Najmocniejszy Kolagen do Twarzy.

Po
Przed

Przekonaj się o spektakularnych efektach kolagenu – PRZESUŃ SUWAK

Słowo kolagen pochodzi od greckiego Kola, co oznacza „klej”, a przyrostek -gen oznacza „w produkcji”. Termin precyzyjnie opisuje rolę tego białka w macierzy strukturalnej skóry i narządów.

W Słupsku w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel kolagen zapewnia ciągłość strukturalną różnych części ciała (takich jak tkanka łączna, chrząstki, więzadła, ścięgna, kości i zęby). Jest nierozpuszczalny w wodzie, ulega biodegradacji i jest strawny w kontakcie z kwasem lub zasadą. Istnieje ponad 28 różnych typów kolagenu, z których największa część (80-90%) to typ I, II i III. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Naturalne białko kolagenowe.

Iniekcje Kolagenowe.

W związku z odkryciem nowego mechanizmu molekularnego zaangażowanego w homeostazę macierzy zewnątrzkomórkowej, zwraca się uwagę na mechanizm działania kolagenu typu I. Najnowsze odkrycia dotyczące ECM podkreślają znaczenie analizy molekularnej dla zrozumienia mechanizmów zmian homeostazy i procesów włóknienia.

Nithya składa się z heterologicznych cząstek kolagenu typu I. Opatentowana technologia ekstrakcji może produkować kolagen o właściwościach biomimetycznych i symulować rozkład spolimeryzowanego kolagenu, stymulując w ten sposób gromadzenie się fibroblastów i odkładanie kolagenu, stymulując w ten sposób endogenny kolagen typu IV.

Kolagen: mechanizm działania.

Proces produkcji nie zmienia naturalnej struktury białka, ani nie obejmuje sieciowania chemicznego: dzięki temu kolagen Nithya zachowuje swoją naturalną potrójną helisę, ultracienką strukturę włókien i sekwencję łańcucha polipeptydowego. Dlatego jest antygenowy i nie wymaga wstępnych testów alergicznych.

Zakładając, że normalna skóra ma ogólny ładunek jonów ujemny, a błona komórkowa skóry starzejącej się ma większy ładunek jonów dodatnich, proces mikronizacji (produkcja biomimetycznych mikrowłókien kolagenu) poprawia hydrofilowość kolagenu typu I, czyniąc kolagen typu I ujemnym, który przyciąga molekuły. Ten naładowany kolagen będzie wiązał się z tkanką i utrzymywał dłuższy czas wiązania, optymalizując w ten sposób proces rozkładu potrójnej helisy. Kolagen typu I wiąże się i przylega do włókienek kolagenu typu IV na powierzchni błony fibroblastów, przekształcając to mechaniczne działanie w produkcję nowej ECM (transdukcja mechaniczna).

Kolagen typu I wiąże się z kolagenem typu IV w macierzy zewnątrzkomórkowej, wyzwalając w ten sposób proces mechanicznej transdukcji.

Regeneracja skóry.

Celem tego procesu jest regeneracja struktury poprzez reakcje fizjologiczne i wystarczającą stymulację chemiczną / mechaniczną, aby wywołać odpowiedź regeneracyjną bez powodowania przewlekłego lub ziarniniakowego zapalenia, które wspiera i relaksuje skórę. Kolagen typu I działa mechanicznie na fibroblasty, stymulując w ten sposób fibroblasty do produkcji nowej ECM, tym samym wytwarzając nowy kolagen, elastynę i endogenne glikozaminoglikany. Proces, w którym komórki modulują właściwości mechaniczne swojego środowiska, przekształca impulsy mechaniczne w sygnały biochemiczne, prowadząc do osadzania, rearanżacji lub usuwania macierzy, zachowując w ten sposób jej kształt i funkcję.

Dlatego ostatecznym celem złożonego wzajemnego połączenia komórka-macierz-komórka w tkance łącznej jest rozwój i utrzymanie homeostazy, a tym samym promowanie i poszerzanie strukturalnej i funkcjonalnej integralności tkanki. Dlatego mówimy o bioregeneracji łącznej skóry. Rola kolagenu Nithya wiernie odtwarza fizjologiczny proces regeneracji ECM, tworząc warunki niezbędne do przywrócenia zdrowia.

 

Proces produkcji i utraty kolagenu.

Po dwudziestce

Wolne rodniki niszczą powierzchnię naszej skóry i powodują ogromne szkody dla środowiska. Włókna kolagenowe są nadal zdrowe, a tkanka naczyniowa dobrze rozwinięta. Jednak stała ekspozycja na słońce i szybki tryb życia mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia.

Jestem po trzydziestce

Mogą pojawić się pierwsze oznaki starzenia. Skóra może ciemnieć i zmniejszać swoją elastyczność. Tkanka naczyń krwionośnych jest w dobrym stanie, ale włókna kolagenowe są nadal widoczne, ale zaczynają słabnąć. Zdolność regeneracyjna skóry zaczyna słabnąć, co skutkuje matowym kolorytem i nierównym kolorytem. Szorstka skóra może stać się widoczna. Elastyna ulega powolnej degradacji, wykazując oznaki starzenia.

Jestem po czterdziestce

Skóra staje się bardziej wrażliwa, a na jej powierzchni mogą pojawić się ciemne plamy. Włókna kolagenowe ulegają dalszej redukcji, a tkanka naczyniowa może stać się niewystarczająca. Przerzedzenie skóry może prowadzić do wrażliwej, zaczerwienionej, suchej i tłustej skóry. Skóra jest bardziej podatna na fotostarzenie i mogą pojawiać się ciemne plamy.

Po pięćdziesiątce

Odcień skóry jest znacznie zmniejszony, a wilgoć nie gromadzi się jak wcześniej. Skóra wykazuje oznaki zniszczenia kolagenu, a tkanka naczyń krwionośnych jest bardzo cienka. Zmniejszona struktura, napięcie i elastyczność skóry może powodować utratę wilgoci.

Zastosowanie kolagenu w eliminacji oznak starzenia się skóry. Likwidacja blizn i rozstępów.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Stosowanie kolagenu – twarz.

  W pudełku znajdują się trzy ampułki Nithya, 70 mg. Wskazania: Stosowany w leczeniu starzenia i fotostarzenia twarzy, szyi i dłoni. Służy do regeneracji skóry i tkanki łącznej podskórnej poprzez stymulację fibroblastów i nowego kolagenu. Służy do przebudowy nieprawidłowości genetycznych, takich jak dystrofia i niedociśnienie skóry oraz zmniejszona elastyczność skóry.

  Jakie są korzyści stosowania kolagenu?

  Bez wchodzenia w naukowe szczegóły:
  • poprawia stan naszej skóry i włosów
  • zmniejsza ból i zwyrodnienie stawów
  • pomaga leczyć nieszczelne jelita
  • poprawia metabolizm, masę mięśniową i energię
  • wzmacnia paznokcie, włosy i zęby
  • zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek
  • leczy stany zapalne skóry (trądzik, egzema, łuszczyca)
  • pomaga zapobiegać powstawaniu cellulitu i powstawaniu rozstępów

  Częstotliwość zabiegów kolagenowych.

  Co 15 do 20 dni po pierwszej dawce, łącznie przez 30 dni. Program ukierunkowany jest na cykl regeneracji komórek, średni okres to 14-15 dni, dlatego bardzo ważne jest przestrzeganie planu leczenia, aby zapewnić stałe tempo regeneracji komórek. Dawkę przypominającą należy podać miesiąc po zakończeniu programu, a cykl leczenia należy powtórzyć 3-6 miesięcy później na podstawie oceny lekarza i wyników.

  Wskazania do iniekcji kolagenu.

  • Przede wszystkim wspomaga bioregenerację skóry twarzy, dekoltu, dłoni i całego ciała
  • Regeneracja jamy lęgowej
  • Elastyczność i elastyczność skóry
  • Stwierdzono starzenie się skóry
  • Zmniejsz zmarszczki
  • Leczenie blizn zanikowych i rozstępów

   

  Przeciwwskazania dla kolagenu.

  • Ciąża
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Cukrzyca
  • Tendencje do powstawania bliznowców
  • Aktywne infekcje
  • Nowotwory
  • Nie łączymy zabiegu razem z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można przyznać zachowując 14-dniowy odstęp.

  Stosowanie kolagenu – ciało.

  Wskazania: Stosowany w leczeniu cellulitu, blizn, rozstępów i zwiotczenia po zabiegach kosmetycznych, takich jak liposukcja. Nithya BODY może być również stosowany w leczeniu egzemy wieku ciała.

  Częstotliwość leczenia jest oparta na celach, stanie pacjenta i ocenie klinicznej, przy co najmniej trzech zabiegach co trzy miesiące, a dawka przypominająca zostanie zwiększona po miesiącu.

  Nadaje się do ujędrniania i nawilżania każdego rodzaju skóry. Jest idealnym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych takich jak liposukcja, usuwanie zmarszczek brzusznych czy modelowanie po wygojeniu skóry.

  Wnioski.

  Kolagen heterologiczny typu I: zawiesina iniekcyjna + pianka miejscowa -> leczenie w klinice i domowe).

  • Redukcja podstawowych parametrów starzenia się twarzy (zmarszczki wokół oczu, zmniejszona objętość skóry, bruzdy nosowo-wargowe)
  • Dokumenty fotograficzne 3D z oceną objętości i pomiarem konturu skóry wokół oczu potwierdzają wyniki badań klinicznych:
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Poprawa skóry Stopień pulchności
  • Poprawa objętości skóry.

   

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Kolagen - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy