Nucleofill strong w Klinice Eskulap Słupsk.

Po
Przed

Nucleofill – zobacz efekty przed i po – PRZESUŃ SUWAK

W klinikach medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku używamy Nucleofill oraz nowoczesne techniki zabiegowe specjalnie projektowane dla naszych pacjentów.

Nucleofill to sterylny, wchłanialny produkt składający się z wielołańcuchowych polimerów polinukleotydowych naturalnego pochodzenia. Ze względu na swoje właściwości biochemiczne Nucleofill może poprawić jakość skóry i skutecznie zapobiegać starzeniu się skóry i objawom fotostarzenia – zmarszczki, zmniejszona jędrność, zmiany kolorytu i wrażliwośći skóry. Jest wskazany dla leczenia blizn zanikowych. Biostymulacja polega na pobudzeniu receptorów błony fibroblastów w naszej skórze. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Nucleofill - Twoja nowa, druga skóra!

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Efekty odmłodzenia zyskujemy po terapii Nucleofill?

  Ze względu na swoje właściwości biochemiczne Nucleofill działa na elastyczność skóry i może być stosowany do zabiegów przeciwstarzeniowych, takich jak zapobieganie utracie kolorytu skóry, elastyczności, poprawa napięcia skóry i leczenie atrofii tkanek. Jego silne właściwości nawilżające wynikają głównie z jego zdolności do akumulacji wilgoci na poziomie komórkowym.

  Nucleofill – DZIAŁANIE LIFTINGUJĄCE

  Stymuluje fibroblasty, powodując produkcję kolagenu typu 1 i elastyny. Działając na fibroblasty powoduje ich przekształcenie w miofibroblasty. Niezależnie od rodzaju skóry wpłynie to na efekt liftingu i odmłodzenia.

  DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE

  Makrocząsteczki polimerowe mogą natychmiastowo „zmiatać” wolne rodniki uwięzione przez pierścień aromatyczny w bazie azotowej.

  DZIAŁANIE NAWILŻAJĄCE

  Działanie produktu można porównać do gąbki elektrostatycznej. Działa to jak na zasadzie wiązania wody poprzez grupę hydrofilową pojedynczego nukleotydu, co powoduje głębokie nawilżenie tkanki.

  Wskazania stosowania Nucleofill strong.

  Nucleofill jest przeznaczony do biologicznej regeneracji skóry twarzy, ciała, szyi, dekoltu i dłoni oraz do modelowania skóry każdego pacjenta, bez względu na wiek. Zaleca się leczenie produktem Nucleofill pacjentów:
  • chcących widocznie odmłodzić skórę bez wpływu na kształt i objętość twarzy
  • aby zmniejszyć widoczność zmarszczek, oraz aby napiąć skórę
  • narażonych na stres oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce, palenie, zła dieta)
  • prezentujących zwiotczenie skóry i odwodnienie
  • chcących przygotować skórę do zabiegu wypełniającego
  • z Luźną skórą i słabym krążeniem krwi
  • prezentujących rozstępy, blizny
  • Którzy chcą jędrności i konturu, więcej definicji
  • dla biostymulacji i wzrostu ilości kolagenu

  Nucleofill to biologiczny stymulator do głębokiej odnowy i rewitalizacji skóry.

  Jak często powtarzać zabiegi Nucleofill?

  Nucleofill jest produkowany w dwóch wariantach (Medium 20 mg i Strong 25 mg). Oba stężenia występują w postaci przezroczystego żelu w sterylnym opakowaniu. Cienkimi igłami wprowadzamy produkt w głębokie warstwy skóry. Stężenie preparatu można dostosować do specyficznych potrzeb pacjenta. Zaleca się wykonanie serii czterech zabiegów co 15-30 dni. Produkt działa stymulująco i działa na głębokie warstwy skóry. Podczas tego procesu specjaliści w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku mogą podczas jednego zabiegu używać od 1 do 6 strzykawek. W klinice przed każdym zabiegiem konsultacje i badania lekarskie przeprowadzane są w celu kwalifikacji pacjenta do zabiegu i doboru odpowiednich technik leczenia.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakie mogą być powikłania lub skutki uboczne stosowania Nucleofill?

  Może wystąpić siniak po wkłuciu lub zanikający obrzęk w miejscu wstrzyknięcia przez około 1-2 dni. Nie zaobserwowano żadnych innych skutków ubocznych.

  Nucleofill Eyes

  Seria nowych żeli rekombinowanych biologicznie Nucleofill oparta jest na polinukleotydach pochodzenia naturalnego o wysokiej czystości i niskiej masie cząsteczkowej, opracowanych specjalnie w celu poprawy odżywiania skóry wokół oczu.

  Okolica oczu jest bardzo delikatna. Starzeje się ona szybciej niż reszta twarzy, jest stale narażona na zanieczyszczenie środowiska i ruchy mimiczne twarzy. Nucleofill Eyes posiadają wysoce oczyszczoną macierz nukleotydową, która aktywuje proces odnowy biologicznej w głębokich warstwach skóry (tkanka tłuszczowa i kostna) oraz w skórze właściwej (stymulując fibroblasty).

  Nucleofill Eyes działa na trzech poziomach w naszej skórze:
  • Odgrywa rolę w naskórku skóry właściwej
  • Wpływa na skórę na głębokości naczyń krwionośnych
  • Wpływ na głęboką restrukturyzację tkanek

  Nucleofill Eyes posiada unikatowe cechy:
  • żel składający się z łańcuchów nukleotydowych o niewielkiej masie cząsteczkowej.
  • produkt posiada dużą gęstość, przy niskiej masie molekularnej co umożliwia szybkie docieranie do tkanek i skuteczną stymulację.

  Wskazania do wykonywania Nucleofill na skórę pod oczami:

  Nucleofill Eyes to zaawansowany produkt specjalnie stworzony aby poprawić:
  • opuchliznę / worki pod oczami
  • mniejszyć zmarszczki wokół oczu
  • regeneruje delikatną skórę przy oczach
  • biologiczna redermalizacja tkanek głębokich
  • poprawa płytkich zmarszczek bez użycia wypełniaczy
  • wskazane dla leczenia przed i pooperacyjnego (przy zabiegach Blepharoplastyka, chirurgiczny lifting oczu, laser).

  Nucleofill Hair

  Nowa seria żeli bioremediacyjnych Nucleofill oparta na naturalnych składnikach o wysokiej czystości, średniej masie cząsteczkowej i polinukleotydach o dużej gęstości jest specjalnie zalecana w celu poprawy odżywiania mieszków włosowych.

  Nucleofill Hair udowodnił wysoką skutecznością w leczeniu łysienia androgenowego oraz przy leczeniu włosów osłabionych, a dzięki głębokiemu i ciągłemu biologicznemu efektowi przebudowy poprawia odżywienie mieszków włosowych.

  Łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet jest jedną z głównych przyczyn postępującego wypadania włosów. Łysienie androgenowe dotyka około 80% mężczyzn i 50% populacji kobiet. Dlatego częste występowanie łysienia androgenowego sprawia, że ​​uzasadnione jest użycie terminu „łysienie normalne” i w pewnym sensie można je uznać za normalny stan fizjologiczny. Niestety staki stan może powodować odczucie dyskomfortu, który może miaeć negatywny wpływ na stan psychologiczny i społeczny. W trakcie łysienia androgenowego poziomy męskich hormonów płciowych niekoniecznie są wysokie.

  Wskazania dla leczenia wypadania włosów Nucleofill Hair:

  • Utrata i wypadanie włosów
  • Łysienie androgenowe
  • Leczenie przed i pooperacyjne (przeszczep)
  • Wypadanie włosów po porodzie lub stanach zapalnych organizmu, wirusowych zakażeniach
  • Wypadanie brwi
  • Zagęszczenie brody.

  Jaka jest cena Nucleofill?

  W klinikach Eskulap w Słupsku oferujemy różne techniki wypełniaczy. Koszt zabiegu na twarz Nucleofill to 1500PLN. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku naszym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim przystąpi on do terapii, uprzednio uczestniczy w konsultacji ze specjalistą, który udzieli mu wszelkich wskazówek i informacji na temat zabiegu i przygotowania do niego.

  Wyłącznie lekarze oraz pracownicy z wykształceniem medycznym mogą wykonywać zabiegi na certyfikowanych urządzeniach i preparatach wydawanych na receptę. Podjęcie się kuracji w salonach urody przeprowadzanych przez kosmetyczki niesie za sobą ryzyko uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Może takie przynieść niespodziewane efekty i straty wynikające z konieczności poprawy rezultatu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.

  Nucleofill - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy