Mezoterapia U225 – rewitalizacja, nawilżenie i wzmocnienie skóry.

Po
Przed

Przekonaj się o skuteczności mezoterapii pistoletem U225 – PRZESUŃ SUWAK

Mezoterapia igłowa bazuje na dostarczeniu do skóry właściwej substancji odżywczych, które ją głęboko nawilżą i zregenerują. Dodatkowo mezoterapia znajduje zastosowanie w walce z rozstępami i cellulitem, a także w profilaktyce i leczeniu łysienia androgenowego.

Terapia polega na wykonywaniu mikro-nakłuć przy jednoczesnym wprowadzeniu do skóry substancji aktywnie działających na tkankę. Nakłucia mogą powstawać manualnie (za pomocą strzykawki) lub poprzez pistolet do mezoterapii (preparat jest wówczas nieco mniej skondensowany). Obie techniki są popularne w gabinetach medycyny estetycznej i stosowane w zależności od potrzeb pacjenta.

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap oferuje zabieg mezoterapii igłowej najnowocześniejszą metodą. Powstałe przy użyciu urządzenia Concerto mikrourazy stymulują skórę do stymulacji nowych komórek i regenerują ją. Automatyczne dawkowanie substancji i dostosowywanie głębokości iniekcji pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu i zminimalizowanie dyskomfortu u pacjenta. Wizualizacja © Eskulap.co.uk

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Mezoterapia U225 – lifting szyi, dekoltu i ramion, odmłodzenie dłoni.

Mezoterapia Igłowa – Opis Technologii

Preparat stosowany w ramach zabiegu zawierający m.in. kwas hialuronowy i witaminy może podczas iniekcji pozostawać na skórze. Wspomaga to proces micro needlingu, podczas którego pozostałości produktu zostaną wchłonięte, jednocześnie stymulując włókna kolagenu i elastyny obwisłej tkanki. Mezoterapia igłowa w połączeniu z tradycyjnymi metodami przeciwdziałania procesom starzenia przynosi spektakularne efekty. Zabieg należy wykonywać co dwa tygodnie, by podtrzymać regenerację tkanki.

Mezoterapia wokół oczu

Zabiegi mezoterapii w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap przeprowadzane są za pomocą produktów mezo. Gwarantuje to odżywienie skóry, uzupełnienie aminokwasów, witamin i przeciwutleniaczy, a także nawilżenie tkanki za pomocą kwasu hialuronowego.

Urządzie U225 może być z powodzeniem wykorzystywane w terapii wampirzego liftingu, czyli przy pomocy osocza bogatopłytkowego. Pierwsze trzy zabiegi należy wykonać w odstępie miesiąca. Poźniej warto powtarzać je sześć razy do roku.

Podczas sesji może wystąpić niewielka wysypka oraz chwilowe uczucie ściągania spowodowane aktywnością włókien elastyny. Przed końcem kuracji skóra całkowicie absorbuje preparat, którego działanie może objawiać się delikatnym mrowieniem. Wynika to z czynnej stymulacji preparatu i jest normatywnym objawem, który nie powinien niepokoić pacjenta.

Szyja i Dekold

Zmarszczki są ostrzykiwane wzdłuż karku. Znieczulenie nie jest konieczne, gdyż zabieg nie powoduje dyskomfortu. Pożądany efekt przynosi z reguły seria 3-5 sesji oraz wykonywanie zabiegu przypominającego co kilka miesięcy.

Najbardziej skuteczne jest w przypadku szyi i dekoltu zastosowanie osocza bogatopłytkowego PRP w połączeniu z mezoterapią pistoletem U225 w wysokiej częstotliwości.

Technika Nappage – wyjątkowa skuteczność w rewitalizacji skóry.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Mezoterapia na Dłonie

  Terapia regeneruje tkankę i nawilża suchą skórę. Najlepsze wyniki pojawiają się po pięciu seriach iniekcji. W celu podtrzymania rezultatów należy wykonywać zabiegi przypominające.

  Jak długo utzrymuje się efekt po zabiegu Mezoterapii Igłowej U225?

  Widoczne rezultaty można obserwować już 2-3 dni po wykonaniu pojedynczego zabiegu. Efekt utrzymuje się do 4 miesięcy – po upływie tego czasu, sesję należy powtórzyć.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Głowa – wypadanie włosów

  U225 Wśród mężczyzn hamuje proces wypadania włosów i wpływa na ich gęstość, zaś u kobiet dodatkowo stymuluje wzrost nowych włosów. Struktura włosa staje się zdrowa i wytrzymała, poprawia się także kondycja skóry głowy. W przypadku kobiet zaleca się 2-4 sesje dwa razy w miesiącu przez minimum pół roku. U mężczyzn optymalne rezultaty przynosi jedna sesja w ciągu miesiąca przez cały rok.
  By zmniejszyć ilość zabiegów, należy połączyć mezoterapię z użyciem osocza bogatopłytkowego zamiast preparatów witaminowych.

  Wysoką częstotliwość mikro needlingu można stosować do stymulacji skóry głowy. Możemy użyć PRP – osocza bogatopłytkowego zamiast mieszanki witamin, w tym przypadku ilość sesji będzie znacznie mniejsza niż przy użyciu mieszanki witamin. Oczywiste jest, że U225 Mezoterapia jest bezbolesne, niezależnie od konkretnego zastosowania i wrażliwości leczonego obszaru. Tryb wysokiej częstotliwości znacznie zwiększa skuteczność tego rodzaju terapii. Poparte jest to dowodami naukowymi. Innowacyjna konstrukcja, wysoka jakość komponentów, wysoka precyzja technologiczna stosowana w procesie produkcyjnym, wszechstronność i bezbolesna aplikacja.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Słupsk są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Mezoterapia U225 - efekty Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy