Zabieg HIFU Słupsk – nieoperacyjny lifting twarzy, szyi i ciała.

Po
Przed

Jak zabieg HIFU dokona zmian w Twoim wyglądzie? Terapia energią ultradźwiękową liftinguje zmarszczki na twarzy, szyi i ciele unosi zwiotczałe policzki – PRZESUŃ SUWAK

Zabiegi HIFU mogą być wykorzystywane w walce z niedoskonałościami twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała. Mimo iż nie jest to nowość na rynku medycyny estetycznej, cały czas cieszy się ogromnym powodzeniem. Wynika to z wysokiej efektywności ultradźwięków w wytwarzaniu elastyny i kolagenu w głębokich warstwach skóry. Zostaje oba bowiem uniesiona i widocznie odmłodzona w sposób całkowicie bezinwazyjny. Zastosowanie energii ultradźwiękowej pozwala na ujędrnienie obwisłej skóry na policzkach, napięcie skóry na dekolcie czy szyi, lifting brzucha, ud czy rąk, a także innych problematycznych partii ciała.

Wyłącznie technologia fal ultradźwiękowych HIFU pozwala na tak spektakularne naciągnięcie skóry twarzy (lifting podbródka, lifting szyi, lifting powiek). HIFU wygładza także bruzdy i zmarszczki na dekolcie, zapewnia uniesienie i ujędrnienie skóry na policzkach, napina skórę na rękach i nogach. Kuracja falami HIFU zapewnia usunięcie nadmiaru obwisłej skóry, redukcję cellulitu i niepożądanej tkanki tłuszczowej. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Wymodeluj swoją sylwetkę za pomocą ultradźwięków. Zabiegi w Klinice Eskulap Słupsk – zapomnij o swoich kompleksach. Bądź sobą w nowym wydaniu. Piękna i szczęśliwa Ty!

HIFU – jak działa ten nieoperacyjny zabieg w klinice w Słupsku?

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) odnajduje zastosowanie na rynku medycyny estetycznej już od 50 lat. Bezpieczne wykorzystanie ultradźwięków w walce z obwisłą skórą dzięki wyjątkowo wysokiej skuteczności właśnie przeżywa swój renesans.

Energia fal koncentruje się w określonych partiach ciała, wzmacniając obecny w nich kolagen i jednocześnie zapewniając jego przyrost w miejscach, które wymagają interwencji HIFU.

Poziom kolagenu maleje wraz z wiekiem, skutkując utratą jędrności i opadaniem skóry. Wiotczenie tkanki jest zdeterminowane działaniem czynników zewnętrznych, takich jak ekspozycja skóry na słońce i siła grawitacji. Wyeliminowanie przyczyn osłabienia kondycji skóry jest niemożliwe, można jednak skutecznie przeciwdziałać objawom procesu starzenia się za pomocą technologii HIFU wykorzystywanej w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap dr Kisiel w Słupsku. Terapia ultradźwiękami pozwala na pozbycie się efektu worków i zmarszczek pod oczami, liftinguje skórę i redukuje jej wszelkie niedoskonałości. Kuracja wspomagana kwasem hialuronowym przynosi szokujące rezultaty.

Wysoko zintensyfikowana wiązka ultradźwięków kierowana jest na określoną głębokość tkanki podskórnej, co przyspiesza procesy metaboliczne zachodzące w organizmie i likwiduje obwisłą skórę za pomocą wybiórczego efektu termicznego i mechanicznego oddziaływania fal. Gromadzenie się maleńkich pęcherzy gazu w określonych partiach komórek, sukcesywnie je niszczy i stymuluje organizm do regeneracji. Naturalny proces odbudowy opiera się na zagęszczeniu tkanek bez możliwości uszkodzenia otaczających ich naczyń krwionośnych, nerwów bądź naskórka.

Zabieg zalecany jest w przypadku wiotczenia skóry całego ciała. Zabieg HIFU w Słupsku to najsilniejszy, a zarazem nieinwazyjny lifting skóry wymagającej napięcia. Nowa najwyższa jakość zabiegów HIFU termoliftingu w medycynie estetycznej.

Jak przebiega zabieg HIFU?

W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk wykorzystujemy urządzenie ultradźwiękowe. Działa ono na zasadzie unikalnej technologii HIFU w sposób wyjątkowo bezpieczny, precyzyjny i efektywny.

Podczas kuracji zrelaksowanemu pacjentowi, który znajduje się w pozycji leżącej, wykonuje się zabieg oddziaływania fal ultradźwiękowych za pomocą sond umiejscawianych nad określonymi partiami ciała. Terapia trwa od 60 minut do 2-3 godzin, co determinowane jest wielkością powierzchni skóry (im jest większa, tym dłużej trwa zabieg).

Zabieg HIFU w Słupsku nie powinien budzić większego dyskomfortu ani sprawiać bólu. Jedynie podczas aktywnego działania fal może wystąpić kilkusekundowe wrażenie lekkiego ukłucia przypominającego ukąszenie komara. Dopuszczalne jest jednak zażycie środka przeciwbólowego około pół godziny przed zabiegiem, który zneutralizuje wszelkie nieprzyjemne wrażenia mu towarzyszące. Niewskazane jest przyjmowanie farmaceutyków o działaniu przeciwzapalnym.

Zabieg HIFU niweluje drobne zmarszczki wokół oczu oraz bruzdy na twarzy i szyi, zapewnia wysmuklenie policzków i lifting sylwetki.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  HIFU to technologia skutecznie przeciwdziałająca procesom starzenia się w poniższy sposób:

  1. Doskonalenie owalu twarzy
  2. Zabiegi odmładzające skórę w okolicy oczu
  3. Eliminacja wiotkości skóry szyi i dekoltu
  4. Redukcja efektu indyczej szyi (luźna skóra pod szyją)
  5. Redukcja efektu chomiczych policzków (luźna skóra na policzkach)
  6. Redukcja efektu nietoperza (luźna skóra na rękach i ramionach)
  7. Likwidacja cellulitu i tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu
  8. Poprawa elastyczności i jędrności skóry
  9. Podwyższenie jakości kolagenu w skórze
  10. Bezinwazyjny lifting = brak rekonwalescencji

  Jak długo utrzymuje się efekt po HIFU?

  Rezultat pojawia się natychmiastowo, jednak najlepsze efekty można dostrzec w okresie od 2 do 20 tygodni. Utrzymują się one nawet do 18 miesięcy.

  Jak często powtarzać zabieg HIFU Ultradźwięki?

  W zależności od stanu skóry i postępu utraty jędrności, zabieg należy powtarzać nie wcześniej niż 6 miesięcy od pierwszej kuracji. Z reguły efekty u pacjentów z umiarkowanie wiotką tkanką pojawiają się już za pierwszym razem.

  Jaka jest cena HIFU?

  W Klinice Eskulap oferujemy różne zabiegi dla stymulacji skóry. Cena HIFU to 2500pln za zabieg na twarz. Zobacz pełen cennik zabiegów dostępnych w klinikach Słupsk TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap dr Kisiel Słupsk zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap dr Kisiel w Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  HIFU - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy