Usuwanie żylaków, skleroterapia w klinice medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku.

Jak wygląda zabieg walki z żylakami i skleroterapii?

Do nieinwazyjnej skleroterapii nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie. Unikaj nakładania makijażu, ponieważ trzeba będzie go zmyć. Przed zabiegiem poinformuj nasz zespół, jeśli używasz jakichkolwiek kremów lub leków. Należy pić dużo wody i unikać depilacji kończyn tuż przed zabiegiem. W naszej klinice w Słupsku skleroterapia rozpoczyna się od oceny i badania ultrasonograficznego dopplera żył, podczas którego badane są tętnice i żyły krwi, przygotowywane do znakowania, a następnie uszczelniane. Stężenie płynu do wstrzyknięcia do żyły jest następnie ustalane przez lekarza.

Podczas zabiegu pacjent leży na plecach. Możesz zostać poinstruowany, aby przesunąć dotkniętą nogę powyżej poziomu serca, aby opróżnić żyłę z krwi, co pomoże w zamknięciu światła naczynia krwionośnego. Środek do obliteracji żylaków jest następnie wstrzykiwany do światła żylnego. Ilość nakłuć wykonywanych przez nasz personel zależy od grubości żyły oraz wielkości leczonego obszaru i wykonuje się je we wcześniej wymienionych miejscach (może ich być dużo przy leczeniu żylaków nóg). Nie ma wymogu zakładania opatrunku uciskowego po zabiegu. Decydując się na opatrunek uciskowy, przyspieszysz zamykanie naczyń krwionośnych i zatrzymasz dotarcie środka zmniejszającego przekrwienie do zdrowych tkanek.

Po zabiegu na żylaki, skleroterapii.

• unikaj korzystania z sauny, wanny z hydromasażem lub jacuzzi, ponieważ te czynności mogą sprzyjać rozwojowi drobnych, rozszerzonych, czerwonych żył;
• przez dwa tygodnie po zabiegu skleroterapii należy unikać opalania, intensywnego wysiłku fizycznego oraz ekspozycji kończyn dolnych na jasne światło słoneczne, gdyż może to spowodować trwałe brązowe zabarwienie skóry. W tym czasie zaleca się luźną odzież zakrywającą kończyny dolne.
• w przypadku pojawienia się przebarwień w trakcie skleroterapii zalecamy stosowanie środków wybielających oraz peelingów chemicznych w celu zaradzenia problemowi.

Skleroterapia i inne zabiegi na ciało.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Niewydolność żylna, wskazania – jak ją rozpoznać?

  Zespół przekrwienia żylnego to sposób, w jaki lekarze w Klinice Eskulap charakteryzują przewlekłą niewydolność żylną. Przyczyną tego może być zaburzenie przepływu krwi żylnej, które objawia się powrotem żylnym lub zastojem krwi. Główne czynniki ryzyka żylaków to podeszły wiek, płeć żeńska, otyłość pokarmowa, cienkie ściany żył i zastawki spowodowane genetycznie, ciąża i praca w pozycji siedzącej lub stojącej.

  Warto umówić się na USG – badanie Doppler żył i tętnic w Słupsku, jeśli odczuwasz uczucie ciężkości i przepełnienia w kończynach dolnych.

  Klinika Medycyny Estetycznej Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Ile kosztuje zamykanie żylaków, skleroterapia?

  W Klinice Eskulap w Słupsku koszt jednego zabiegu skleroterapii to 850 złotych. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy