Rozwiąż problem nadmiernej potliwości. Obfite pocenie dłoni, stóp, pach czy twarzy jest skutecznie eliminowane dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej.

Botoks pomaga zniwelować skutki stresu, którego w życiu często nie da się całkowicie wyeliminować.

Opis Zabiegu leczenia Nadpotliwości

Przed zabiegiem – Pomimo że do zabiegu nie trzeba specjalnie się przygotowywać, zrezygnuj ze stosowania dezodorantów i antyperspirantów w miejscu iniekcji co najmniej 2 tygodnie przez kuracją.

Osoby, u których depilacja wywołuje podrażnienie skóry, powinny ją wykonać dzień przed zabiegiem.

Przebieg zabiegu – Zabieg trwa około 10-20 minut. W miejsca, w których pot pojawia się nadmiernie, zostaje wstrzyknięta niewielka ilość botoksu. Wkłucie nie pozostawia większych śladów, poza ewentualnym zaczerwienieniem bądź siniakiem w miejscu iniekcji.

Po zabiegu – Po kuracji przez 4 godziny należy wstrzymać się od picia alkoholu i poddawania zabiegom pielęgnacyjnym czy masażom ostrzykiwanych miejsc. Niepożądane jest także pochylanie głowy, podróż samolotem czy sen.

Jak długo utrzymuje się efekt po Botoksie?

Działanie toksyny botulinowej jest zauważalne już po kilku dniach po zabiegu. Ilość wydzielanego potu w miejscu iniekcji może zmniejszyć się nawet o 87%. Rezultat utrzymuje się od pół roku do 9 miesięcy. Wówczas w celu utrzymania efektu zabieg należy wykonać ponownie.

Zabiegi na nadpotliwość z użyciem toksyny botulinowej - bez efektów ubocznych, popraw komfort swojego życia.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Stosowanie Botoksu?

  Botoks (czyli toksyna botulinowa) znajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach medycyny – niekoniecznie estetycznej. Toksyna wykazuje wysoką skuteczność przeciwdziałania nadmiernej potliwości czy potliwości miejscowej, którą pacjenci pragną ograniczyć czy zniwelować. Do pozostałych właściwości należy m.in. leczenie bruksizmu, migren czy wzmożonego napięcia mięśniowego.

  Skuteczne leczenie nadpotliwości Słupsk

  W kwestii takiej jak leczenie nadpotliwości Słupsk stanowi lokalizację, w której warto odwiedzić Klinikę Medycyny Estetycznej Eskulap. Ze względu na wysoką skuteczność leczenia, a także profesjonalizm i niezawodność personelu medycznego wybór kliniki mogą rozważyć nie tylko mieszkańcy województwa pomorskiego, ale także dalszych zakątków Polski.


  Czytaj więcej


  Wreszcie możesz zażegnać dyskomfort związany z nadmiernym poceniem się, co z pewnością pozwoli Ci zaznać nowej jakości życia. Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej, potocznie nazywanej botoksem, możliwe jest znaczne zahamowanie nadpotliwości.

  Botoks ogranicza aktywność neuroprzekaźników odpowiadających za przepływ impulsów pomiędzy nerwami a gruczołami potowymi. W efekcie potliwość wybranej partii ciała zostaje zmniejszona nawet o 87%. Zabieg jest tak samo skuteczny niezależnie od obszaru charakteryzującego się nadmierną potliwością: pach, dłoni, stóp czy twarzy. Profesjonalny personel przeprowadza leczenie nadpotliwości w sterylnych warunkach, dzięki czemu zabieg odznacza się nie tylko wysoką skutecznością, ale również pełnym bezpieczeństwem dla Twojego zdrowia.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jak często powtarzać zabiegi leczenia Nadpotliwości toksyną botulinową?

  W zależności od typu i stanu skóry pacjenta, efekt utrzymuje się około pół roku. Działanie późniejszych zabiegów zwykle jest jednak coraz dłuższe.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel gwarantuje satysfakcję z przebiegu i rezultatu zabiegu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim przystąpi on do terapii, uprzednio uczestniczy w konsultacji ze specjalistą, który udzieli mu wszelkich wskazówek i informacji na temat zabiegu i przygotowania do niego. Pacjent zobowiązuje się poinformować lekarza o wszelkich dolegliwościach i chorobach, które przebył lub aktualnie przechodzi, by wyeliminować ryzyko wynikające z przeciwwskazań do zabiegu.

  Wyłącznie lekarze oraz pracownicy z wykształceniem medycznym mogą wykonywać zabiegi na certyfikowanych urządzeniach i preparatach wydawanych na receptę. Podjęcie się kuracji w salonach urody przeprowadzanych przez kosmetyczki niesie za sobą ryzyko uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Może takie przynieść niespodziewane efekty i straty wynikające z konieczności poprawy rezultatu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy