Profhilo – zmiana wyglądu twarzy, modelowanie policzków i widoczne rezultaty podczas jedynie dwóch wizyt.

Po
Przed

Przekonaj się o skutecznośći Profhilo w poprawie konturu twarzy i uniesieniu opadającej skóry – zobacz rezultaty – PRZESUŃ SUWAK

Rudymentarną funkcją kwasu hialuronowego jest optymalizacja nawilżenia komórek poprzez właściwość wiązania cząsteczek wody. W skład soli sodowej HA wchodzą łańcuchy glukuronianowe sodu oraz disacharydowe jednostki N-acetyloglukozaminy, budujące matrycę pozakomórkową skóry i innych tkanek.

Preparat Profhilo zawiera roztwór o wysokiej (H-HA) i niskiej (L-HA) masie cząsteczkowej kwasu hialuronowego, który wytwarza się w procesie biofermentacji. Niezmodyfikowana chemicznie substancja cechuje się znakomitą tolerancją tkankową.

Innowacyjny i chroniony patentem roztwór zachowuje niespotykane cechy reologiczne dzięki interakcjom łańcuchów o różnych masach cząsteczkowych. Daje to możliwość pracy na preparacie o wyższym stężeniu bez zwiększania jego lepkości i gęstości. Dowiedz się więcej o zabiegu w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku pod numerem: 505905196.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Terapia alternatywna dla wypełniaczy – od pięknego wyglądu dzieli Cię zaledwie 10 minut.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Efekty regeneracji, odmłodzenia wzrostu elastyczności skóry dzięki Profhilo

  Kwas hialuronowy wykazuje właściwości głęboko nawilżające, co zapobiega efektom foto i chrono starzenia się skóry i reorganizuje jej tkankę w celu redukcji blizn, przebarwień i zmarszczek.

  Różna gęstość i struktura kwasów hialuronowych w preparacie Profhilo jest możliwa dzięki naturalnej biosyntezie substratu bez żadnej modyfikacji chemicznej. Rezultatem tego procesu jest pełna biokompatybilność z endogennym kwasem hialuronowym występującym w skórze właściwej i stymulacja jego produkcji, która w wyniku urazu bądź procesu starzenia została zredukowana.

  Wskazania dla zabiegów konturowania linii twarzy Profhilo

  Profhilo wypełnia i poprawia defekty skórne w przypadku:
  – naturalnego procesu starzenia się skóry, które skutkuje utratą napięcia , zbyt niskim nawilżeniem, redukcją kolagenu i elastycznych włókien skóry właściwej,
  -rewitalizacji tkanek zabliźnionych bądź dotkniętych powierzchownym urazem, takim jak blizny potrądzikowe, zmiany po ospie wietrznej.

  Rewitalizacja skóry przez stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny oraz uwolnienie kwasu hialuronowego do tkanek.

  Jak często powtarzać zabiegi Profhilo?

  Najbardziej pożądane efekty przynosi cykl dwóch sesji w miesięcznych odstępach, w późniejszym czasie można wykonywać zabiegi podtrzymujące efekt tak często, jak wymaga tego skóra pacjenta.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Ile kosztuje zabieg mezoterapii kwasem hialuronowym Profhilo?

  W klinikach Eskulap mmKisiel w Słupsku oferujemy różne techniki wypełniaczy. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel gwarantuje satysfakcję z przebiegu i rezultatu zabiegu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim przystąpi on do terapii, uprzednio uczestniczy w konsultacji ze specjalistą, który udzieli mu wszelkich wskazówek i informacji na temat zabiegu i przygotowania do niego. Pacjent zobowiązuje się poinformować lekarza o wszelkich dolegliwościach i chorobach, które przebył lub aktualnie przechodzi, by wyeliminować ryzyko wynikające z przeciwwskazań do zabiegu.

  Wyłącznie lekarze oraz pracownicy z wykształceniem medycznym mogą wykonywać zabiegi na certyfikowanych urządzeniach i preparatach wydawanych na receptę. Podjęcie się kuracji w salonach urody przeprowadzanych przez kosmetyczki niesie za sobą ryzyko uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Może takie przynieść niespodziewane efekty i straty wynikające z konieczności poprawy rezultatu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.

  Profhilo - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy