Mezoterapia – rewitalizacja i nawilżenie skóry twarzy, dłoni i dekoltu, skuteczne leczenia łysienia.

Po
Przed

Przekonaj się, jak działa mezoterapia igłowa – zabieg nie tylko liftuje skórę i spłyca zmarszczki, ale również redukuje cienie pod oczami i gwarantuje optymalne nawilżenie tkanek – PRZESUŃ SUWAK

Mezoterapia igłowa to zabieg opierający się na miejscowym dostarczeniu substancji odżywczej do skóry właściwej bądź tkanki podskórnej. Kuracja ma na celu głębokie nawilżenie i regenerację skóry, eliminuje problem cellulitu oraz niweluje rozstępy. Jest także nieocenioną kuracją przeciw wypadaniu włosów oraz w profilaktyce łysienia.

Do niezliczonych rezultatów mezoterapii należy regeneracja skóry, poprawa jej gęstości i elastyczności, a także kolorytu. Zauważalne jest wygładzenie drobnych zmarszczek i efekt odmłodzenia skóry dłoni i dekoltu. W przypadku przeciwdziałania łysieniu widoczne jest wzmocnienie struktury istniejących włosów, a także przyrost nowych cebulek. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Koniec z cieniami i obrzękiem pod oczami. Zregeneruj skórę twarzy, zadbaj o jej nawilżenie i jędrność. Mezoterapia to zabieg w Twoim zasięgu.

Jak działa Mezoterapia?

Najlepszy efekt daje seria 3-4 (lub więcej) zabiegów wykonanych w odstępie 2-4 tygodni, a następnie 1 zabieg co kilka miesięcy. Najbardziej widoczne efekty uzyskuje się u osób wykonujących zabiegi regularnie w dwóch seriach dwa razy w roku.

Rewitalizacja skóry w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku opiera się na wykorzystaniu preparatów aktywnych, w tym mieszanych, zawierających kwas hialuronowy, witaminy, kwasy nukleinowe oraz aminokwasy. Dobór substancji zależy od lekarza wykonującego zabieg. Wybór zdeterminowany jest rodzajem i kondycją skóry – na przykład zmęczona dojrzała lub przesuszona cera wymaga połączenia kwasu hialuronowego z gliceryną i mannitolem (Juvaderm Hydrate, Redensity, Newest).

Przebieg Zabiegu Mezoterapii

Mezoterapia w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku wykonywana jest po uprzednim znieczuleniu skóry. Podczas zabiegu wykorzystuje się wyjątkowo cienką igłę, wykonując mikro-nakłucia. Łącznie z podaniem znieczulenia, czas terapii wynosi od 30 do 40 minut. Możliwe jest miejscowe zasinienie miejsca iniekcji.

Mezoterapia czyni twarz młodszą i wypoczętą.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Mezoterapia ma zbawienny wpływ na kondycję skóry. Odpowiada za:

  1. Intensywne nawilżenie skóry koktajlem zawierającym kwas hialuronowy i witaminy
  2. Rewitalizację skóry, poprawę mikrokrążenia i ukrwienia
  3. Rozjaśnia i odmładza skórę
  4. Redukuje drobne zmarszczki, cienie i obrzęki pod oczami
  5. Poprawia gęstość i elastyczność skóry twarzy, dłoni, szyi i dekoltu
  6. Przeciwdziała procesom starzenia się (anti-aging)

  Jak długo utrzymuje się efekt po Mezoterapii?

  Średni czas pobudzania skóry do aktywności przez kurację mezoterapii igłowej u statystycznego pacjenta wynosi do 60 dni.

  Jak często powtarzać zabiegi Mezoterapii?

  Już jeden zabieg mezoterapii igłowej przynosi rezultaty, jednak dla podtrzymania optymalnych rezultatów leczenia zalecane jest powtarzanie zabiegu co 2-3 tygodnie w serii czterech (lub więcej) zabiegów. Następnie warto wykonywać zabieg przypominający – raz na kilka miesięcy. Najbardziej spektakularne efekty widoczne są u osób poddających się mezoterapii w dwóch seriach, dwa razy do roku.

  Mezoterapia Słupsk

  Szukasz sposobu na usunięcie zmarszczek i przywrócenie skórze dawnej jędrności? Zabieg mezoterapii jest stworzony dla Ciebie!

  Mezoterapię wykonujemy w naszym salonie Eskulap. Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Mezoterapia w Słupsku jest przeznaczona dla osób, które chcą zredukować i wygładzić zmarszczki oraz poprawić owal twarzy i koloryt skóry. Jeśli więc należysz do tego grona, zapraszamy na zabieg w naszym salonie!
  Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Mezoterapia - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy