Chirurgia Plastyczna Słupsk

Kto wylkonuje zabieg chirurgii plastycznej w Słupsku?

Lekarz z tytułem specjalisty jest najbardziej odpowiednią osobą aby wykonywać zbiegi chirurgiczne. W klinice Eskulap w Słupsku zabiegi chirurgiczne plastyki powiek i korekty odstających uszu przeprowadzane są przez specjalistę z zakresu chirurgii głowy i szyi Dr Małgorzatę Lewicką-Kisiel oraz Mateusz Knakiewicz – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej Słupsk

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak przygotować się do zabiegu chirurgii plastycznej w Słupsku?

  Każdy pacjent, który zdecydował się na zabieg, przed przystąpieniem do operacji musi mieć zrobione badania diagnostyczne, zależne od rodzaju zabiegu. Głównym badaniem jest morfologia, której wyniki posłużą lekarzowi w ocenie ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

  Czy chirurgia plastyczna to właściwy wybór?

  Jest kilka rzeczy, o których warto pomyśleć, zanim rozważasz operację plastyczną. Prawie wszyscy pacjenci są skrępowani swoim ciałem i każdy chciałby, żeby można było to zmienić. Poprawa formy dzięki odpowiedniej kontroli wagi i ćwiczeniom może zdziałać cuda bez operacji. Są jednak zmiany, które tylko można poprawić za pomocą chirurgii plastycznej.

  Jak wygląda gojenie po zabiegu?

  Procedury i czasy gojenia są różne w zależności od rodzaju wykonanego zabiegu. Podczas konsultacji pacjent uzyskuje pełną informację dotyczącą zabiegu rekonstrukcyjnego czy kosmetycznego. Czas gojenia może wynosić od kilku dni do tygodni po zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapytaj lekarza chirurga.

  Klinika Eskulap w Słupsku zaprasza osoby pragnące polepszyć swój wygląd. Oferujemy nowoczesne zabiegi w ramach chirurgii plastycznej, dzięki którym pacjenci odzyskują pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą świadczonych usług.


  Czytaj więcej


  Chirurgia plastyczna Słupsk

  W codziennej pracy zajmujemy się przeprowadzaniem tak zwanych szybkich procedur chirurgicznych. Ich głównym zadaniem jest skorygowanie niedoskonałości, na przykład zbyt duże lub odstające małżowiny uszne, opadające powieki czy mini chirurgiczny lifting twarzy. Zabieg korekcji uszu nosi nazwę otoplastyka, a polega na zmniejszeniu odchylenia małżowiny. W jego efekcie poprawia się symetria twarzy, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta.

  Oferta obejmuje również plastykę powiek (blefaroplastykę). Procedura niweluje problem opadających powiek, które nadają twarzy zmęczony wygląd i wizualnie ją postarzają. To prosta operacja należąca do najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych.


  Chirurgia plastyczna w Słupsku

  Jeżeli zainteresował Państwa potencjał, którym wyróżnia się chirurgia plastyczna Słupsk to miasto, w którym można umówić się na konsultację z naszym specjalistą. Zachęcamy do rezerwacji terminu wizyty oraz odwiedzin kliniki.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Chirurgia Plastyczna - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy