Usuwanie tłuszczu, lipoliza, liposukcja w klinice medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku.

Po
Przed

Zobacz jak liposukcja wyszczupla brzuch, podbródek i inne partie ciała.

Tkanka tłuszczowa jest trudna do usunięcia poprzez dietę lub ćwiczenia. Często widoczna jest ona na brzuchu, pośladkach, udach, kolanach czy podbródku. W klinice Eskulap w Słupsku wykonujemy liposukcję – potocznie zwaną „lipo” – która zmienia kształt ciała i trwale usuwa złogi tłuszczu.

Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego wyglądu po diecie i ćwiczeniach, które nie przyniosły pożądanego efektu odchudzania, możemy podpowiedzieć Tobie rozwiązanie pozwalające osiągnąć najlepsze rezultaty. Proces zabiegu lipo polega na włożeniu cienkiej rurki do ciała w celu usunięcia tłuszczu. W Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku stosujemy liposukcję i lipolizę iniekcyjną w celu naturalnego usunięcia tkanki tłuszczowej i poprawy wyglądu.
Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Kto wykonuje zbiegi lipolizy i liposukcji w Słupsku?

W Klinikach Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku nasi pacjenci są w centrum naszej pracy i chcemy, aby mieli kontrolę nad swoją opieką. Oznacza to, że możesz wybrać zabieg, który Ci odpowiada. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku: od udzielenia porady podczas pierwszej konsultacji po bieżące wsparcie po leczeniu.

Wszyscy nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w pełni wyposażonych nowoczesnych szpitalach. Reputacja, kwalifikacje i doświadczenie są bardzo ważne, dlatego współpracujemy wyłącznie z ekspertami i konsultantami, którzy ukończyli wieloletnie szkolenie medyczne.

Wszyscy nasi konsultanci znajdują się na liście ekspertów General Medical Council (GMC), a wielu z nich jest również członkami wiodących brytyjskich stowarzyszeń medycyny estetycznej (BCAM) i RCR (Royal College of Radiologists).

Przed zabiegiem liposukcji lub lipolizy brzucha, podbródka, pośladków, ud…Jak się przygotować do liposukcji?

Ważne jest, aby przed operacją spotkać się z konsultantem, abyś czuła się z nim w pełni bezpiecznie i wiedziała, co chcesz osiągnąć. Na pierwsze spotkanie najlepiej zabrać ze sobą kilka zdjęć i przyjaciół lub rodzinę, aby wyrazić swoje myśli. Zrobimy zdjęcia przed operacją i poinformujemy o możliwych wynikach. Polska Klinika Eskulap w Londynie jest tutaj, aby Cię wysłuchać i pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Na dwa tygodnie przed operacją nie zażywaj aspiryny ani leków przeciwzapalnych.W przypadku anemii należy przyjmować suplementy żelaza. Jeśli przechodzisz rozległą liposukcję, chirurg może również zalecić zaprzestanie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Twój konsultant udzieli Ci dalszych, dopasowanych zaleceń, których należy przestrzegać przed zabiegiem.

Lipoliza i liposukcja stosowana jest do modelowania sylwetki - delikatny i naturalny wygląd.

Klinika Medycyny Estetycznej Słupsk

Znajdź zabieg dla Siebie…

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Jak długo utrzymuje się efekt?

Aby uzyskać jak najlepsze efekty po zabiegu, należy nie tylko zmienić dietę i styl życia, ale także osiągnąć docelową wagę przed zabiegiem liposukcji.

Opieka pozabiegowa

Po wykonaniu zabiegu liposukcji lub lipolizy praktycznie nie ma śladu po wkłuciu. W razie potrzeby podamy Ci środki przeciwbólowe. Przez następne dwa do trzech tygodni nie ma potrzeby noszenia elastycznych opasek ani bandaży uciskowych, takich jak po tradycyjnej liposukcja ultradźwiękowej. Nie ma potrzeby nocowania w klinice – to tak zwana „operacja jednego dnia”.

Po zabiegu liposukcji i lipolizy iniekcyjnej w przychodni Eskulap w Słupsku.

Niektóre skutki uboczne liposukcji obejmują siniaki, obrzęk i stan zapalny leczonego obszaru. Unikaj forsownych czynności przez okres do czterech tygodni. Wszelkie odczuwane przez Ciebie drętwienie powinno zniknąć w ciągu sześciu do ośmiu tygodni. Kontynuuj stosowanie środków przeciwbólowych, takich jak acetaminofen lub ibuprofen, aby złagodzić ból spowodowany siniakami lub obrzękiem.

Rekonwalescencja po zabiegu trwa około dwóch tygodni. Aby zobaczyć widoczne rezultaty, musimy poczekać, aż leczony obszar zostanie całkowicie wygojony. Usunięcie tłuszczu z podbródka lub brzucha może powodować dyskomfort i obrzęk przez kilka dni. Jeśli potrzebujesz środków przeciwbólowych, kontynuuj ich przyjmowanie zgodnie z zaleceniami. Możesz również zażywać antybiotyki, aby zmniejszyć ryzyko infekcji.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W okresie konsultacji przedoperacyjnej każdy pacjent musi poinformować lekarza o wszystkich swoich aktualnych i przebytych chorobach, przyjmowanych lekach oraz stanie zdrowia. Podczas konsultacji preparaty zostaną specjalnie dobrane do Twoich potrzeb. Tylko lekarze z wykształceniem medycznym i wykwalifikowanym personelem mogą wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

  Ile kosztuje zabieg lipolizy iniekcyjnej, liposukcji podbródka czy brzucha?

  W klinikach Eskulap w Słupsku oferujemy różne rodzaje zabiegów. Koszt liposukcji strzykawkowej zaczyna się od 4000PLN. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy