Korekta nosa kwasem hialuronowym w Słupsku.

Korekta nosa – przesłanki zdrowotne

Dla wielu osób korekcja nosa ma wymiar zarówno estetyczny, jak i zdrowotny. Za pomocą operacji plastyki nosa można wyeliminować wady wrodzone lub nabyte, takie jak krzywa przegroda nosowa czy przyrośnięte małżowiny nosowe. Utrudniają one prawidłowe oddychanie przez nos, co prowadzi do oddychania przez usta i chrapania podczas snu. Oddychanie przez usta jest niezdrowe dla organizmu. Nie tylko utrudnia wysypianie się, ale z czasem prowadzi też do zmian w kościach twarzy, częstych infekcji dróg oddechowych czy krzywienia zębów. W takiej sytuacji korekta przegrody nosowej jest wręcz obowiązkowa, ponieważ umożliwi normalne oddychanie i zapobiegnie przykrym konsekwencjom zdrowotnym. Przy okazji można cieszyć się także zmianami w wyglądzie, czyli prostym, zgrabnym nosem. Dla pacjentów, którzy nie wymagają operacji plastyki nosa, w klinikach medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku przeprowadzamy konsultacje kwalifikujące pacjentów do małoinwazyjnego zabiegu nosa używając kwasu hialuronowego. Przeprowadzane są one przez specjalistę laryngologa, który posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.

Kwas Hialuronowy Słupsk

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jaki jest koszt operacji nosa?

  H2: Jaki jest koszt operacji nosa?
  Kształtowanie nosa to zabieg, na którym z całą pewnością nie należy oszczędzać. W koszt operacyjnej korekcji nosa należy wpisać między innymi bezpieczne znieczulenie ogólne pod nadzorem anestezjologa, a także całą opiekę medyczną i późniejsze konsultacje. Zatem ile kosztuje korekta nosa? Na ogół koszt operacji nosa to wydatek rzędu 6-7 tysięcy złotych. Kwota ta może różnić się w zależności od zakresu korekcji nosa. Im bardziej skomplikowana plastyka i dłuższy zabieg chirurgiczny, tym wyższy koszt operacji. Zabiegi modelowania nosa kwasem hialuronowym w klinice w Słupsku to koszt 1200 złotych. Warto jednak traktować ten wydatek inaczej niż pozostałe – możemy poprawić swoje zdrowie, pewność siebie, a także dobre samopoczucie.

  Kto może zdecydować się na korekcję nosa?

  Na plastykę nosa mogą zdecydować się zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. W kwestii takiej jak korekta nosa z przesłanek zdrowotnych nie ma większych ograniczeń wiekowych. W chirurgii ważne jest jedynie to, żeby tkanki nosa osiągnęły ostateczny rozwój, dlatego u osób niepełnoletnich rekomendowany wiek operacji to 15-16 lat. W przypadku korekty przegrody nosowej nie warto zwlekać z operacją, ponieważ przywróci ona prawidłową drożność nosa i umożliwi normalne oddychanie nosem. Jeśli korekta nosa dotyczy wyłącznie względów estetycznych, zdecydować mogą się nią osoby pełnoletnie. Należy mieć pełne przekonanie co do chęci zmiany swojego wyglądu. Jeżeli nie istnieją przeciwskazania zdrowotne do zabiegu chirurgicznego w znieczuleniu ogólnym, nie ma górnej granicy wiekowej korekcji nosa. Bezpieczeństwo zabiegu zawsze jest weryfikowane za pomocą pakietu badań diagnostycznych, między innymi krwi, moczu oraz serca oraz przeprowadzane jest badanie obrazowe, zwyczajowo metodą tomografii komputerowej.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy