Mezoterapia – rewitalizacja i nawilżenie skóry twarzy, dłoni i dekoltu, skuteczne leczenia łysienia.

Po
Przed

Przekonaj się, jak działa mezoterapia igłowa – zabieg nie tylko liftuje skórę i spłyca zmarszczki, ale również redukuje cienie pod oczami i gwarantuje optymalne nawilżenie tkanek – PRZESUŃ SUWAK

Mezoterapia igłowa to zabieg opierający się na miejscowym dostarczeniu substancji odżywczej do skóry właściwej bądź tkanki podskórnej. Kuracja ma na celu głębokie nawilżenie i regenerację skóry, eliminuje problem cellulitu oraz niweluje rozstępy. Jest także nieocenioną kuracją przeciw wypadaniu włosów oraz w profilaktyce łysienia.

Do niezliczonych rezultatów mezoterapii należy regeneracja skóry, poprawa jej gęstości i elastyczności, a także kolorytu. Zauważalne jest wygładzenie drobnych zmarszczek i efekt odmłodzenia skóry dłoni i dekoltu. W przypadku przeciwdziałania łysieniu widoczne jest wzmocnienie struktury istniejących włosów, a także przyrost nowych cebulek. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Koniec z cieniami i obrzękiem pod oczami. Zregeneruj skórę twarzy, zadbaj o jej nawilżenie i jędrność. Mezoterapia to zabieg w Twoim zasięgu.

Jak działa Mezoterapia?

Najlepszy efekt daje seria 3-4 (lub więcej) zabiegów wykonanych w odstępie 2-4 tygodni, a następnie 1 zabieg co kilka miesięcy. Najbardziej widoczne efekty uzyskuje się u osób wykonujących zabiegi regularnie w dwóch seriach dwa razy w roku.

Rewitalizacja skóry w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku opiera się na wykorzystaniu preparatów aktywnych, w tym mieszanych, zawierających kwas hialuronowy, witaminy, kwasy nukleinowe oraz aminokwasy. Dobór substancji zależy od lekarza wykonującego zabieg. Wybór zdeterminowany jest rodzajem i kondycją skóry – na przykład zmęczona dojrzała lub przesuszona cera wymaga połączenia kwasu hialuronowego z gliceryną i mannitolem (Juvaderm Hydrate, Redensity, Newest).

Przebieg Zabiegu Mezoterapii

Mezoterapia w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku wykonywana jest po uprzednim znieczuleniu skóry. Podczas zabiegu wykorzystuje się wyjątkowo cienką igłę, wykonując mikro-nakłucia. Łącznie z podaniem znieczulenia, czas terapii wynosi od 30 do 40 minut. Możliwe jest miejscowe zasinienie miejsca iniekcji.

Mezoterapia czyni twarz młodszą i wypoczętą.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Mezoterapia ma zbawienny wpływ na kondycję skóry. Odpowiada za:

  1. Intensywne nawilżenie skóry koktajlem zawierającym kwas hialuronowy i witaminy
  2. Rewitalizację skóry, poprawę mikrokrążenia i ukrwienia
  3. Rozjaśnia i odmładza skórę
  4. Redukuje drobne zmarszczki, cienie i obrzęki pod oczami
  5. Poprawia gęstość i elastyczność skóry twarzy, dłoni, szyi i dekoltu
  6. Przeciwdziała procesom starzenia się (anti-aging)

  Jak długo utrzymuje się efekt po Mezoterapii?

  Średni czas pobudzania skóry do aktywności przez kurację mezoterapii igłowej u statystycznego pacjenta wynosi do 60 dni.

  Jak często powtarzać zabiegi Mezoterapii?

  Już jeden zabieg mezoterapii igłowej przynosi rezultaty, jednak dla podtrzymania optymalnych rezultatów leczenia zalecane jest powtarzanie zabiegu co 2-3 tygodnie w serii czterech (lub więcej) zabiegów. Następnie warto wykonywać zabieg przypominający – raz na kilka miesięcy. Najbardziej spektakularne efekty widoczne są u osób poddających się mezoterapii w dwóch seriach, dwa razy do roku.

  Mezoterapia Słupsk

  Szukasz sposobu na usunięcie zmarszczek i przywrócenie skórze dawnej jędrności? Zabieg mezoterapii jest stworzony dla Ciebie!

  Mezoterapię wykonujemy w naszym salonie Eskulap. Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Mezoterapia w Słupsku jest przeznaczona dla osób, które chcą zredukować i wygładzić zmarszczki oraz poprawić owal twarzy i koloryt skóry. Jeśli więc należysz do tego grona, zapraszamy na zabieg w naszym salonie!
  Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Londynie, Birmingham czy Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Mezoterapia - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy