów – pozostaje na miejscu, nie topi się i nie zwiększa objętości, tym samym oczyszczając twarz zachowując jej naturalne piękno.

Postaw idealnie! Restylane to autorski preparat oparty na kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego, oparty na jakości, doświadczeniu i historii – zastosowano je do ponad 50 milionów zabiegów, a ich liczba wciąż rośnie.

Klinika Eskulap stawia na jakość. Preparat Restylane zawiera kwas hialuronowy z minimalną modyfikacją.Dzięki technologii NASHA i OBT efekt po zabiegu jest naturalny i może utrzymywać się nawet do 12 miesięcy!

Wypełniacze Restylane i kwas hialuronowy pomogą Ci cofnąć się w czasie i przywrócić Twój czarujący wygląd. Nie musisz się martwić, że efekt zabiegu będzie zbyt oczywisty, ponieważ produkty indywidualnie dobrane przez zaufanego lekarza pozwolą Ci uzyskać spersonalizowane rezultaty. Dzięki temu usta pozostaną naturalne w wyglądzie i dotyku.

#restylane
#eskulap
#medycynaestetyczna
#regeneraactiva
#usta
#drkisiel
#lewicka-kisiel
#słupsk
#slupsk
#kwashialuronowy
@GaldermaAestheticsPolska

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ