Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

DermaPen – wygładzenie rozstępów, eliminacja blizn potrądzikowych, redukcja zmarszczek na twarzy i szyi

Po
Przed

Przekonaj się jak za pomocą technologii DermaPen zrewitalizować skórę twarzy, szyi i dekoltu – PRZESUŃ SUWAK

Urządzenie Derma Pen znajduje zastosowanie w walce z problemami skóry twarzy i ciała, takimi jak rozszerzone pory, ślady potrądzikowe, blizny oparzeniowe bądź rozstępy. Technologia DermaPen bazuje na pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – podstawowych składników macierzy międzykomórkowej i dostarczeniu substancji odżywczych w głąb tkanki.

DermaPen to niezwykle bezpieczna i skuteczna technika mikronakłuwania skóry na głębokość 0,5-2,5 mm, co pozwala doprecyzować proces iniekcji i dostosować go do oczekiwań pacjenta. W przeciwieństwie do zabiegów przy zastosowaniu derma – roller’ów i mezoterapii igłowej, DermaPen umożliwia pełną kontrolę nad techniką kuracji.

Zabiegi z wykorzystaniem Dermapena są wyjątkowo efektywne w redukcji zmarszczek, rozstępów i zabliźnień. Terapia skóry przy użyciu Dermapena skutkuje jej uniesieniem i ujędrnieniem. W celu wzmocnienia rezultatów kuracji można połączyć ją z innymi nieinwazyjnymi zabiegami wykonywanymi w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Lifting twarzy, wygładzenie blizn i rozstępów, redukcja zmarszczek z użyciem Dermapena

Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny za pomocą DermaPen. Z metodą DermaPen wyeliminujesz problemy skórne i uzyskasz jasną, promienną cerę

DermaPen jak działa?

Zadaniem zabiegu z użyciem technologii DermaPen jest przede wszystkim stymulacja produkcji składników macierzy międzykomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W pierwszej fazie działania DermaPen tworzenie nowych komórek wiąże się z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, czemu towarzyszą procesy biologiczne, takie jak chemotaksja i proliferacja fibroblastów. Drugi etap przebudowy struktur skórnych polega na dalszym uwalnianiu czynników wzrostu z fibroblastów, keratynocytów i monocytów. Wówczas oprócz pojawienia się w organizmie nowego kolagenu (typu I, III i IV), elastyny i proteoglikanów, pobudzone zostają procesy wytwarzania naczyń krwionośnych. Ostatnia faza systemu to reorganizacja i remodeling leczonych komórek – następuje wzmocnienie skóry i poprawa jej unaczynienia.

Technika DermaPen opiera się na frakcyjnym mikronakłuwaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu bądź dłoni. Spowodowany mikrouraz jest katalizatorem uruchamiającym procesy regeneracyjne. Po 2-3 dniach kontrolowanego stanu zapalnego, wysublimowane z krwi czynniki przyczyniają się do poprawy aktywności komórek skóry, dodatnio wpływając na ich jakość i ilość.

Zalety Zabiegu

 • Efekt nieustępujący rezultatom frakcyjnego zabiegu laserowego
 • Szybki czas rekonwalescencji (do 3 dni)
 • Znakomity stosunek rezultatu do ceny
 1. Z użyciem kwasu hialuronowego – 150 £
 2. Z użyciem komórek macierzystych – 300 £

 

Zabieg z wykorzystaniem technologii mikronakłuć DermaPen powinni wykonywać wyłącznie lekarze medycyny estetycznej w autoryzowanych gabinetach DermaPen – ich wykaz znajdziesz na naszej stronie: www.dermapen.com.pl. Tylko gabinety znajdujące się na mapie oferują zabieg oryginalnym urządzeniem DERMAPEN.

DermaPen + Peeling

Jest to połączenie, które maksymalizuje efekt stymulacji komórek skóry. Sprawdza się głównie przy wyrównywaniu kolorytu cery i leczeniu blizn czy rozstępów. Połączenie peelingu z frakcjonowaniem mikroigłowym pozwala na wykorzystanie produktów na bazie TCA bądź nowoczesnych roztworów alfa- i beta-hydroksykwasów – w celu zachowania bezpieczeństwa, substancje czynne peelingu muszą bowiem ulegać prostej neutralizacji.

DermaPen + Mezoterapia

Podczas nakłuwania skóry, ułatwione jest jej jednoczesne odżywianie za pomocą aktywnych substancji. Rezultaty zabiegu są wówczas maksymalizowane za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego, witamin i mikroelementów, krzemionki, peptydów, aminokwasów, nukleotydów oraz DMAE (dimetyloaminoetanolu). W celu terapii wypadania włosów związanego z łysieniem androgenowym stosuje się także połączenie mikronakłuć z wprowadzaniem do tkanki osocza bogatopłytkowego.

Jak wygląda zabieg DermaPen?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia DermaPen trwa ok. 30-45 minut. Po znieczuleniu wybranej partii skóry kremem, lekarz wykonuje serię mikronakłuć dostosowanych głębokością i intensywnością do preferencji pacjenta oraz grubości i rodzaju jego skóry. Normatywnym objawem towarzyszącym po zabiegu jest lekkie pieczenie, obrzęk i zaczerwienienie twarzy, spowodowane kontrolowanym stanem zapalnym. Na życzenie pacjenta do ceny zabiegu możliwe jest doliczenie maski kojącej, która łagodzi wszelkie dolegliwości bez zahamowania wywołanych w kuracji procesów. Dzień po wykonaniu zabiegu skóra może wydawać się obolała i podrażniona, porównywalnie do lekkiego oparzenia słonecznego. Po 3-4 dniach zwykle występuje złuszczanie starego naskórka, a po 5-7 dobach rezultaty zabiegu DermaPen są już widoczne w pełni.

Jak często powtarzać zabieg Dermapen?

W celu podtrzymania efektu zabiegu, należy powtarzać go raz w miesiącu.

Jakość i Bezpieczeństwo

W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

Osocze Bogatopłytkowe

Poprawia kondycję i teksturę skóry, wygładza zmarszczki.

Kolagen

Wspomaga redermalizację skóry. Poprawia elastyczność.

Mesoterapia pistoletem

Działa komplementarnie z innymi zabiegami mezoterapii aby zapobiegać opadaniu skóry.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  DermaPen - Przed i Po zabiegu

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy