Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Terapia peptydowa, leczenie łysienia, polepszenie kondycji skóry głowy i wzmocnienie mieszków włosowych za pomocą Dr Cyj Hair Filler

Po
Przed

Przekonaj się o dobroczynnym działaniu Dr Cyj Hair Filler w profilaktyce i leczeniu wypadaniu włosów – MOVE SLIDER

Dr Cyj Hair Filler to przezroczysty roztwór o niskiej gęstości, składający się z innowacyjnej formuły kwasu peptydowego i 0,7% kwasu hialuronowego. Produkt jest podawany w objętości 1 ml, w szklanej strzykawce. Zawiera on kompleks aminokwasów i peptydów, które aktywują reakcję biologiczną poprzez substytucję czynników wzrostu makromolekułami.

 • Peptydy przeciwdziałają utracie włosów
 • Wspomagają przepływ krwi w tkance skórnej na głowie
 • Regenerują mieszki i wzmacniają strukturę włosa

Duża cskuteczność zabiegów z użyciem Dr Cyj Hair Filler to zasługa użycia innowacyjnych rozwiązań – formuły 7 peptydów oraz opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych. Technologia ta powoduje, że minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze. Peptydy uwalniają się z kwasu hialuronowego w głąb skóry, stymulując mieszki włosowe , pobudzając krążenie i poprawiając ukrwienie skóry głowy. Produkt wskazany jest również dla pacjentów przed i po przeszczepie włosów. Zadbaj o włosy i skórę głowy w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham lub Słupsku – umów się na konsultację pod numerem: 505905196. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Zahamuj wypadanie włosów, podejmij się terapii łysienia i wzmocnij skórę głowy

Cotygodniowa seria zabiegów gwarantuje zakończenie terapii w ciągu trzech miesięcy

Wskazania do iniekcji z wykorzystaniem terapii peptydowej Dr Cyj Hair Filler

Wskazania do iniekcji z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler

Preparat znajduje zastosowanie w leczeniu łysienia i wzmocnieniu słabych włosów. Ponadto reguluje mikrokrążenie skóry głowy i dostarcza mieszkom włosowym całej gamy istotnych substancji odżywczych. Odżywka Dr Cyj Hair Filler powoduje, że z jednego mieszka włosowego wyrastają aż 2 lub 3 włosy. Rosną one wzmocnione, a skóra głowy pozostaje odżywiona i zrewitalizowana. Przed zabiegiem z użyciem Dr Cyj Hair Filler warto przeprowadzić badanie pod kątem wypadania włosów i łysienia, by potwierdzić przyczynę problemu. Preparat polecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku.

Przeciwwskazania dla stosowania Dr Cyj Hair Filler na porost włosów

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Jest wykluczony u osób przyjmujących leki immunosupresyjne i sterydowe, leczących się na niewyrównaną cukrzycę, reumatyzm i ostre zapalenie stawów. Kolejnym obostrzeniem jest dławica i zapalenie wsierdzia, a także ciąża i laktacja.

Jak wygląda leczenie wypadania włosów za pomocą Dr Cyj Hair Filler?

Preparat podaje się w skórę głowy za pomocą mikroigły. Do naturalnych dolegliwości po iniekcji należą: obrzęk, zasinienie, podrażnienie lub niewielki ból w miejscu wkłucia. Objawy zwykle ustępują w 3. dobie po zabiegu.

Jak często mogę powtarzać zabieg Dr Cyj na utratę włosów i leczenie skóry głowy?

Standaryzowana terapia Peptydowa włosów trwa około 2 miesiące i wymaga 4 zabiegów. Efekty terapii widać już w trakcie kuracji – włosy przestają wypadać i pojawiają się nowe, stają się gęstsze. Iniekcje należy stosować w serii co dwa tygodnie, w zależności od zaleceń lekarza i potrzeb pacjenta. Zwykle zadowalający efekt przynosi cykl 8-10 zabiegów.

Jakość i Bezpieczeństwo

Priorytetem w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel jest bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. W celu spełnienia wszystkich jego oczekiwań, pacjent przed każdym zabiegiem uczestniczy w konsultacji, podczas której lekarz informuje go o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku specjalistycznych kuracji może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na efekt zabiegu, ale także na stan zdrowia pacjenta. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Regenera Activa

Nowa terapia z użyciem komórek macierzystych dla nieinwazyjnego przeszczpu włosów.

Osocze Bogatopłytkowe na wypadanie włosów

Osocze PRP na włosy stymuluje regenerację mieszków włosowych i poprawia kondycję skóry.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dr CYJ Hair Filler - terapia peptydowa Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy