Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Lipotransfer - Seffiller poprawa objętości i regeneracja skóry

Po
Przed

Lipotransfer na poprawę objętości z użyciem komórek macierzystych

Zabieg promowany przez Revisage jako SEFFILLER trwa około 30 minut i jest zupełnie nieinwazyjny dla pacjenta. W porównaniu do klasycznego wypełniania własną tkanką tłuszczową, głównym atutem w działaniu SEFFILLER jest regeneracja, dzięki aktywności mezenchymalnych komórek macierzystych. Lipotransfer SEFFILLER to przywrócenie objętości i regeneracji tkanki, uzyskując naturalny i długotrwały efekt. Transfer tłuszczu to minimalnie inwazyjna procedura, która zapewnia naturalne efekty, bez zmiany rysów twarzy. Twoja skóra może być bardziej zregenerowana, bardziej sprężysta, wypełniona a koloryt wyrównany. Pomyśl o sobie i umów się na konsultację pod numerem: 505905196.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Transfer tłuszczu - 'nowa' medycyna estetyczna. Lipotransfer - autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej - komórki macierzyste

Jak działa pobranie tkanki tłuszczowej?

Jak działa pobranie tkanki tłuszczowej?

Specjalnie zaprojektowany przewodnik kaniuli, zabezpieczy i ustandaryzuje procedurę pobrania tkanki tłuszczowej w prawidłowej płaszczyźnie podskórnej. Okno w obudowie przewodnika ułatwia sprawdzenie ilości pobranej tkanki. Specjalna kaniula do pobierania selekcjonuje małe komórkowe skupiska naczyniowe, które nie wymagają dalszej manipulacji w celu przeprowadzenia przeszczepu w procedurze regeneracyjnej.

Transfer tłuszczu alternatywa dla wypełniaczy

W dzisiejszych czasach piękny wygląd jest podstawą dobrych relacji społecznych: unikalne cechy identyfikują nas w relacjach z innymi. Zmęczony wygląd twarzy z widocznymi znakami starzenia się, jest z mniej zdolny do osiągnięcia społecznej aprobaty i sukcesu niż odświeżona, harmonijna i młodzieńcza twarz. Utrata objętości na policzkach, oraz zmarszczki i pigmentacja skóry są procesami związanymi ze starzeniem się twarzy. Oferujemy szereg zabiegów aby przywrócić harmonię i świeżość twarzy. Teraz, dzięki nowej technologii z zakresu medycyny regeneracyjnej – SEFFILLER®, możesz nie tylko wykorzystać mezenchymalne komórki macierzyste (ADSC, komórki macierzyste pochodzące z tkanki tłuszczowej) we własnej tkance tłuszczowej do naprawy, ale także regeneracji twarzy. Jest to zabieg małoinwazyjny, który zapewnia naturalne i harmonijne rezultaty bez zmiany rysów twarzy i bez okresu rekonwalescencji. Procedura SEFFILLER® (transfer ADSC z tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych części śródmiąższowej) ma na celu przywrócenie objętości i regenerację tkanek w celu uzyskania naturalnych, harmonijnych i trwałych rezultatów.

Czym są komórki macierzyste?

W ciągu ostatnich kilku lat wiele badań klinicznych potwierdziło, że w tkance tłuszczowej jest znacznie więcej komórek macierzystych niż w szpiku kostnym: te komórki macierzyste nazywane są ADSC (komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego) i łączą się z komórkami zrębowymi, które pochodzą z tłuszczu. Tkankowe naczynia krwionośne (SVF) mogą regenerować wiele tkanek i narządów, w tym skórę. Komórki macierzyste, podobnie jak komórki młode, mają zdolność przekształcania się w kilka różnych typów dojrzałych komórek, w tym: komórki nabłonka (skóra), adipocyty (tłuszcz), komórki śródbłonka (naczynia krwionośne), komórki chrząstki (chrząstka), komórki kostne (szkielet) ), komórki mięśniowe (mięśnie) i komórki nerwowe.

Jak wygląda zabieg transferu tłuszczu?

Zabieg Seffiller trwa około 30 minut i jest całkowicie nieinwazyjny dla pacjenta. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu specjalnej mikro-kaniuli do pobierania tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych zawartych w tłuszczu, preferencyjnie selekcjonuje obszary z gęstszą tkanką tłuszczową (brzuch, okolice bioder i wewnętrzna strona ud). Taka metoda pobierania tkanki tłuszczowej oraz sama konstrukcja kaniuli pozwala na pobranie odpowiedniej ilości komórek macierzystych (adipocytów matczynych i komórek zrębu naczyniowego) z tłuszczu w określonej frakcji. Po usunięciu w ten sposób tkanki tłuszczowej nie jest wymagana obróbka tłuszczu (trawienie enzymatyczne lub wirowanie). Następnie za pomocą bardzo cienkich igieł wszczepia się tkankę tłuszczową w miejsca wymagające korekcji objętości i regeneracji skóry (kość krzyżowa, policzki, usta, brwi, okolice oczu, szyja i podbrzusze) do przeszczepu komórek macierzystych.

Po zabiegu transferu tłuszczu

Po zabiegu pacjent może natychmiast powrócić do normalnych zajęć. W ciągu 48 godzin po operacji może pojawić się niewielki obrzęk do 48 godzin, a wszelkie zaczerwienienia i obrzęki można pokryć kosmetykami. Po około 1-3 miesiącach od zabiegu następuje regeneracja. W celu ustabilizowania efektu leczenia, po 6-12 miesiącach można wykonać kolejny zabieg.

Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu transferu tłuszczu?

Jeśli chodzi o klasyczne wypełnienie własną tkanką tłuszczową, główną funkcją SEFFILLER® jest regeneracja dzięki działaniu mezenchymalnych komórek macierzystych. Po kilku miesiącach ta regeneracyjna aktywność komórek macierzystych jest najbardziej widoczna, więc w pierwszych trzech miesiącach można spodziewać się stopniowej, ale stałej poprawy. W pierwszych dniach zaczną znikać drobne zadrapania, a następnie zmniejszy się obrzęk, ale w dłuższej perspektywie wygląd i koloryt skóry ulegną poprawie. SEFFILLER® z komórkami macierzystymi należy uznać za prawdziwie poprawną metodę pielęgnacji i regeneracji skóry, dlatego zaleca się powtarzanie tego zabiegu co 6-12 miesięcy.

Ile kosztuje zabieg transferu tłuszczu na twarz?

W Klinice Eskulap w zachodnim Londynie na greenford i Birmingham wykonujemy różne procedury. Zabieg transferu tłuszczu na twarz to koszt od 4000 pln. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Wypełniacze

Hwas hialuronowy i wypełniacze są alternatywą dla transferu tłuszczu.

HIFU Lifting Ultradźwiękowy

Naciąganie tkanki i lifting skóry twarzy i ciała.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy