Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko dla modelowania ciała. Zabiegi w klinikach Eskulap mmKisiel w Słupsku pomagają wyszczuplić sylwetkę, zwiększyć odporność organizmu, leczyć wypadanie włosów.

Zabiegi na Ciało

Chirurgia Plastyczna

Ginekologia Estetyczna

Usuwanie Tłuszczu

Trycholog

Kroplówki Witaminowe

Inne zabiegi na Twarz i Ciało

Zabiegi na ciało w Słupsku

Marzenie o pięknym ciele nie jest zależne od płci. Ponieważ na wygląd ciała wpływa szereg różnorodnych czynników, kompleksowe dbanie o nie sprowadza się do konieczności połączenia działań w wielu obszarach, m.in. codziennej pielęgnacji skóry, racjonalnego żywienia, odpowiedniego poziomu aktywności fizycznej, radzenia sobie ze stresem, dbania o relacje z innymi. Współczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna również przychodzą z pomocą, oferując skuteczne zabiegi na ciało, z dobrodziejstw których warto regularnie korzystać.

Czytaj więcej


W Klinice Medycyny Estetycznej mmKisiel doskonale wiemy, jak ważną rolę w trosce o ciało odgrywa indywidualne podejście do potrzeb konkretnej osoby. Oferujemy szeroki zakres rozmaitych zabiegów na ciało, dobieranych zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Wykonujemy je z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz bazując na preparatach o sprawdzonej skuteczności, podążając za najnowszymi trendami w medycynie estetycznej. Proponujemy zarówno zabiegi mające na celu działanie prewencyjne, jak i niwelujące już istniejące problemy. Poprawa wyglądu nie jest jedynym efektem wykonywanych przez nas zabiegów na ciało – wywierają one również wpływ na poprawę ogólnego stanu zdrowia oraz jakości życia. Piękniejsze ciało oznacza wzrost poczucia atrakcyjności oraz pewności siebie, co często przekłada się na odnoszenie sukcesów w sferze prywatnej oraz zawodowej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty. W razie wątpliwości, z chęcią doradzimy i dobierzemy odpowiednie zabiegi.

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

Znajdź zabieg dla Siebie…

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy