Neauvia Kwas Hialuronowy.

Kiedy stosujemy kwas hialuronowy Neauvia?

 1. Poprawa konturu i powiększanie ust
 2. Odmładzanie, odżywienie, nawilżanie skóry
 3. Lifting twarzy, wypełnienie zmarszczek
 4. Modelowanie i powiększanie policzków
 5. Uniesienie kącików ust
 6. Likwidacja tak zwanych chomików
 7. Leczenie blizn zanikowych, zmian potrądzikowych
 8. Rewitalizacja skóry dłoni i dekoltu
 9. Likwidacja cieni, worków i obrzęków pod oczami
 10. Poprawa zapadniętych okolic oczu
 11. Modelowanie kształtu nosa

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Opis zabiegów preparatami Neauvia

  Przed zabiegiem używamy kremu znieczulającego co czyni całą procedurę prawie bezbolesną! Preparaty kwasu hialuronowego Neauvia mają postać przeźroczystego, bardzo plastycznego żelu, który ma zadanie pod skórą wypełnić zmarszczkę, zmniejszając ją, jednocześnie dając bardzo naturalne efekty. Po wstrzyknięciu w linię zmarszczki lub w usta preparat powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki, modelując kontur ust lub owal twarzy. Oprócz powiększania Stosujemy w wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych i marionetkowych, wypełnianie doliny łez czy w zabiegach z użyciem nici hialuronowych.

  NEAUVIA Organic Intense Flux jest sterylnym, wolnym od pirogenów, jednofazowym hydrożelem do wstrzykiwań. NEAUVIA Organic Intense został wykonany z wysoko oczyszczonego hialuronianu sodu o pochodzeniu niezwierzęcym, otrzymanym z bakterii Bacillus subtilis, niepatogenicznego dla człowieka organizmu. Hydrożel jest galaretowaty i transparentny.

  Hydroksyapatyt wapnia – Proces starzenia stopniowo pozbawia skórę nie tylko kwasu hialuronowego, ale także kolagenu; te cenne substancje, naturalnie wytwarzane przez fibroblasty, są odpowiedzialne za gęstość i elastyczność skóry.

  Rozwiązaniem, które naprawdę zapobiega procesowi starzenia, jest wypełniacz Neauvia z unikalną kombinacją kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia (CaHA), który jest naturalnie występującym minerałem, bezpiecznym dla organizmu ludzkiego, który stymuluje proces neokolagenezy po umieszczeniu w skórze. Po aplikacji gęstość i elastyczność skóry ulegają poprawie, przy jednoczesnym uzyskaniu balansu efektu objętościowego z HA i najlepszego efektu rewitalizującego z CaHA.

  Bacillus subtilis – wypełniacze z kwasem hialuronowym (HA) swoją popularność zawdzięczają dobrym wynikom, niskiej ingerencji i bezpiecznej aplikacji. Istnieją jednak rzadkie przypadki, w których ciało pacjenta reaguje na nie wbrew oczekiwaniom. Najczystszą obecnie dostępną formę kwasu hialuronowego uzyskuje się z Bacillus subtilis. Bakteria ta, niepatogenna dla ludzi, wytwarza HA w procesie opartym na zużyciu wody.

  Peg Polymer – Bezpieczeństwo i skuteczność wypełniaczy zależy również od sposobu ich stabilizacji. Zwykle w tym celu stosuje się BDDE (środek sieciujący). Podczas gdy inni zastanawiają się, jak zmniejszyć zawartość niepożądanych substancji, naukowcy pracujący nad wypełniaczami Neauvia Organic postanowili zastosować nowy polimer sieciujący PEG (nie jest to zwykły monomer taki jak DVS lub BDDE stosowany we wszystkich innych produktach na rynku).

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jak często powtarzać zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego?

  Efekty po zabiegu utrzymują się do 12 miesięcy. W zależności od stanu skóry oraz charakterystyki indywidualnego pacjenta po tym okresie można powtórzyć zabieg. Lekarz ma prawo odmówić zabiegu osobie, która nie potrzebuje już więcej kwasu hialuronowego w okolicy ust czy policzków.

  Jak długo utrzymuje się efekt?

  Efekt jest widoczny zaraz po zabiegu i utrzymuje się do 12 miesięcy w zależności od aktywności mimicznej pacjenta, ilości absorbowanego światła słonecznego i indywidualnych charakterystyk pacjenta.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta jest bardzo ważne. W celu spełnienia wszystkich oczekiwań pacjenta przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji, podczas której lekarz informuje o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku specjalistycznych kuracji może niekorzystnie wpłynąć nie tylko na efekt zabiegu, ale także na stan zdrowia pacjenta. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Neauvia Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy