Nawilżanie pochwy, powiększanie łechtaczki oraz punktu G, modelowanie i poprawa wyglądu warg sromowych – a także wiele innych zabiegów, które poprawią Twoje życie intymne – ginekologia estetyczna.

Zmień swoje życie seksualne na lepsze – dla siebie i Twojego partnera.

Dla kogo jest Ginekologia Estetyczna?

Zabiegi w ramach ginekologii estetycznej są polecane nie tylko kobietom dojrzałym, borykającym się z procesami starzenia się, objawami menopauzy czy z nietrzymaniem moczu. Jesteśmy w stanie wyleczyć wszelkie powikłania poporodowe, zniwelować blizny i deformacje okolic krocza po jego nacięciu, a także dokonać korekty pochwy za pomocą kwasu hialuronowego. Panie nieusatysfakcjonowane wyglądem swoich okolic intymnych mogą także poddać się plastyce warg sromowych mniejszych i większych, który polega na ich wypełnieniu lub wymodelowaniu.

Anti–aging okolic intymnych zalecany jest kobietom, które borykają się z zanikiem nabłonka i skóry w okolicach pochwy, a także utratą jędrności i pożądanego kształtu warg sromowych. Niebagatelny problem stanowi też zespół dolegliwości związany z okresem menopauzy – większości z nich zaradzi terapia kwasem hialuronowym, która jednocześnie niweluje przykre objawy oraz poprawia wygląd sfery intymnej.

Terapię poleca się w atrofii urogenitalnej po przebytej chemioterapii lub radioterapii związanej z zachorowaniem na nowotwór narządów płciowych.

Plastyka warg sromowych – przebieg zabiegu

Specjalne przygotowanie nie jest wymagane. Zabieg trwa ok. 30 minut (maksymalnie do godziny) i nie należy do bolesnych. Dopuszczalne jest znieczulenie miejscowe. Zabieg Trwa ok. 20-30 min., nie dłużej niż do godziny. Pacjentki szybko wracają do swojego codziennego życia, ciesząc się efektami zabiegu i lepsza jakością życia intymnego. Wszelkie informacje na temat zabiegu zostaną pacjentce udzielone podczas konsultacji.

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku gwarantuje dyskrecję i profesjonalną jakość usług.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Efekt zabiegu?

  Rezultat zabiegu jest widoczny natychmiastowo. W przypadku wypełnienia kwasem hialuronowym utrzymuje się około 12 miesięcy. Zabieg mezoterapii w serii trzech iniekcji co 2-3 tygodnie należy wykonać ponownie po roku w celu utrwalenia efektu biostymulacji środkowych i głębokich warstw skóry właściwej. Dodatkowo terapia przyczynia się do optymalnego nawilżenia pochwy.

  Modelowanie zewnętrznych narządów płciowych zalecane jest w celu:

  • Rewitalizacji i nawilżenia pochwy
  • Wypełniania i plastyki warg sromowych
  • Zwiększenia podatności na mikrourazy osłabionej błony śluzowej pochwy
  • Zniwelowania objawów infekcji dróg moczowych i pochwy
  • Uwypuklenie i powiększenie łechtaczki oraz punktu G

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, w klinice każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Podczas konsultacji przed zabiegiem każdy pacjent musi poinformowac lekarza o wszystkich swoich aktualnych i przebytych chorobach, lekach które przyjmuje lub przyjmował oraz o stanie swojego zdrowia. Podczas konsultacji zostanie dobrany preparat specjalnie na Twoje potrzeby.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy