Sculptra to alternatywa dla wypełniaczy.

Jakich zmian na twarzy dokonuje Sculptra?

Jak długo działa Sculptra?

Badania przeprowadzone w laboratorium Sculptra pokazują, że u niektórych osób efekty mogą utrzymywać się nawet do 25 miesięcy. Stopień bruzd i fałdów nosowo-wargowych decyduje o tym, jakie efekty możemy uzyskać.

Czego mogę się spodziewać podczas sesji Sculptra?

Jeśli podczas konsultacji w Klinice Eskula w Słupsku Sculptra okaże się najlepszą metodą, aby uzyskać pożądane rezultaty, nasz zespół zapyta Cię o Twoją historię chorobową. Jeśli stosujesz leki immunosupresyjne lub przechodziłeś peelingi laserowe lub chemiczne, poinformuj nas o tym. Zazwyczaj do zabiegów Sculptra można zastosować miejscowe znieczulenie. Upewnij się, że nie nosisz makijażu w tym dniu, ponieważ trzeba go zdjąć.

Miejsce wstrzyknięcia zostanie wykreślone na etapie planowania, a do dezynfekcji obszaru zostanie użyty roztwór antyseptyczny. W skórę lub warstwy podskórne wstrzykuje się bardzo małe ilości produktu. Niektóre procedury wstrzykiwania obejmują również masaż w celu zwiększenia ich skuteczności, podczas gdy inne wykorzystują zimny kompres w celu zmniejszenia obrzęku. Bez względu na metodę zastosowaną przez nasz personel, pacjent jest informowany, że dla uzyskania optymalnych efektów konieczny jest masaż. Substancję można rozprowadzić równomiernie i naturalnie na większym obszarze poprzez masowanie obszaru, co również zmniejsza niedobory objętości i konturu. Po zastosowaniu kremu nawilżającego pacjent może masować dotknięty obszar przez 5 minut, 5 razy dziennie przez 5 kolejnych dni po zabiegu.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Po Sculptra MUSISZ:

  • przez 5 dni po zabiegu masować okolicę 5 razy dziennie po 5 minut;
  • Unikaj intensywnej aktywności fizycznej, ekspozycji na słońce, upałów i innych zmian temperatury w ciągu pierwszych 24 godzin.

  Po Sculptra MOŻESZ:

  • Użyj zimny kompres, aby zmniejszyć obrzęk.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Przeciwwskazania Sculptra?

  W klinice medycyny estetycznej Eskulap Słupsku nie wykonujemy żadnych zabiegów dla kobiet w ciąży i karmiących. Jeśli jesteś uczulony na kwas hialuronowy lub którykolwiek z pozostałych składników preparatu Sculptra, powinieneś go unikać. Jeśli masz historię keloidów lub blizn przerostowych, unikaj Sculptry. Po wstrzyknięciu preparatu Sculptra może dojść do zamknięcia naczyń. Jeśli masz jakiekolwiek choroby skóry, takie jak owrzodzenia, cysty, pryszcze lub wysypki, nie używaj Sculptra. Obszar okołooczodołowy i czerwień wargi nie będą ostrzykiwane.

  Co może się stać po Sculptra?

  Większość naszych pacjentów zgłasza niewielki obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Bezpośrednio po zabiegu miejsce wstrzyknięcia może stać się bardziej zaczerwienione i wrażliwe niż pobliska tkanka. Można zauważyć swędzenie, guzki i siniaki, a także ból. To nie są komplikacje, ale raczej typowe skutki po Sculptra, które powinny ustąpić w ciągu kilku dni.

  Czy Sculptra to co innego niż wypełniacz?

  Przy każdym zabiegu bardzo ważne jest unikanie nadmiernej korekcji utraty objętości. Ma to nowe znaczenie w odniesieniu do Sculptry. Pełne efekty Sculptra pojawiają się po kilku tygodniach i przewiduje się, że w tym czasie wady konturu będą się stopniowo poprawiać. Tak więc odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: Sculptra to nie to samo co wypełniacz. Stopniowa poprawa jest widoczna w przypadku Sculptra, w przeciwieństwie do innych wypełniaczy skórnych. Wszelkie niedoskonałości nie powinny być nadmiernie korygowane podczas zabiegu. Obrzęk wywołany zastrzykami może sprawiać wrażenie, że zmarszczki zniknęły natychmiast. Typowe jest, że obrzęk ustępuje po kilku dniach i pacjent widzi powrót pierwotnej zmarszczki. Prawdziwe rezultaty Sculptry wymagają jednak czasu, aby się zamanifestować. Bardzo ważne jest, aby porozmawiać z naszymi ekspertami, ponieważ możesz potrzebować dodatkowego zabiegu, aby właściwie osiągnąć pożądany rezultat. Tylko personel, który przeszedł szkolenie podczas zatwierdzonych sesji dystrybutorów Sculptra, ma wiedzę i dostęp do dodatkowych wskazówek i procedur wstrzykiwania, które są niezbędne do osiągnięcia niesamowitych rezultatów i ochrony bezpieczeństwa pacjentów.

  Jak niekomfortowe są zastrzyki Sculptra?

  W Klinice Eskulap stosujemy unikalny krem miejscowo znieczulający (NIE EMLA), który łagodzi ból. Greckie laboratorium specjalizujące się w maściach znieczulających stworzyło krem specjalnie dla nas. W badaniach klinicznych 71% wszystkich pacjentów zgłosiło pewien dyskomfort po pierwszym wstrzyknięciu. Umiarkowany ból odczuwało 14% pacjentów. 24h po zabiegu żaden z pacjentów nie odczuwał dyskomfortu.

  Jakie opcje terapii są dostępne?

  Dostępnych jest wiele opcji. Wypełniacze skórne są tworzone przez wiele firm, aby sprostać wymaganiom rynku medycyny estetycznej. Aby dowiedzieć się, który produkt jest dla Ciebie idealny, umów się na konsultację w naszej klinice w Słupsku.

  Sculptra - Efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy