Witam Michał z tej strony Eskulap Beauty News jesteśmy ponownie na kongresie 22 kongresie medycyny estetycznej. Jesteśmy na stanowisku firmy Skin Solution będziemy rozmawiać z panią Iwoną o nowych produktach. Pani Iwono co z tym roku firma proponuje klientom jakiego możemy spodziewać się typu nowości na rynku.

Jalupro to jest cała gama produktów, w tym roku promujemy fajne połączenie czyli Jalupro połączone z osoczem bogatopłytkowym. Do tego są badania kliniczne i ten protokół najfajniej sprawdza się u kobiet, które mają cienie pod oczami bardzo mocno przesuszoną skórę więc Jalupro klasyczne jest najlepsze i najbardziej odpowiednie do połączeń z osoczem bogatopłytkowym. Drugim takim protokołem który się sprawdza pod oko, a jest to najtrudniejsza okolicą to Jalupro klasyczne w skondensowanym można powiedzieć wydaniu to znaczy nie dajemy całego produktu tylko łączymy aminokwasy z mniejszą ilością kwasu hialuronowego żeby lepiej lepiej zadziałał pod oko ona te miejsca które są bardziej wymagające.

Mamy również państwa produkty u nas w klinice które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród klientów i często pytają się nas jak w jaki sposób mogą one pomóc pacjentom w procesie regeneracji czy czy państwa produkty posiadają jakieś unikalne cechy charakterystyczne które potrafią wspomóc proces rekonwalescencji które wspomagają zabiegi mezoterapii dla klientów w jaki sposób pacjenci mogą jeszcze bardziej cieszyć się tymi produktami.

Jalupro to jest wyjątkowy produkt bo tak jak Pan powiedział jest to nie tylko kwas hialuronowy ale również aminokwasy. Aminokwasy nie jakieś z przypadku tylko aminokwasy które są w Łańcuchu aminokwasowym. To one odpowiadają za produkcję naszego białka i one powodują że uczy się nasz organizm bo z czasem zapomina jak się produkuje kolagen. Aminokwasy w tym odpowiednim łańcuchu aminokwasowym powodują że nasz organizm uczy się. Dla osób które się starzeją tego kolagenu jest coraz mniej a aminokwasy pokazują, przypominają jak to się powinno robić jak to się robiło kiedyś w naszym organizmie.

Będziemy w kontakcie postaram się zamówić u pani jeszcze kilka dodatkowych opakowań ponieważ naprawdę schodzą one dość szybko. Dziękuję jeszcze raz Pani bardzo za rozmowę będziemy was jeszcze odwiedzać podczas tegorocznego kongresu medycyny estetycznej. Dziękujemy również wszystkim widzom za oglądanie.
Jeszcze dodam że firma szykuje nowość, to będzie wielki launch na rynku, coś czego jeszcze nie było. Będziemy tu razem z firmą Skin Solution w przyszłym roku. Czekamy na ten produkt na tą nowość. Dziękujemy bardzo wszystkim i do zobaczenia.

Klinika:

Klinika

Media:

https://mmkisiel.pl/media

Zabiegi:

Zabiegi

Zabiegi na twarz:

https://mmkisiel.pl/twarz/

Zabiegi na ciało:

https://mmkisiel.pl/cialo/

Cena zabiegów:

Cennik

Zadzwoń aby umówić się na konsultację 505905196

Social media

Instargram:
https://www.instagram.com/eskulap.clinic/

Facebook:
https://www.facebook.com/polskaklinika

Twitter:
https://twitter.com/polskaklinika/

LinkedIn:
https://uk.linkedin.com/company/eskulap-clinic-london

YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCnjXp2zHp55B-gbIxAqXkpQ