Sculptra

Chcesz długoterminowo odmłodzić swoją twarz? Biostymulator Sculptra oferowany w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku działa stymulująco na naturalne procesy regeneracji organizmu. Redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry, uwydatniając zapadnięte obszary twarzy. Efekt może utrzymywać się około 2 lata po pierwszym zabiegu.

Biostymulator tkankowy Sculptra to odpowiednie rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą uzyskać efekty oparte na naturalnych mechanizmach regeneracyjnych swojego organizmu. Preparat zapewnia silne wsparcie tkanek oraz stymuluje produkcję kolagenu typu I. Z czasem cząsteczka ulegnie degradacji, ale wyprodukowany kolagen zostanie zachowany, aby zapewnić trwałą poprawę w postaci wygładzenia zmarszczek oraz przywrócenia naturalnego owalu kształtu i objętości. Zapraszamy na konsultację do Kliniki Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku.

Aby była jędrna, skóra musi mieć grubą strukturę. Podtrzymuje skórę i utrzymuje jej kształt, ale wraz z wiekiem jej działanie spada. Sculptra jest dostępna w Klinice Eskulap w Londynie. To całkowicie naturalne, ponieważ Sculptra nie wypełnia tkanek, ale sprawia, że skóra się samoregeneruje. Proces redermalizacji tkanek może trwać do 25 miesięcy.

 

#sculptra
#eskulap
#medycynaestetyczna
#lipotransfer
#regeneraactiva
#usta
#drkisiel
#lewicka-kisiel
#słupsk
#slupsk

 

Aby wystawić opinię na Google, kliknij tutaj https://g.page/eskulapslupsk/review?rc

 

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media/

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

Zabiegi na Twarz

Zabiegi na ciało:

Zabiegi na Ciało

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń już dziś aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instagram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ