Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w klinice medycyny estetycznej Eskulap Słupsk.

Powiększanie Penisa Słupsk

Powiększenie penisa

Mężczyźni muszą wiedzieć, że tak naprawdę są tylko dwie warte uwagi metody powiększania penisa:

• Zabieg operacyjny powiększenia prącia dla zwiększenia jego długości i jego obwodu: Jest to tak zwana procedura jednego dnia (nie ma potrzeby pozostawania na noc w klinice), która jednocześnie zwiększa długość i obwód penisa pacjenta. Rezultaty procedury powiększenia penisa (zwiększenie długości i grubości penisa) są trwałe, a zabieg można powtórzyć w przypadku konieczności zwiększenia rozmiaru penisa.

• Niechirurgiczne powiększanie penisa (zwiększanie grubości – obwodu): Pacjenci, którzy nie chcą wybrać chirurgicznego zabiegu, mogą rozważyć o małoinwazyjnym powiększaniu penisa, które polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego lub tłuszczu do penisa dla zwiększenia jego obwodu. Należy pamiętać, że ta opcja nie powoduje trwałego powiększenia (wypełniacz zostanie ostatecznie wchłonięty), ale ogólnie bezpieczna i nie permanentna procedura, którą można przeprowadzić przy znieczuleniu lokalnym w ciągu 30 minut i powtórzyć aż do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Musisz wiedzieć, że pigułki, maści i inne reklamowane leki na powiększenie penisa po prostu nie działają, a nawet uważane są za niebezpieczne i należy ich unikać!

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym.

W Słupsku oferujemy zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym. Jest to niechirurgiczna metoda stosowana w celu zwiększenia długości, wagi i grubości penisa. Bardzo popularna metoda, którą można wykonać w jednogodzinnych sesjach bez czasu regeneracji. Zaletą tego zabiegu jest to, że można go wielokrotnie powtarzać, aby uzyskać zadowalające efekty powiększania penisa.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Sposoby powiększania członka w Słupsku.

  Niechirurgiczne powiększenie obwodu penisa — podanie kwasu hialuronowego
  • Wystarczy godzina aby wykonać zabieg, po którym można wznowić codzienne czynności
  • W stanie wiotkim zwiększenie długości o (1-2 cm) ze względu na zwiększoną wagę penisa
  • 30-40% wzrost obwodu
  • Dla podtrzymania rezultatów wymagane coroczne powtórzenie zabiegu
  • Od 6.500 PLN w zależnie od typu oraz ilości wykorzystanego wypełniacza

  Całkowity zabieg powiększania penisa – długość i obwód
  • Zabieg jednego dnia (nie ma konieczności pozostawania na noc w klinice)
  • 2-5 cm dla zwiększenia długości
  • 30-40% wzrost obwodu
  • Trwałe wyniki

  Powiększenie obwodu – Zabieg wstrzyknięcia tłuszczu autologicznego
  • Zabieg jednego dnia (nie ma konieczności pozostawania na noc w klinice)
  • W stanie wiotkim zwiększenie długości o (1-2 cm) ze względu na zwiększoną wagę penisa
  • 30-40% wzrost obwodu
  • trwałe wyniki

  Zwiększanie długości — uwolnienie więzadła
  • Zabieg jednego dnia (nie ma konieczności pozostawania na noc w klinice)
  • (2-5 cm) dla zwiększenia długości
  • trwałe wyniki

  Inne dostępne opcje wspomagające leczenie i powiększania penisa.

  Zabiegi opisane niżej są często łączone z zabiegami powiększania penisa lub mogą być wykonywane oddzielnie:
  • Skrotoplastyka to zmniejszenie nadmiaru skóry worka mosznowego przyczepionej do podstawy penisa. U niektórych pacjentów skóra moszny może rozciągać się wzdłuż penisa.. Usunięcie tego nadmiaru może optycznie znacznie zwiększyć długość penisa.

  • Obrzezanie – W przypadku pacjentów po operacji powiększenia obwodowego, wcześniejsze obrzezanie może poprawić estetyczny wygląd prącia.

  • Liposukcja okolicy nadłonowej oraz usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej – u pacjentów z zespołem prącia pogrążonego lub zwiększoną ilością tkanki tłuszczowej w miejscu wzgórka łonowego, zmniejszenie ilości tkanki w tym miejscu w trakcie zabiegu liposukcji lub przez jej wycięcie jest w stanie pomóc w osiągnięciu lepszych efektów zabiegu powiększania penisa.

  • Porada psychologiczna zdrowia seksualnego aby zmniejszenia lęku spowodowanego rozmiarem penisa – wielkość i kształt penisa może być powodem niepokoju u mężczyzn. Zabiegi powiększania penisa mogą przyczynić się do złagodzenia lęków. W ofercie Kliniki Eskulap w Słupsku dostępne są sesje doradztwa seksualnego z jednym z naszych specjalistów. Aby uzyskać znaczący efekt, zalecamy co najmniej trzy 45-minutowe konsultacje online.

  • Przedłużenie penisa – istnieją sposoby i urządzenia, które używa się dla rozciągania penisa. Mogą one uzyskać nam efekt przyrostu długości penisa o (1-5 cm). Mężczyźni powinni być świadomi, że wyniki są bardzo zróżnicowane i wymagają rozciągania przez 4-6 godzin dziennie przez co najmniej 6 miesięcy. Polecany przez nas sprzęt (który przetestowaliśmy w Twoim imieniu) można zamówić w naszej klinice wraz ze szkoleniem właściwego użytkowania.

  • Terapia falą uderzeniową w celu odmłodzenia penisa – rewitalizacja penisa falą uderzeniową jest w stanie umożliwić naturalną erekcję, ale również przyśpieszyć okres rekonwalescencji po zabiegu powiększania penisa i jednocześnie zapewniając lepsze wyniki estetyczne. Zaleca się wykonać 3 sesje 14 dni przed zabiegiem powiększania penisa.

  Chcę powiększyć rozmiar mojego penisa. Co mam zrobić dalej?

  W Klinice Eskulap w Słupsku wykonujemy nieoperacyjne zabiegi powiększania penisa poprzez powiększanie obwodu penisa wypełniaczami. Jeżeli Twoim celem jest powiększenie rozmiaru swojego penisa, zalecamy umówienie się na konsultację z doświadczonym lekarzem, gdzie będziemy w stanie przeanalizować i dostępne możliwości i udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Ile kosztuje powiększanie penisa?

  Operacja powiększenia penisa może kosztować od 7.500 do 16.000 złotych, zależnie od tego, czy pacjent zdecyduje się na zabieg nieinwazyjny kwasem czy tłuszczem, czy na zabieg chirurgiczny. Każdy pacjent jest inny i stwierdzenie ‘jeden rozmiar dla wszystkich’ nie do końca się sprawdza. Cena jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji w klinice.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy