Pon-Pt: 12:00 - 18:00
Sb: 10:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Chirurgia Plastyczna Słupsk

Po
Przed

Ukryte piękno czasami trzeba wydobyć poddając się zabiegowi chirurgicznemu.

W Klinice Eskulap w Słupsku podczas zabiegu chirurgicznego wystarczy drobna korekta aby uzyskać satysfakcję ze swojego wyglądu. Gdy pacjent dobrze czuje się we własnej skórze zwiększa to jego pewność siebie, co może prowadzić do osiągnięcia personalnego I zawodowego sukcesu.

Termin „chirurgia plastyczna” pochodzi od greckiego teckhne, czyli sztuki modelowania lub rzeźbienia. Zawód ten sięga około 800 roku p.n.e. w Indiach, gdzie do rekonstrukcji amputowanych nosów używano płatów czołowych.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Kto wylkonuje zabieg chirurgii plastycznej w Słupsku?

Lekarz z tytułem specjalisty jest najbardziej odpowiednią osobą aby wykonywać zbiegi chirurgiczne. W klinice Eskulap w Słupsku zabiegi chirurgiczne plastyki powiek I korekty odstających uszu przeprowadzane są przez specjalistę z zakresu chirurgii głowy I szyi Dr Małgorzatę Lewicką-Kisiel oraz Mateusz Knakiewicz – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej Słupsk

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak przygotować się do zabiegu chirurgii plastycznej w Słupsku?

  Każdy pacjent, który zdecydował się na zabieg, przed przystąpieniem do operacji musi mieć zrobione badania diagnostyczne, zależne od rodzaju zabiegu. Głównym badaniem jest morfologia, której wyniki posłużą lekarzowi w ocenie ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

  Czy chirurgia plastyczna to właściwy wybór?

  Jest kilka rzeczy, o których warto pomyśleć, zanim rozważasz operację plastyczną. Prawie wszyscy pacjenci są skrępowani swoim ciałem. Prawie każdy chciałby, żeby było coś, co można by zmienić. Poprawa formy dzięki odpowiedniej kontroli wagi i ćwiczeniom może zdziałać cuda bez operacji. Są jednak zmiany, które tylko można poprawić za pomocą chirurgii plastycznej.

  Jak wygląda gojenie po zabiegu?

  Procedury i czasy gojenia są różne w zależności od rodzaju wykonanego zabiegu. Podczas konsultacji pacjent uzyskuje pełną informację dotyczącą zabiegu rekonstrukcyjnego czy kosmetycznego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapytaj lekarza chirurga.

  Klinika Eskulap zaprasza osoby pragnące polepszyć swój wygląd. Oferujemy nowoczesne zabiegi w ramach chirurgii plastycznej, dzięki którym pacjenci odzyskują pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą świadczonych usług.


  Czytaj więcej


  Chirurgia plastyczna Słupsk

  W codziennej pracy zajmujemy się przeprowadzaniem szybkich procedur chirurgicznych. Ich głównym zadaniem jest skorygowanie niedoskonałości, na przykład zbyt duże lub odstające małżowiny uszne. Zabieg korekcji uszu nosi nazwę otoplastyka, a polega na zmniejszeniu odchylenia małżowiny. W jego efekcie poprawia się symetria twarzy, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta.

  Oferta obejmuje również plastykę powiek (blefaroplastykę). Procedura niweluje problem opadających powiek, które nadają twarzy zmęczony wygląd i wizualnie ją postarzają. To prosta operacja należąca do najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych.


  Chirurgia plastyczna w Słupsku

  Jeżeli zainteresował Państwa potencjał, którym wyróżnia się chirurgia plastyczna Słupsk to miasto, w którym można umówić się na konsultację z naszym specjalistą. Zachęcamy do rezerwacji terminu wizyty oraz odwiedzin kliniki.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Chirurgia Plastyczna - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy