Usuwanie żółtaków, brodawek, kurzajek, znamion rubinowych, uniesienie skóry powiek, redukcja zmarszczek palacza.

Po
Przed

Dowiedz się, jak plazma Plexr likwiduje patologiczne zmiany skórne: angiomy, żółtaki, brodawki, kurzajki, włókniaki – PRZESUŃ SUWAK

Najczęstszym wskazaniem do zabiegu z wykorzystaniem technologii Plexr jest potrzeba liftingu okolicy oka lub wygładzenia zmarszczek wokół ust i uszu.

Procesy starzenia się dotykają każdego z nas. Utrata młodzieńczego wyglądu wiąże się jednak także z występowaniem zmian i defektów skórnych na twarzy i ciele. Technologia Plexr nie ogranicza się do spłycenia zmarszczek i uniesienia powiek, ale również likwiduje wszelkie narośle, kurzajki czy brodawki Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Plexr – lifting twarzy i ciała przy użyciu plazmy.

Opis zabiegu Plexr – usuwanie brodawek, kurzajek, naczyniaków

Kuracja za pomocą wiązki plazmy generowanej z urządzenia Plexr bazuje na odparowaniu komórek skóry bez wnikania w jej warstwę podstawną. Podczas trwającego niespełna 20 minut nie dochodzi do krwawienia ani uszkodzenia tkanek.

Istotnym elementem zabiegu przy zastosowaniu techniki Plexr jest bezpieczeństwo. Bądź czujny i nie pozwól na wykonanie zabiegu za pomocą urządzeń imitujących Plexr w salonach kosmetycznych. Prawo do zakupu oryginalnego certyfikowanego urządzenia mają wyłącznie lekarze medycyny estetycznej. Strzeżona patentem technologia pozwala na uniknięcie przepływu prądu przez ciało pacjenta lub osoby operującej urządzeniem.

Plexr – Plazma

Plazma jako czwarty stan skupienia (oprócz cieczy, gazu i ciała stałego) ma zastosowanie w technologii Plexr. Jej celem jest napięcie i obkurczenie tkanki skórnej. W rezultacie pacjent może pozbyć się niechcianych znamion i brodawek bez dolegliwości takich jak krwawienie i nekroza otaczających tkanek.

Badania histologiczne potwierdziły, że urządzenie Plexr w odróżnieniu od większości zabiegów o podobnej efektywności nie wywołuje na skórze stanu zapalnego. Działanie Plexr opiera się na emitowaniu mikrowiązki energii elektrycznej w wyniku jonizacji gazów wchodzących w skład powietrza.

Plazma likwiduje włókniaki, naczyniaki, żółtaki i inne zmiany skórne. Dodatkowo rewitalizuje i regeneruje tkankę, usuwając zmarszczki (nawet te trwałe i pogłębione) czy likwidując fałdy skórne na powiekach i w okolicy uszu.

Plexr to alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych przy pomocy skalpela. Jego efekty są porównywalne, a potencjalność wystąpienia skutków ubocznych – zniwelowana.

Jak działa Plexr – bleferoplastyka (uniesienie) powiek, usuwanie brodawek, kurzajek, naczyniaków, wókniaków, żółtaków

Plexr oddziałuje na tkankę skórną, poddając ją sublimacji dzięki plazmie. Wykonywanie punktów odparowywania obywa się bez krwawienia i uszkodzenia tkanki.

Likwidacja blizn i rozstępów, usuwanie znamion i zmian skórnych.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak długo utrzymuje się efekt po usunięciu brodawek, kurzajek?

  Rezultat kuracji ma charakter trwały. Jeżeli nie przyniesie oczekiwanego z powodu wyjątkowo głębokiego ukorzenienia brodawek w skórze, zabieg metodą Plexr można powtórzyć.

  Po zabiegu Plexr na brodawki, znamiona rubinowe, naczyniaki, włókniaki

  Po wykonanym zabiegu usunięcia brodawek, kurzajek bądź innych zmian skórnych, możliwy jest kilkudniowy obrzęk. Przez okres 7-10 dni należy stosować pokład otrzymany w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku. Miejsca poddane emisji powinno się również chronić przez słońcem.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Priorytetem w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. W celu spełnienia wszystkich jego oczekiwań, pacjent przed każdym zabiegiem uczestniczy w konsultacji, podczas której lekarz informuje go o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku specjalistycznych kuracji może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na efekt zabiegu, ale także na stan zdrowia pacjenta. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Plexr - Plazma - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy