Wypełniacze do ust, kwas hialuronowy i powiększanie ust. Uzyskaj idealne proporcje.

Po
Przed

Zobacz jakie rezultaty można uzyskać po uzyciu kwasu hialuronowego do wypełniania, powiększania ust – Przesuń Suwak

Aby zmodyfikować, uwydatnić kształt ust i ich rozmiar można wstrzykiwać wypełniacze na bazie kwasu huialuronowego. Inne obszary na około ust również można ostrzykować wypełniaczami, aby wygładzić zmarszczki i poprawić wygląd skóry.

Istnieje wiele metod i technik wstrzykiwania kwasu hialuronowego w usta. W celu zminimalizowania obrzęku i zasinień po wypełnieniu warg można użyć cienkiej mikro-kaniuli zamiast igły do podawania wypełniaczy. Nasi lekarze sugerują, że istrnieje możliwość migracji wypełniaczy z ust poza wyznaczony obszar, dlatego wypełnianie warg więcej niż 1 ml co 6 miesięcy może być zbyt częste i powodować przepełnienie ust.

Zastrzyki wypełniające usta są w pewnym sensie sztuką. Nasi lekarze i pielęgniarze są doskonale przeszkoleni przez dr Małgorzatę Lewicką-Kisiel, aby uzyskać piękne, naturalnie wyglądające usta. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś

505 905 196

Jak można kształtować usta wypełniaczami?

Na czym polega zabieg wypełniania ust?

Konsultacja z naszym personelem podczas wizyty w Klinice Eskulap mmKisiel w Słupsku jest niezbędna przed zabiegiem wypełniania ust. Podczas konsultacji lekarz prowadzący podpowie jaka ilość produktu jest niezbędna aby uzyskać spodziewane wyniki. Omówimy ryzyko i korzyści związane z procedurą. Ważne jest, aby planować zabieg z wyprzedzeniem, ponieważ występuje możliwość powstania obrzęku i zasinienia. Termin leczenia i wykonania zabiegu może wymagać przesunięcia.

Nasi specjaliści używają cienkich mikro-kaniul do podania wypełniacza. Użycie tej techniki znacznie minimalizuje ilość powstania obrzęków i zasinień oraz minimalizuje czas rekonwalescencji. Aby znieczulić wargi przed zabiegiem można zastosować lokalne zastrzyki znieczulające. Jest to opcja dla najbardziej wrażliwych pacjentów.

Jak często należy robić zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym?

Wypełniacze kwasu hialuronowego są dostarczane przez producentów w strzykawkach o pojemności 1 ml. Przybliżona efektywnośc wypełniaczy to 6-12 miesięcy. Jednak badania tomografii komputerowej wykonane u pacjentów, u których podano wypełniacze, wskazują, że wypełniacze są nadal widoczne nawet 10 latach po wykonaniu zabiegu. Badania wykazały, że wypełniacze do ust i innych części twarzy czy ciała pozostają w organizmie znacznie dłużej niż 6 miesięcy. Zbyt częste zabiegi i wypełnianie ust, twarzy mogą łatwo doprowadzić do przepełnienia, ponieważ produkt nie znika po kilku miesiącach. KWypełniacze i kwas hialuronowy wprowadzony w usta może przemieszczać się z pierwotnego obszaru wstrzyknięcia do otaczających ubytków tkankowych. Istnieje możliwość stworzenia iluzji, że wypełniacz już się rozpuścił. Specjaliści w Klinikach Eskulap zalecają wstrzykiwanie w usta niewielkiej ilości podczas jednej wizyty. Resztę produktu można użyć aby rozprowadzić go na inne obszary twarzy.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak dużo wypełniacza należy użyć, aby uzyskać estetyczne, zmysłowe usta?

  W trakcie konsultacji ważne jest, aby przedstawić swoje oczekiwania. Podczas wstępnych konsultacji nasi lekarze poświęcają czas aby poznać Twoje potrzeby. Każda twarz jest wyjątkowa, niezbędne jest aby usta były odpowiednio dopasowane do twarzy. Pacjenci o mniejszej twarzy nie będą wyglądać dobrze z wielkimi ustami. Wstrzyknięcie znacznej ilości wypełniacza w zbyt małą twarz spowoduje nienaturalny wygląd. Wypracowane przez lata standardy urody wskazują, że dolna warga powinna być nieco większa niż górna warga. Patrząc na profil pacjenta, również górna warga powinna lekko wystawać na zewnątrz.

  Skutki uboczne powiększania ust?

  Po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego powiększania ust najbardziej widocznym efektem ubocznym mogą być obrzęknięte usta. Obrzęk może być widoczny od 3 do 14 dni. Zwykle ustępuje po kilku dniach. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w czerwień wargową często powoduje większy obrzęk niż wstrzyknięcie wypełniacza w kontur ust. Rodzaj używanego wypełniacza również determinuje wystąpienie obrzęku. Siniak może pojawić się w po nakłucii igłą, jednak użycie kaniuli zamiast igły może znacznie zmniejszyć skutki uboczne. Opuchliznę można zmniejszyć okładami z lodu. Picie dużej ilości wody kilka godzin po zabiegu również może przyczynić się do zwiększenia obrzęku. Nie wysiłkuj ciała i nie wystawiaj obszarów poddanych zabiegowi na promieniowanie UV przez kilka dni po zabiegu. Czasami kwas hialuronowy może powodować małe grudki. Jeśli je czujesz, możesz masować kilka razy dziennie, aż ustąpią. Jeśli guzki się utrzymują, może być konieczne skontaktowanie się z lekarzem lub pielęgniarką.

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym – idealne usta w zasięgu ręki

  Jesteś niezadowolona z kształtu ust? A może pragniesz wygładzić zmarszczki i poprawić wygląd skóry wokół nich? Wybierz zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym i zyskaj młodszy wygląd już dziś!


  Czytaj więcej


  Powiększanie ust Słupsk

  Nie tylko stolica zapewnia profesjonalne powiększanie ust – Słupsk, choć jest mniejszym miastem, również korzysta z najnowocześniejszym zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Bezinwazyjne, naturalne, wykonywane przez specjalistów – Klinika Eskulap mmKisiel to gwarancja jakości za rozsądną cenę!

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Ile kosztują wypełniacze do ust?

  W klinikach w zachodnim Londynie i Birmingham oferujemy różne rodzaje wypełniaczy. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Powiększanie Ust - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy