Wypełnianie doliny łez – wypełniacz zmarszczek wygładza skórę i zagłębienia pod oczami, nadaje objętości.

Po
Przed

Jak Wypełniacze i kwas hialuronowy doliny łez odzyskują piękny wygląd Twoich oczu – Efekty przed i po Przesuń Suwak

Kiedy pierwszy raz widzisz kogoś, oczy są Twoim punktem kontaktu. Skóra pod oczami to obszar, który jest natychmiast widoczny, i niestety niedoskonałości w tej okolicy mogą stać się problematyczne. Wygląd skóry pod oczami, cienie i worki pod oczami, często kojarzone są ze zmęczonym wyglądem. Podanie wypełniacza w dane okoloce to nieinwazyjna metoda leczenia doliny łez, która pomaga ukryć worki, sińce i cienie pod oczami i wygładzić obszar znajdujący się między dolnymi powiekami a policzkami.

Dolina łez to określenie, które opisuje zagłębienia znajdujące się pod oczami. Dolina łez mieści się między dolną powieką a policzkami. Zagłębienie w tej okolicy często może powodować zmęczony wygląd całej twarzy. Wypełniacze kwasu hialuronowego są dedykowane aby leczyć tą okolicę.

To czy dany pacjent ma dolinę łez czy nie jest zaprogramowane w naszych genach i nie zawsze jest efektem starzenia się. Zagłębienia doliny łez mogą pojawiać się nawet w wieku nastoletnim. U niektórych pacjentów ubytki pojawiają się w wyniku utraty objętości policzków. Jeśli policzek straci swoją objętość, to podparcie dolnej powieki znika, a w związku z tym pojawiają się bruzdy doliny łez.

Jak leczyć bruzdy doliny łez z użyciem wypełniaczy?

Głębokość i widoczność doliny łez można zniwelować, wstrzykując kwas hialuronowy. Rowek między dolną powieką a policzkiem można wypłycić i wygładzić, zwiększając atrakcyjność i wygląd tej okolicy.

Wypełniacze takie jak kwas hialuronowy utrzymują się w organizmie przez wiele lat. trzeba pamiętać aby nie używać ich zbyt często. Utrata objętości policzków i doliny łez to różne problemy, które należy analizować na różne sposoby. Możliwe jest leczenie obu tych stref podczas jednego zabiegu. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Wypełniacze twarzy - popraw swój wygląd! Nie pozwól, aby zmęczone oczy powstrzymały Cię od osiągnięcia sukcesu.

Jakie techniki podawania wypełniaczy można zastosować?

Wiele lat temu jedyną metodą podczas wstrzykiwania wypełniaczy skórnych była igła. Jednak istnienie wysokiego ryzyka powstania siniaków podczas używania igły jest dość duże. Dlatego wprowadzono technikę z użyciem kaniuli. Tępa kaniula odpycha naczynia krwionośne i znacznie zmniejsza ryzyko powstania siniaków.

Na co zwrócić uwagę przy wstrzykiwaniu wypełniaczy skórnych i leczeniu doliny łez?

Często pacjenci mają bardzo wysokie oczekiwania, których osiągnięcie jest bardzo trudne przy użyciu wypełniaczy skórnych. Pacjenci są bardzo krytyczni jeśli chodzi o wygląd swojej twarzy i chcą osiągnąć idealną gładkość.

Jednak ze względu na bariery anatomiczne pacjenci muszą zrozumieć, że ich życzenia należy ocenić z pewną dozą realizmu. Skóra na twarzy i skóra pod oczami jest bardzo delikatna. Wszelkie niedoskonałości są natychmiast widoczne. Po drugie, kwas hialuronowy przyciąga wodę i może z czasem rozszerzać się co może nie dać oczekiwanego efektu.

Ocena miejsca i głębokości umieszczenia wypełniacza może być uznana za sztukę, ponieważ ilość produktu do wstrzyknięcia musi być odpowiednio dobrana i jest to trudne zadanie.

W Klinikach Eskulap nasi specjaliści proponują uzupełniać niedopełnienia podczas kolejnych wizyt kontrolnych, ponieważ to w połączeniu z charakterystyką objętościową produktów i wypełniaczy zapewnia naszym pacjentom niezmiennie najlepsze wyniki.

Głównym celem jest zadowolenie pacjenta. Nasi lekarze zapewniają bezpieczeństwo indywidualnie oceniając potrzeby każdego pacjenta.

Zwiększanie pewności siebie w wyglądzie nie polega na wyolbrzymianiu wyglądu rysów twarzy, ale raczej na podkreśleniu naturalnych cech i zachowaniu zdrowego wyglądu. Nadmierne wstrzyknięcia kwasu mogą powodować przepełnienie i mogą sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać na opuchniętą. Jeśli chcesz używać wypełniaczy, „mniej znaczy więcej”, a najbardziej atrakcyjna twarz to naturalna twarz.

Wstrzyknięcia wypełniacza skórnego muszą być wykonywane przez doświadczonych praktyków, a nawet w najbardziej wykwalifikowanych rękach zalecana byłaby następcza kuracja podczas wizyty kontrolnej w celu dalszej korekty i poprawy wyniku.

Regeneracja i poprawa wyglądu Twoich oczu, policzków i ust.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  W celu spełnienia wszystkich jego oczekiwań, pacjent przed każdym zabiegiem uczestniczy w konsultacji, podczas której lekarz informuje go o przebiegu i skutkach terapii. Jednocześnie pacjent zobowiązany jest poinformować specjalistę o stanie swojego zdrowia, wszelkich schorzeniach, minionych i aktualnych chorobach oraz reakcjach alergicznych.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinni wykonywać wyłącznie lekarze i wykwalifikowani specjaliści. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Wypełnianie Doliny Łez - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy