Karboksyterapia – napięcie skóry, likwidacja zmarszczek pod oczami, rewitalizacja tkanki za pomocą dwutlenku węgla.

Po
Przed

Przekonaj się o skuteczności karboksyterapii w redukcji zmarszczek – PRZESUŃ SUWAK

Stale obecny w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi. To dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. Gaz podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, poprawia mikrokrążenie, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Dwutlenek węgla stosowany w medycynie estetycznej rozbija nagromadzony tłuszcz, podnosi, pośladki.

Dwutlenek węgla występuje w ludzkim organizmie w sposób naturalny, odpowiadając za optymalny przepływ krwi, stymulację skóry do produkcji kolagenu i mikrokrążenie. Od niedawna znajduje także swoje zastosowanie na rynku medycyny estetycznej, przyczyniając się do eliminacji cellulitu, zniwelowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, spłycaniu rozstępów i zmarszczek. Ma również właściwości lecznicze – wykazuje efektywne działanie w terapii łuszczycy i rewitalizuje skórę, hamując procesy starzenia się. Pomyśl o sobie i umów się na konsultację pod numerem: 505905196.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Wypełnienie fałd i bruzd, eliminacja cellulitu, wygładzenie rozstępów i zmarszczek.

 Karboksyterapia – usuwanie zmarszczek i worków pod oczami. Jak to działa? Opis zabiegu

Zabieg karboksyterapii wiąże się z zaaplikowaniem gazu dwutlenku węgla pod skórę wybranych partii ciała. Gdy gaz rozchodzi się w komórkach, zauważalne są cienkie linie i uwypuklenia tkanki skórnej. Choć znikają one natychmiast po skończonym zabiegu, możliwa jest jednak delikatna opuchlizna i zaczerwienienie partii ciała poddanych terapii. Uczucie towarzyszące pacjentowi podczas karboksyterapii jest porównywalne do kuracji akupunktury.

Długość trwania zabiegu jest zdeterminowana ilością podawanego gazu. Podczas gdy niwelowanie zmarszczek mimicznych nie zajmuje zwykle dłużej niż kilka minut, kuracja przeciw rozstępom i bliznom wydłuża się już do pół godziny. Zabieg należy wykonywać w seriach, początkowo raz w tygodniu, później raz w miesiącu. Do regeneracji skóry twarzy wystarcza czasem tylko jeden zabieg. Na efekty leczenia rozstępów i cellulitu czy redukcji tkanki tłuszczowej trzeba czekać 6-12 tygodni.

Efekty po zabiegach z użyciem gazu CO2 dwutlenku węgla

 1. Redukcja cieni i worków pod oczami
 2. Spłycenie zmarszczek mimicznych
 3. Niwelowanie rozstępów i cellulitu
 4. Wzmożenie produkcji kolagenu
 5. Poprawa mikrokrążenia i przepływu krwi
 6. Rozbicie i likwidacja tkanki tłuszczowej

Terapia dwutlenkiem węgla w gabinetach Kliniki Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak często powtarzać zabieg Karboksyterapii?

  Efekt utrzymuje się zwykle od 4 miesięcy do pół roku. W celu podtrzymania rezultatów, wówczas zabieg należy wykonać ponownie.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w zachodnim Londynie na Greenford i oddział Birmingham

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Karboksyterapia - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy