Lifting twarzy Słupsk – szansa na młodzieńczy wygląd!

Kiedy decydować się na lifting twarzy i szyi?

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz tego typu zabiegu? Planujesz lifting szyi w Słupsku w naszej Klinice i masz dodatkowe pytania? Warto mieć świadomość, że decyzja o poddaniu się zabiegowi liftingu twarzy i szyi powinna być podjęta po dokładnej analizie potrzeb oraz oczekiwań względem efektów zabiegu. Chirurg plastyczny Słupsk przed każdą procedurą przeprowadza wywiad z pacjentem, a także przedstawia cały proces, aby pomóc pacjentowi podjąć przemyślaną decyzję. Klinika Eskulap to miejsce, gdzie stosowane są wyłącznie najnowsze osiągnięcia medycyny. Nasi specjaliści minimalizują czas trwania zabiegu, dyskomfort odczuwany w tracie i po procedurze, dbając o to, aby uszkodzić jak najmniej tkanek. Dzięki temu powrót do zdrowia przebiega o wiele sprawniej i szybciej. Lifting zaleca się dla osób, które zauważyły pierwsze oznaki starzenia na twarzy lub szyi. Procedura ta jest odpowiednia dla każdego, kto pragnie poprawić kondycję i wygląd skóry, jak również dla osób pragnących podkreślić owal twarzy. Nie ma więc granicy wieku, kiedy warto rozważać tego typu zabieg. Idealni kandydaci to osoby, które zauważają u siebie zwiotczenie skóry, zmarszczki czy utratę wyraźnej linii żuchwy, u których naturalne metody wygładzenia skóry się nie sprawdziły. Ważne jest, aby były to osoby w dobrej kondycji zdrowotnej, niepalące, z realistycznymi oczekiwaniami co do wyników zabiegu.

Operacje Chirurgii Plastycznej Słupsk

Procedura minimalizująca widoczność zmarszczek, poprawiająca napięcie skóry i redukująca oznaki starzenia cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Lifting szyi sprawia, że twarz staje się bardziej wyrazista, pozbywamy się „chomików” i nadmiaru skóry z pewnych regionów. W naszej Klinice lifting twarzy i szyi przeprowadzany jest bardzo często w warunkach ambulatoryjnych, pod znieczuleniem miejscowym, co zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pacjentowi. Zabieg trwa zwykle od 2 do 4 godzin. Nacięcia są minimalne i dyskretnie umieszczone, co minimalizuje widoczność blizn po zabiegu. Ponieważ zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, ryzyko powikłań jest minimalne. W zależności od historii chorób i leczenia, lekarz może zlecić wykonanie dodatkowych badań np. morfologii krwi, aby mieć pewność co do stanu zdrowia pacjenta.

Kolejną zaletą tej konkretnej procedury jest to, że okres rekonwalescencji po liftingu jest stosunkowo krótki i zazwyczaj trwa powyżej 1 miesiąca. W tym czasie pacjenci mogą doświadczać lekkiego obrzęku i siniaków, które jednak przy stosowaniu się do zaleceń lekarza szybko ustępują. Wskazane jest unikanie intensywnych aktywności fizycznych oraz ekspozycji na słońce do pełnego wygojenia.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dodatkowe zabiegi w Klinice Eskulap

  Oprócz liftingu twarzy i szyi, Klinika Eskulap oferuje również inne sprawdzone niechirurgiczne metody odmładzania, takie jak na przykład lifting powiek. Jest to alternatywa do plastyki powiek, przeznaczona dla osób, które nie mogą poddać się bardziej inwazyjnym zabiegom. Do redukcji opadającej powieki wpływającej na ograniczenie pola widzenia i niską samoocenę pacjentów, wykorzystuje się specjalne certyfikowane urządzenie plazmowe. Lekarz specjalista można usunąć w ten sposób nawet jedną trzecią nadmiaru tkanki bez konieczności wykonywania nacięć.

  Niechirurgiczny lifting szyi

  W Klinice można skorzystać również z tzw. liftingu Nefretete, którego nazwa zainspirowana jest słynną królową egipską, znaną ze swojej uderzającej urody i ładnie zarysowanej linii żuchwy. Zabieg ten ma na celu poprawę owalu twarzy, redukcję zmarszczek oraz przywrócenie skórze jędrności i młodzieńczego wyglądu bez konieczności stosowania skalpela. Jest to niechirurgiczna metoda odmładzania, która często wykorzystuje toksynę botulinową do modelowania dolnej części twarzy. Zabieg jest alternatywą dla tradycyjnych metod liftingu i cieszy się popularnością ze względu na mniejszą inwazyjność, krótszy czas rekonwalescencji oraz naturalny efekt.

  Niechirurgiczny lifting brwi

  Czy wiesz, jak na wyraz naszej twarzy wpływa układ i wygląd brwi? Dlatego w Klinice zainteresowanym pacjentom proponujemy również niechirurgiczny lifting tej części ciała. Wykorzystujemy do tego specjalną substancję do uniesienia mięśni i modelowania linii brwi, co przyczynia się do odmłodzonego wyglądu twarzy.

  Konsultacje w zakresie liftingu twarzy i szyi

  Jeśli rozważasz poddanie się zabiegowi liftingu twarzy i szyi lub innym procedurom odmładzającym, zachęcamy do umówienia się na konsultację z naszym lekarzem specjalistą. Podczas spotkania omówione zostaną Twoje oczekiwania, dokładnie przeanalizujemy możliwości oraz zaproponujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania. W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych pacjentów.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Lifting Twarzy i Szyi - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy