Pozbądź się tłuszczu w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsku. Duży wzgórek łonowy to nie problem – odtłuszczanie to zabieg Ginekologii Estetycznej.

Plastyka okolic intymnych, lipoliza wzgórka łonowego – pozbądź się tłuszczu, którego nie stracisz dzięki odchudzaniu.

Jak wygląda zabieg usuwania tłuszczu wzgórka łonowego

Lipoliza to niemal bezbolesny zabieg, który nie powinien wiązać się z dużym dyskomfortem. Zwykle trwa on 20-30 minut i nie wymaga rekonwalescencji. Miejscowa bolesność po zabiegu oraz okresowy obrzęk, a także zaczerwienienie miejsca wkłucia to objawy normatywne, które zanikają po kilku dniach.

Efekty po zabiegu Lipolizy okolic intymnych

Rezultat lipolizy i modelowania intymnych partii ciała jest dostrzegalny tuż po zabiegu, a efekt działania wstrzykniętej substancji jest trwały. Polega on na rozpuszczeniu tłuszczu i wymodelowaniu czy wyszczupleniu okolic intymnych. W wyjątkowych przypadkach może wystąpić konieczność wykonania zabiegu techniką lipolizy ponownie, w celu osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Gwarantujemy profesjonalizm i pełną dyskrecję.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Lipoliza wzgórka łonowego – jak długo utrzymuje się efekt po lipolizie?

  W absolutnej większości przypadków, zabieg lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego wykonuje się tylko raz, a efekt jest trwały i utrzymuje się na zawsze. Zdarza się, że tkanki tłuszczowej jest wyjątkowo dużo. Wówczas w celu osiągnięcia pożądanego efektu zabieg ewentualnie można ponowić.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku.

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy