Lipotransfer – Seffiller poprawa objętości i regeneracja skóry, alternatywa dla kwasu hialuronowego i wypełniaczy.

Po
Przed

Lipotransfer na poprawę objętości z użyciem komórek macierzystych

Zabieg promowany przez Revisage jako SEFFILLER trwa około 30 minut i jest zupełnie nieinwazyjny dla pacjenta. W porównaniu do klasycznego wypełniania własną tkanką tłuszczową, głównym atutem w działaniu SEFFILLER jest regeneracja, dzięki aktywności mezenchymalnych komórek macierzystych. Lipotransfer SEFFILLER to przywrócenie objętości i regeneracji tkanki, uzyskując naturalny i długotrwały efekt. Transfer tłuszczu to minimalnie inwazyjna procedura, która zapewnia naturalne efekty, bez zmiany rysów twarzy. Twoja skóra może być bardziej zregenerowana, bardziej sprężysta, wypełniona a koloryt wyrównany. Pomyśl o sobie i umów się na konsultację pod numerem: 505905196.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Transfer tłuszczu - 'nowa' medycyna estetyczna. Lipotransfer - autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej - komórki macierzyste.

Czym są komórki macierzyste?

W ciągu ostatnich kilku lat wiele badań klinicznych potwierdziło, że w tkance tłuszczowej jest znacznie więcej komórek macierzystych niż w szpiku kostnym: te komórki macierzyste nazywane są ADSC (komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego) i łączą się z komórkami zrębowymi, które pochodzą z tłuszczu. Tkankowe naczynia krwionośne (SVF) mogą regenerować wiele tkanek i narządów, w tym skórę. Komórki macierzyste, podobnie jak komórki młode, mają zdolność przekształcania się w kilka różnych typów dojrzałych komórek, w tym: komórki nabłonka (skóra), adipocyty (tłuszcz), komórki śródbłonka (naczynia krwionośne), komórki chrząstki (chrząstka), komórki kostne (szkielet) ), komórki mięśniowe (mięśnie) i komórki nerwowe.

Jak wygląda zabieg transferu tłuszczu?

Zabieg Seffiller trwa około 30 minut i jest całkowicie nieinwazyjny dla pacjenta. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu specjalnej mikro-kaniuli do pobierania tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych zawartych w tłuszczu, preferencyjnie selekcjonuje obszary z gęstszą tkanką tłuszczową (brzuch, okolice bioder i wewnętrzna strona ud). Taka metoda pobierania tkanki tłuszczowej oraz sama konstrukcja kaniuli pozwala na pobranie odpowiedniej ilości komórek macierzystych (adipocytów matczynych i komórek zrębu naczyniowego) z tłuszczu w określonej frakcji. Po usunięciu w ten sposób tkanki tłuszczowej nie jest wymagana obróbka tłuszczu (trawienie enzymatyczne lub wirowanie). Następnie za pomocą bardzo cienkich igieł wszczepia się tkankę tłuszczową w miejsca wymagające korekcji objętości i regeneracji skóry (kość krzyżowa, policzki, usta, brwi, okolice oczu, szyja i podbrzusze) do przeszczepu komórek macierzystych.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak działa pobranie tkanki tłuszczowej?

  Specjalnie zaprojektowany przewodnik kaniuli, zabezpieczy i ustandaryzuje procedurę pobrania tkanki tłuszczowej w prawidłowej płaszczyźnie podskórnej. Okno w obudowie przewodnika ułatwia sprawdzenie ilości pobranej tkanki. Specjalna kaniula do pobierania selekcjonuje małe komórkowe skupiska naczyniowe, które nie wymagają dalszej manipulacji w celu przeprowadzenia przeszczepu w procedurze regeneracyjnej.

  Transfer tłuszczu alternatywa dla wypełniaczy

  W dzisiejszych czasach piękny wygląd jest podstawą dobrych relacji społecznych: unikalne cechy identyfikują nas w relacjach z innymi. Zmęczony wygląd twarzy z widocznymi znakami starzenia się, jest z mniej zdolny do osiągnięcia społecznej aprobaty i sukcesu niż odświeżona, harmonijna i młodzieńcza twarz. Utrata objętości na policzkach, oraz zmarszczki i pigmentacja skóry są procesami związanymi ze starzeniem się twarzy. Oferujemy szereg zabiegów aby przywrócić harmonię i świeżość twarzy. Teraz, dzięki nowej technologii z zakresu medycyny regeneracyjnej – SEFFILLER®, możesz nie tylko wykorzystać mezenchymalne komórki macierzyste (ADSC, komórki macierzyste pochodzące z tkanki tłuszczowej) we własnej tkance tłuszczowej do naprawy, ale także regeneracji twarzy. Jest to zabieg małoinwazyjny, który zapewnia naturalne i harmonijne rezultaty bez zmiany rysów twarzy i bez okresu rekonwalescencji. Procedura SEFFILLER® (transfer ADSC z tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych części śródmiąższowej) ma na celu przywrócenie objętości i regenerację tkanek w celu uzyskania naturalnych, harmonijnych i trwałych rezultatów.

  Po zabiegu transferu tłuszczu

  Po zabiegu pacjent może natychmiast powrócić do normalnych zajęć. W ciągu 48 godzin po operacji może pojawić się niewielki obrzęk do 48 godzin, a wszelkie zaczerwienienia i obrzęki można pokryć kosmetykami. Po około 1-3 miesiącach od zabiegu następuje regeneracja. W celu ustabilizowania efektu leczenia, po 6-12 miesiącach można wykonać kolejny zabieg.

  Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu transferu tłuszczu?

  Jeśli chodzi o klasyczne wypełnienie własną tkanką tłuszczową, główną funkcją SEFFILLER® jest regeneracja dzięki działaniu mezenchymalnych komórek macierzystych. Po kilku miesiącach ta regeneracyjna aktywność komórek macierzystych jest najbardziej widoczna, więc w pierwszych trzech miesiącach można spodziewać się stopniowej, ale stałej poprawy. W pierwszych dniach zaczną znikać drobne zadrapania, a następnie zmniejszy się obrzęk, ale w dłuższej perspektywie wygląd i koloryt skóry ulegną poprawie. SEFFILLER® z komórkami macierzystymi należy uznać za prawdziwie poprawną metodę pielęgnacji i regeneracji skóry, dlatego zaleca się powtarzanie tego zabiegu co 6-12 miesięcy.

  Ile kosztuje zabieg transferu tłuszczu na twarz?

  W Klinice Eskulap w Słupsku wykonujemy różne procedury. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy