Chirurgia Plastyczna Słupsk

Kto wylkonuje zabieg chirurgii plastycznej w Słupsku?

Lekarz z tytułem specjalisty jest najbardziej odpowiednią osobą aby wykonywać zbiegi chirurgiczne. W klinice Eskulap w Słupsku zabiegi chirurgiczne plastyki powiek i korekty odstających uszu przeprowadzane są przez specjalistę z zakresu chirurgii głowy i szyi Dr Małgorzatę Lewicką-Kisiel oraz Mateusz Knakiewicz – specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej Słupsk

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak przygotować się do zabiegu chirurgii plastycznej w Słupsku?

  Każdy pacjent, który zdecydował się na zabieg, przed przystąpieniem do operacji musi mieć zrobione badania diagnostyczne, zależne od rodzaju zabiegu. Głównym badaniem jest morfologia, której wyniki posłużą lekarzowi w ocenie ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

  Czy chirurgia plastyczna to właściwy wybór?

  Czy są jakieś kwestie, o których powinienem pamiętać przed operacją plastyczną? Nasi pacjenci w Londynie nie są do końca zadowoleni z wyglądu swoich ciał. Podczas wizyty u jednego z naszych lekarzy pacjenci oczekują pewnego rodzaju operacji, aby ich ciała uległy zmianie. Mamy procedury, które mogą w tym pomóc, ale ważne jest, aby zrozumieć, że zaplanowana dieta, utrata masy ciała i schemat ćwiczeń mogą pomóc w kształtowaniu sylwetki bez konieczności stosowania jakichkolwiek zabiegów. Niektóre zmiany można naprawić tylko za pomocą chirurgii plastycznej.

  Ludzie zawsze byli zaabsorbowani atrybutami takimi jak władza, wpływy i wygląd. Dojrzewając w dzisiejszej kulturze, jesteśmy narażeni na komunikaty, które mówią, że to, jak wyglądamy, decyduje o naszej wartości. Może to odbić się na naszym zdrowiu psychicznym, szczególnie w przypadku kobiet, które podlegają kulturze promującej nieosiągalne ideały piękna. Ma sens, że wielu mężczyzn i kobiet szuka operacji plastycznej w celu uzyskania „idealnego” wyglądu.

  Często poprawiamy nasz wygląd, ale równie ważne jest rozważenie wszystkich alternatyw przed operacją. Po wypróbowaniu alternatywnych strategii, aby uzyskać pożądany wygląd, operacja powinna być zawsze ostatecznością.

  Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej urody, jest utrzymanie zdrowej diety i kontrolowanie wagi. Chociaż otyłość jest szkodliwa dla zdrowia, ma również negatywny wpływ na wygląd. Jeśli masz nadwagę, twoja postawa będzie się stopniowo zmieniać, przez co będziesz wyglądać na starszego i bardziej wyczerpanego niż w rzeczywistości. To, jak się czujesz i jak wyglądasz, można znacznie poprawić, zrzucając kilka kilogramów z plecaka chirurgicznego.

  Powinieneś zdecydować się na regularne ćwiczenia oprócz utrzymywania zdrowej diety i kontrolowania wagi. Ćwiczenia nie tylko pomagają w rozwoju dyscypliny, utracie wagi i ujędrnieniu ciała, ale także zwiększają wigor zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Podczas pierwszej wizyty u lekarza energia ta może zostać wykorzystana do ustalenia, czy konieczna jest operacja plastyczna. Dodatkowo ćwiczenia pomagają przyspieszyć metabolizm i syntezę kolagenu, co jest korzystne dla skóry i sprawia, że wyglądasz młodziej i bardziej energicznie. Wiedza o tym, do czego jesteś zdolny ty i twoje ciało, może pomóc ci zaakceptować i być zadowolonym z tego, kim jesteś.

  Jak z każdą operacją, wiążą się one z pewnymi zagrożeniami. Tymczasem zagrożenia te są zwykle minimalne i chirurg może je łatwo opanować. Ogólnie rzecz biorąc, operacja mająca na celu poprawę wyglądu jest bezpieczną i skuteczną opcją.

  Alternatywy dla zabiegów chirurgicznych ze skalpelem?

  Nasza klinika w Słupsku oferuje zabiegi bez skalpela dla tych, którzy chcą sprawdzić nieinwazyjne metody korekty powiek. Te niechirurgiczne techniki mogą przynieść skuteczne i trwałe rezultaty, bez użycia skalpela. Narzędzie, którego używamy, znane jest jako Plexr i chirurdzy często używają go podczas operacji chirurgicznych. Korzystanie z nieinwazyjnego urządzenia Plexr ma następujące zalety:

  • krótszy czas regeneracji – ponieważ operacja jest nieinwazyjna, czas rekonwalescencji wynosi około 5 do 10 dni. Po zabiegu nie trzeba pozostawać w domu, możesz kontynuować pracę, prowadzić samochód lub wykonywać swoje codzienne czynności.
  • mniejsza inwazyjność – ponieważ mniej tkanek ulega urazowi, rekonwalescencja jest szybsza niż w przypadku innych technik chirurgicznych. Oznacza to, że pacjenci z napiętymi harmonogramami mogą sobie pozwolić na nowy wygląd.
  • brak krwawienia – narzędzie jest certyfikowane i bezpieczne w użyciu w pobliżu ust, oka i innych delikatnych okolic. W rezultacie nie występuje krwawienie.
  • dobre efekty – pacjenci, u których wystąpił lifting skóry po zabiegu Plexr, mogą powtórzyć zabieg już 6 miesięcy po pierwszym zabiegu, aby poprawić rezultaty i dodatkowo pozbyć się opadającej, wiotkiej skóry.

  Jak wygląda gojenie po zabiegu?

  Procedury i czasy gojenia są różne w zależności od rodzaju wykonanego zabiegu. Podczas konsultacji pacjent uzyskuje pełną informację dotyczącą zabiegu rekonstrukcyjnego czy kosmetycznego. Czas gojenia może wynosić od kilku dni do tygodni po zabiegu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapytaj lekarza chirurga.

  Klinika Eskulap w Słupsku zaprasza osoby pragnące polepszyć swój wygląd. Oferujemy nowoczesne zabiegi w ramach chirurgii plastycznej, dzięki którym pacjenci odzyskują pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą świadczonych usług.


  Czytaj więcej


  Chirurgia plastyczna Słupsk

  W codziennej pracy zajmujemy się przeprowadzaniem tak zwanych szybkich procedur chirurgicznych. Ich głównym zadaniem jest skorygowanie niedoskonałości, na przykład zbyt duże lub odstające małżowiny uszne, opadające powieki czy mini chirurgiczny lifting twarzy. Zabieg korekcji uszu nosi nazwę otoplastyka, a polega na zmniejszeniu odchylenia małżowiny. W jego efekcie poprawia się symetria twarzy, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta.

  Oferta obejmuje również plastykę powiek (blefaroplastykę). Procedura niweluje problem opadających powiek, które nadają twarzy zmęczony wygląd i wizualnie ją postarzają. To prosta operacja należąca do najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych.


  Chirurgia plastyczna w Słupsku

  Jeżeli zainteresował Państwa potencjał, którym wyróżnia się chirurgia plastyczna Słupsk to miasto, w którym można umówić się na konsultację z naszym specjalistą. Zachęcamy do rezerwacji terminu wizyty oraz odwiedzin kliniki.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Chirurgia Plastyczna - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy