Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Plexr Plazma – lifting opadających powiek bez skalpela. Nie pozwól aby Twoje oczy i twarz wyglądały na zmęczone.

Po
Przed

Pozbądź się zmarszczek i nadmiaru skóry na powiekach z nowoczesną technologią Plexr – PRZESUŃ SUWAK

Plexr to nowoczesna technologia na rynku medycyny estetycznej, umożliwiająca nieinwazyjny lifting okolicy oczu (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy i wypełnienie głębokich zmarszczek w okolicy ust (zmarszczki palacza). Plexr pozwala na usunięcie plam soczewicowatych, wszelkich zmian skórnych, takich jak oporne przebarwienia, brodawki płaskie i brodawki łojotokowe czy angioma. Zapobiega rogowaceniu słonecznemu, likwiduje blizny, kurzajki i rozstępy.

Profilaktyka przeciwko procesom starzenia i dbałość o kondycję Twojej skóry nie zawsze okazują się wystarczające. Opadające powieki naddają Twojej twarzy lat i sprawiają, że wyglądasz na przygnębioną. Interwencja chirurgiczna wzbudza w Tobie jednak obawy związane z długotrwałą rekonwalescencją czy ewentualnymi komplikacjami. Naprzeciw Twoim problemom wychodzi medycyna estetyczna. W Klinice Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku odmłodzisz swoją twarz bez pomocy skalpela, igieł czy wypełniaczy. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Nieinwazyjny lifting twarzy i ciała bez konieczności użycia skalpela

Zlikwiduj brodaki, włókniaki, kurzajki i żółtaki, pozbądź się rozstępów i blizn

Opis zabiegu liftingu powiek i usuwania zmarszczek bez skalpela Plexr

Opis zabiegu liftingu powiek i usuwania zmarszczek bez skalpela Plexr

Zabieg Plexr nie wymaga wcześniejszego przygotowania, poza wymogiem konsultacji z lekarzem Kliniki Medycyny Estetycznej Eskulap. Terapia polega na odparowaniu powierzchownych korneocytów za pomocą punktowego wnikania w powierzchnię skóry. Urządzenie Plexr pozyskuje plazmę bez krwawienia i uszkadzania oraz nekrozy tkanki. Proces kuracji zwykle nie przekracza 20 minut, a powstałe strupki o średnicy 0,5 mm utrzymują się maksymalnie od kilku dni do tygodnia.

Niebagatelną zaletą systemu Plexr jest jego bezpieczeństwo. Procedura bazuje na innowacyjnym przepływie energii generującej plazmę bez inwazji prądu do pacjenta czy specjalisty wykonującego zabieg. Jest to możliwe dzięki strzeżonej patentem wyjątkowej częstotliwości energii. Plexr jest zatem przełomową metodą dla osób, które wcześniej nie mogły poddawać się terapii z użyciem prądu bądź obawiały się możliwości uszkodzenia nerwów w okolicach oka.

Plexr – Plazma

Plazma to czwarty stan skupienia, tuż obok cieczy, gazu i ciała stałego. Mikrowiązka plazmy wysyłana przez Plexr w głąb struktur skóry uczestniczy daje początek procesowi sublimacji. Odparowanie warstw naskórka daje efekt obkurczenia i napięcia skóry, w efekcie unosząc kąciki oczu i likwidując zmarszczki mimiczne.

Większość metod stosowanych na gruncie medycyny estetycznej bazuje na wytworzeniu kontrolowanego stanu zapalnego tkanek. Zabieg przy użyciu Plexr bazuje jednak na zupełnie innych procesach. Ogranicza swą inwazyjność do podstawnej warstwy naskórka, zapobiegając nekrozie i krwawieniu tkanek. Pozwala to pacjentom na kontynuowanie codziennej aktywności tuż po kuracji.

Prekursorami metody Plexr są naukowcy rzymskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy w 2005 roku postanowili zbadać i rozwinąć technologię generacji mikrowiązków plazmy na gruncie medycyny estetycznej. Owoc ich pracy pojawił się na rynku w 2010 roku, przeciwdziałając wiotkości skóry i odnajdując zastosowanie w blefaroplastyce powiek. Nieprzerwanie doskonalona przez profesrowów technologia doprowadziła do powstania urządzenia stosowanego w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham i Słupsku. Oferta łączy w sobie najwyższą skuteczność oraz bezpieczeństwo podczas i po zabiegu.

Generator plazmy Plexr tworzy jej mikrowiązkę dzięki jonizacji gazów powietrza, pomiędzy końcówką urządzenia a powierzchnią skóry. Łagodny łuk elektryczny w kontrolowany sposób obkurcza tkankę, unosząc powieki i „otwierając” spojrzenie pacjenta. Jest nieoceniony w problemach skórnych, takich jak dyschromia, przebarwienia i trądzik. Oprócz blefaroplastyki powiek odnajduje zastosowanie w korekcie fałdów skórnych okolicy uszu.

Jak działa Plexr – Bleferoplastyka Powiek

Proces bleferoplastyki opiera się na sublimacji martwych komórek naskórka bez konieczności ingerowania w warstwy skóry właściwej. Lekarz wykonuje siatkę drobnych punktów w odległości ok. 0,5 mm. Zabieg nie ogranicza ruchomości powieki, nie powoduje krwawienia i nie uszkadza tkanek skórnych.

Terapia trwa około 20 minut, a powstałe w jej przebiegu mikrostrupki nie utrzymują się zwykle dłużej niż tydzień. W eliminacji efektu opadającej powieki należy poddać się od 1 do 3 zabiegom w odstępie dwóch miesięcy. Rezultaty widoczne są przez 2-4 lata, wówczas zabieg można powtórzyć.

Badania kliniczne i zaufanie pacjentów

Trwające pięć lat badania kliniczne i obserwacja pacjentów, którzy poddali się zabiegowi, wykazały, iż nieablacyjna technika Plexr zapewnia pożądane napięcie skóry i efektywnie eliminuje problem nadmiaru fałd skórnych oraz wypełnia zmarszczki mimiczne.

Typowa procedura trwa mniej niż 20 minut a punktowe „strupki” o średnicy ok. 0,5 mm utrzymują się od 4 do 7 dni. W leczeniu opadających powiek należy wykonać
od 1 do 3 zabiegów w odstępach 60 dni w zależności od stopnia zaawansowania problemu. Badania kliniczne i obserwacje pacjentów poddanych tej terapii pokazują, że efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2-4 lat.

Jak długo utrzymuje się efekt po uniesieniu powiek Plexr?

Rezultat napięcia skóry i zlikwidowania opadającej powieki widoczny jest natychmiast po zabiegu i zwykle utrzymuje się ok. 2-4 lata. W przypadku wyjątkowego nadmiaru tkanki, zabieg można wykonać ponownie po 5 miesiącach.

Po zabiegu Plexr

Obrzęk występujący po zabiegu mija po kilku dniach. Całkowite wygojenie zajmuje skórze 7-10 dni, podczas których zaleca się pacjentom stosowanie specjalistycznego podkładu chroniącego tkankę. Miejsca poddane zabiegowi należy chronić przed światłem słonecznym i promieniami UV.

Lifting powiek cena

W Klinice Eskulap oferujemy różne zabiegi dla stymulacji skóry. Cena plazmy na powieki to 1000pln. Zobacz pełen cennik zabiegów dostępnych w klinikach Słupsk TUTAJ.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel gwarantuje satysfakcję z przebiegu i rezultatu zabiegu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta. Zanim przystąpi on do terapii, uprzednio uczestniczy w konsultacji ze specjalistą, który udzieli mu wszelkich wskazówek i informacji na temat zabiegu i przygotowania do niego. Pacjent zobowiązuje się poinformować lekarza o wszelkich dolegliwościach i chorobach, które przebył lub aktualnie przechodzi, by wyeliminować ryzyko wynikające z przeciwwskazań do zabiegu.

Wyłącznie lekarze oraz pracownicy z wykształceniem medycznym mogą wykonywać zabiegi na certyfikowanych urządzeniach i preparatach wydawanych na receptę. Podjęcie się kuracji w salonach urody przeprowadzanych przez kosmetyczki niesie za sobą ryzyko uszczerbku na zdrowiu pacjenta. Może takie przynieść niespodziewane efekty i straty wynikające z konieczności poprawy rezultatu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Plexr Plazma - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy