Chirurg plastyczny Słupsk – konsultacje i zabiegi chirurgiczne w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap

Chirurgia plastyczna Słupsk – specjaliści w Klinice Eskulap

W Klinice Eskulap zabiegi wykonuje lekarz z tytułem specjalisty z zakresu chirurgii głowy i szyi dr Małgorzata Lewicka-Kisiel oraz Mateusz Knakiewicz – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej Słupsk

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Przygotowanie do zabiegów chirurgicznych

  Jak przygotować się do zabiegów? Należy przestrzegać zaleceń lekarza chirurga, który wskaże konkretne badania do wykonania w zależności od rodzaju planowanego zabiegu. Podstawą jest zawsze morfologia, ale w niektórych sytuacjach należy przeprowadzić dokładniejszą diagnostykę.

  Kiedy warto zdecydować się na zabieg chirurgii plastycznej?

  Gabinet medycyny estetycznej Słupsk to miejsce, w którym pacjent może skorzystać z wiedzy specjalistów w zakresie chirurgii. Decyzja o skorzystaniu z zabiegu chirurgii plastycznej jest przede wszystkim indywidualna, jednak poprzedzona powinna być analizą stanu zdrowia osoby zainteresowanej ingerencją chirurga oraz jej oczekiwań. Potrzeba operacji może wynikać z chęci poprawy samopoczucia, zwiększenia poczucia pewności siebie lub przywrócenia funkcji utraconych w wyniku różnych zdarzeń życiowych. Typowe sytuacje, kiedy pacjenci decydują się na konsultację z chirurgiem plastycznym, to:

  • Niezadowolenie z naturalnych cech wyglądu – gdy pacjent ma problem z zaakceptowaniem pewnych części ciała lub utrudniają mu one codzienne funkcjonowanie np. krzywa przegroda nosowa, wpływa na problemy z oddychaniem, a zbyt odstające uszy powodują ból podczas noszenia okularów.
  • Chęć usunięcia skutków starzenia się – zabiegi takie jak lifting twarzy, mogą w skuteczny sposób usunąć oznaki starzenia się, których nie wyeliminuje krem czy serum.
  • Konieczność odbudowy ciała po urazach lub operacjach – w wielu wypadkach konsultacja dotyczy osób, które chcą dowiedzieć się, w jaki sposób i czy w ogóle możliwa jest operacja usuwająca nabyte defekty. Pacjenci onkologiczni zwracają się z prośbą o odbudowę lub poprawę wyglądu operowanych miejsc. W gabinecie chirurga pojawiają się też pacjenci po wypadkach, którzy chcą poprawić wygląd części ciała, które najbardziej ucierpiały np. podczas zderzenia samochodów czy pożaru domu.
  • Pragnienie korekty wad wrodzonych lub nabytych – część pacjentów chirurga plastycznego dopiero będąc dorosłymi, dojrzewa do decyzji o poprawie defektu, który towarzyszył im od dzieciństwa. Często pacjentami stają się również dzieci, które cierpią z powodu szykan będących efektem wyglądu innego niż obowiązujący kanon piękna.

  Zabiegi oferowane w Klinice Eskulap

  W naszej Klinice oferujemy szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej, które pomogą poprawić wygląd, a co za tym samopoczucie pacjentom. Do przeprowadzanych na miejscu zabiegów zaliczane są na przykład:

  • Korekta odstających uszu (otoplastyka) – zabieg polegający na zmianie kształtu, położenia lub rozmiaru uszu, co przynosi natychmiastową poprawę wyglądu i samopoczucia.
  • Plastyka powiek (blefaroplastyka) – usunięcie nadmiaru skóry, tłuszczu i innych tkanki z okolic powiek, co prowadzi do odmłodzenia wyglądu twarzy i poprawy zakresu widzenia.
  • Mini lifting twarzy i szyi – zabieg poprawiający owal twarzy, napięcie skóry.

  Każdy z tych zabiegów wykonywany jest ze starannością, by zapewnić pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas rekonwalescencji. W Klinice przeprowadzane są również nieinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela, skierowane do osób, które nie chcą lub nie mogą poddać się operacji.

  Korzyści z zabiegów chirurgicznych i rekonwalescencja

  Zabiegi chirurgii plastycznej w Klinice Eskulap przynoszą szereg korzyści, takich jak:

  • Poprawa estetyki i proporcji ciała,
  • Wzrost pewności siebie i samopoczucia,
  • Trwałe rozwiązanie wielu problemów estetycznych,
  • Używanie nowoczesnych technik minimalizujących ryzyko i skracających czas rekonwalescencji.

  Dlaczego warto wybrać Klinikę Eskulap?

  Decydując się na zabieg w Klinice Eskulap, wybierasz miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawiane jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Nasz zespół specjalistów to profesjonaliści, którzy podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, zapewniając opiekę na odpowiednim poziomie. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i techniki operacyjne, co pozwala na osiągnięcie założonych wyników przy minimalnym dyskomforcie i krótkim czasie rekonwalescencji.

   

  Czytaj więcej

   

  Konsultacje z chirurgiem plastycznym

  Konsultacje w naszej Klinice to ważny element planu leczenia. Zespół lekarzy specjalistów odpowie na pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości, a także zaproponuje indywidualnie dopasowane rozwiązania, które najlepiej będą odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom pacjenta.

   

  Chirurgia plastyczna Słupsk

  Klinika medycyny estetycznej Eskulap oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, a także wsparcie lekarza przez cały proces leczenia.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Chirurgia Plastyczna - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy