DermaPen – wygładzenie rozstępów, eliminacja blizn potrądzikowych, redukcja zmarszczek na twarzy i szyi.

Po
Przed

Przekonaj się jak za pomocą technologii DermaPen zrewitalizować skórę twarzy, szyi i dekoltu – PRZESUŃ SUWAK

Urządzenie Derma Pen znajduje zastosowanie w walce z problemami skóry twarzy i ciała, takimi jak rozszerzone pory, ślady potrądzikowe, blizny oparzeniowe bądź rozstępy. Technologia DermaPen bazuje na pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – podstawowych składników macierzy międzykomórkowej i dostarczeniu substancji odżywczych w głąb tkanki.

DermaPen to niezwykle bezpieczna i skuteczna technika mikronakłuwania skóry na głębokość 0,5-2,5 mm, co pozwala doprecyzować proces iniekcji i dostosować go do oczekiwań pacjenta. W przeciwieństwie do zabiegów przy zastosowaniu derma – roller’ów i mezoterapii igłowej, DermaPen umożliwia pełną kontrolę nad techniką kuracji.

Zabiegi z wykorzystaniem Dermapena są wyjątkowo efektywne w redukcji zmarszczek, rozstępów i zabliźnień. Terapia skóry przy użyciu Dermapena skutkuje jej uniesieniem i ujędrnieniem. W celu wzmocnienia rezultatów kuracji można połączyć ją z innymi nieinwazyjnymi zabiegami wykonywanymi w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Lifting twarzy, wygładzenie blizn i rozstępów, redukcja zmarszczek z użyciem Dermapena.

DermaPen jak działa?

Zadaniem zabiegu z użyciem technologii DermaPen jest przede wszystkim stymulacja produkcji składników macierzy międzykomórkowej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W pierwszej fazie działania DermaPen tworzenie nowych komórek wiąże się z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, czemu towarzyszą procesy biologiczne, takie jak chemotaksja i proliferacja fibroblastów. Drugi etap przebudowy struktur skórnych polega na dalszym uwalnianiu czynników wzrostu z fibroblastów, keratynocytów i monocytów. Wówczas oprócz pojawienia się w organizmie nowego kolagenu (typu I, III i IV), elastyny i proteoglikanów, pobudzone zostają procesy wytwarzania naczyń krwionośnych. Ostatnia faza systemu to reorganizacja i remodeling leczonych komórek – następuje wzmocnienie skóry i poprawa jej unaczynienia.

Technika DermaPen opiera się na frakcyjnym mikronakłuwaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu bądź dłoni. Spowodowany mikrouraz jest katalizatorem uruchamiającym procesy regeneracyjne. Po 2-3 dniach kontrolowanego stanu zapalnego, wysublimowane z krwi czynniki przyczyniają się do poprawy aktywności komórek skóry, dodatnio wpływając na ich jakość i ilość.

Zalety zabiegu z użyciem Dermapena – usuwanie blizn i rozstępów.

 • Efekt nieustępujący rezultatom frakcyjnego zabiegu laserowego
 • Szybki czas rekonwalescencji (do 3 dni)
 • Znakomity stosunek rezultatu do ceny
 • Z użyciem kwasu hialuronowego
 • Z użyciem komórek macierzystych

Zabieg z wykorzystaniem technologii mikronakłuć DermaPen powinni wykonywać wyłącznie lekarze medycyny estetycznej w autoryzowanych gabinetach DermaPen – ich wykaz znajdziesz na naszej stronie: www.dermapen.com.pl. Tylko gabinety znajdujące się na mapie oferują zabieg oryginalnym urządzeniem DERMAPEN.

Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny za pomocą DermaPen. Z metodą DermaPen wyeliminujesz problemy skórne i uzyskasz jasną, promienną cerę.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  DermaPen + Peeling

  Jest to połączenie, które maksymalizuje efekt stymulacji komórek skóry. Sprawdza się głównie przy wyrównywaniu kolorytu cery i leczeniu blizn czy rozstępów. Połączenie peelingu z frakcjonowaniem mikroigłowym pozwala na wykorzystanie produktów na bazie TCA bądź nowoczesnych roztworów alfa- i beta-hydroksykwasów – w celu zachowania bezpieczeństwa, substancje czynne peelingu muszą bowiem ulegać prostej neutralizacji.

  DermaPen + Mezoterapia

  Podczas nakłuwania skóry, ułatwione jest jej jednoczesne odżywianie za pomocą aktywnych substancji. Rezultaty zabiegu są wówczas maksymalizowane za pomocą preparatów na bazie kwasu hialuronowego, witamin i mikroelementów, krzemionki, peptydów, aminokwasów, nukleotydów oraz DMAE (dimetyloaminoetanolu). W celu terapii wypadania włosów związanego z łysieniem androgenowym stosuje się także połączenie mikronakłuć z wprowadzaniem do tkanki osocza bogatopłytkowego.

  Jak wygląda zabieg DermaPen?

  Zabieg z wykorzystaniem urządzenia DermaPen trwa ok. 30-45 minut. Po znieczuleniu wybranej partii skóry kremem, lekarz wykonuje serię mikronakłuć dostosowanych głębokością i intensywnością do preferencji pacjenta oraz grubości i rodzaju jego skóry. Normatywnym objawem towarzyszącym po zabiegu jest lekkie pieczenie, obrzęk i zaczerwienienie twarzy, spowodowane kontrolowanym stanem zapalnym. Na życzenie pacjenta do ceny zabiegu możliwe jest doliczenie maski kojącej, która łagodzi wszelkie dolegliwości bez zahamowania wywołanych w kuracji procesów. Dzień po wykonaniu zabiegu skóra może wydawać się obolała i podrażniona, porównywalnie do lekkiego oparzenia słonecznego. Po 3-4 dniach zwykle występuje złuszczanie starego naskórka, a po 5-7 dobach rezultaty zabiegu DermaPen są już widoczne w pełni.

  Jaka jest cena zabiegu usuwania blizn i rozstępów Dermapen?

  W Klinice Eskulap oferujemy różne zabiegi dla stymulacji skóry. Zobacz pełen cennik zabiegów dostępnych w klinikach Eskulap TUTAJ.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jak często powtarzać zabieg Dermapen?

  W celu podtrzymania efektu zabiegu, należy powtarzać go raz w miesiącu.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  DermaPen - Przed i Po zabiegu

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy