Pon-Pt: 12:00 - 18:00
Sb: 10:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Najmocniejszy Kolagen do Twarzy.

Po
Przed

Przekonaj się o spektakularnych efektach kolagenu – PRZESUŃ SUWAK

Słowo kolagen pochodzi od greckiego Kola, co oznacza „klej”, a przyrostek -gen oznacza „w produkcji”. Termin precyzyjnie opisuje rolę tego białka w macierzy strukturalnej skóry i narządów.

W Słupsku w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel kolagen zapewnia ciągłość strukturalną różnych części ciała (takich jak tkanka łączna, chrząstki, więzadła, ścięgna, kości i zęby). Jest nierozpuszczalny w wodzie, ulega biodegradacji i jest strawny w kontakcie z kwasem lub zasadą. Istnieje ponad 28 różnych typów kolagenu, z których największa część (80-90%) to typ I, II i III. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Naturalne białko kolagenowe.

Iniekcje Kolagenowe.

W związku z odkryciem nowego mechanizmu molekularnego zaangażowanego w homeostazę macierzy zewnątrzkomórkowej, zwraca się uwagę na mechanizm działania kolagenu typu I. Najnowsze odkrycia dotyczące ECM podkreślają znaczenie analizy molekularnej dla zrozumienia mechanizmów zmian homeostazy i procesów włóknienia.

Nithya składa się z heterologicznych cząstek kolagenu typu I. Opatentowana technologia ekstrakcji może produkować kolagen o właściwościach biomimetycznych i symulować rozkład spolimeryzowanego kolagenu, stymulując w ten sposób gromadzenie się fibroblastów i odkładanie kolagenu, stymulując w ten sposób endogenny kolagen typu IV.

Kolagen: mechanizm działania.

Proces produkcji nie zmienia naturalnej struktury białka, ani nie obejmuje sieciowania chemicznego: dzięki temu kolagen Nithya zachowuje swoją naturalną potrójną helisę, ultracienką strukturę włókien i sekwencję łańcucha polipeptydowego. Dlatego jest antygenowy i nie wymaga wstępnych testów alergicznych.

Zakładając, że normalna skóra ma ogólny ładunek jonów ujemny, a błona komórkowa skóry starzejącej się ma większy ładunek jonów dodatnich, proces mikronizacji (produkcja biomimetycznych mikrowłókien kolagenu) poprawia hydrofilowość kolagenu typu I, czyniąc kolagen typu I ujemnym, który przyciąga molekuły. Ten naładowany kolagen będzie wiązał się z tkanką i utrzymywał dłuższy czas wiązania, optymalizując w ten sposób proces rozkładu potrójnej helisy. Kolagen typu I wiąże się i przylega do włókienek kolagenu typu IV na powierzchni błony fibroblastów, przekształcając to mechaniczne działanie w produkcję nowej ECM (transdukcja mechaniczna).

Kolagen typu I wiąże się z kolagenem typu IV w macierzy zewnątrzkomórkowej, wyzwalając w ten sposób proces mechanicznej transdukcji.

Regeneracja skóry.

Celem tego procesu jest regeneracja struktury poprzez reakcje fizjologiczne i wystarczającą stymulację chemiczną / mechaniczną, aby wywołać odpowiedź regeneracyjną bez powodowania przewlekłego lub ziarniniakowego zapalenia, które wspiera i relaksuje skórę. Kolagen typu I działa mechanicznie na fibroblasty, stymulując w ten sposób fibroblasty do produkcji nowej ECM, tym samym wytwarzając nowy kolagen, elastynę i endogenne glikozaminoglikany. Proces, w którym komórki modulują właściwości mechaniczne swojego środowiska, przekształca impulsy mechaniczne w sygnały biochemiczne, prowadząc do osadzania, rearanżacji lub usuwania macierzy, zachowując w ten sposób jej kształt i funkcję.

Dlatego ostatecznym celem złożonego wzajemnego połączenia komórka-macierz-komórka w tkance łącznej jest rozwój i utrzymanie homeostazy, a tym samym promowanie i poszerzanie strukturalnej i funkcjonalnej integralności tkanki. Dlatego mówimy o bioregeneracji łącznej skóry. Rola kolagenu Nithya wiernie odtwarza fizjologiczny proces regeneracji ECM, tworząc warunki niezbędne do przywrócenia zdrowia.

 

Proces produkcji i utraty kolagenu.

Po dwudziestce

Wolne rodniki niszczą powierzchnię naszej skóry i powodują ogromne szkody dla środowiska. Włókna kolagenowe są nadal zdrowe, a tkanka naczyniowa dobrze rozwinięta. Jednak stała ekspozycja na słońce i szybki tryb życia mogą prowadzić do przedwczesnego starzenia.

Jestem po trzydziestce

Mogą pojawić się pierwsze oznaki starzenia. Skóra może ciemnieć i zmniejszać swoją elastyczność. Tkanka naczyń krwionośnych jest w dobrym stanie, ale włókna kolagenowe są nadal widoczne, ale zaczynają słabnąć. Zdolność regeneracyjna skóry zaczyna słabnąć, co skutkuje matowym kolorytem i nierównym kolorytem. Szorstka skóra może stać się widoczna. Elastyna ulega powolnej degradacji, wykazując oznaki starzenia.

Jestem po czterdziestce

Skóra staje się bardziej wrażliwa, a na jej powierzchni mogą pojawić się ciemne plamy. Włókna kolagenowe ulegają dalszej redukcji, a tkanka naczyniowa może stać się niewystarczająca. Przerzedzenie skóry może prowadzić do wrażliwej, zaczerwienionej, suchej i tłustej skóry. Skóra jest bardziej podatna na fotostarzenie i mogą pojawiać się ciemne plamy.

Po pięćdziesiątce

Odcień skóry jest znacznie zmniejszony, a wilgoć nie gromadzi się jak wcześniej. Skóra wykazuje oznaki zniszczenia kolagenu, a tkanka naczyń krwionośnych jest bardzo cienka. Zmniejszona struktura, napięcie i elastyczność skóry może powodować utratę wilgoci.

Zastosowanie kolagenu w eliminacji oznak starzenia się skóry. Likwidacja blizn i rozstępów.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Stosowanie kolagenu – twarz.

  W pudełku znajdują się trzy ampułki Nithya, 70 mg. Wskazania: Stosowany w leczeniu starzenia i fotostarzenia twarzy, szyi i dłoni. Służy do regeneracji skóry i tkanki łącznej podskórnej poprzez stymulację fibroblastów i nowego kolagenu. Służy do przebudowy nieprawidłowości genetycznych, takich jak dystrofia i niedociśnienie skóry oraz zmniejszona elastyczność skóry.

  Jakie są korzyści stosowania kolagenu?

  Bez wchodzenia w naukowe szczegóły:
  • poprawia stan naszej skóry i włosów
  • zmniejsza ból i zwyrodnienie stawów
  • pomaga leczyć nieszczelne jelita
  • poprawia metabolizm, masę mięśniową i energię
  • wzmacnia paznokcie, włosy i zęby
  • zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek
  • leczy stany zapalne skóry (trądzik, egzema, łuszczyca)
  • pomaga zapobiegać powstawaniu cellulitu i powstawaniu rozstępów

  Częstotliwość zabiegów kolagenowych.

  Co 15 do 20 dni po pierwszej dawce, łącznie przez 30 dni. Program ukierunkowany jest na cykl regeneracji komórek, średni okres to 14-15 dni, dlatego bardzo ważne jest przestrzeganie planu leczenia, aby zapewnić stałe tempo regeneracji komórek. Dawkę przypominającą należy podać miesiąc po zakończeniu programu, a cykl leczenia należy powtórzyć 3-6 miesięcy później na podstawie oceny lekarza i wyników.

  Wskazania do iniekcji kolagenu.

  • Przede wszystkim wspomaga bioregenerację skóry twarzy, dekoltu, dłoni i całego ciała
  • Regeneracja jamy lęgowej
  • Elastyczność i elastyczność skóry
  • Stwierdzono starzenie się skóry
  • Zmniejsz zmarszczki
  • Leczenie blizn zanikowych i rozstępów

   

  Przeciwwskazania dla kolagenu.

  • Ciąża
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Cukrzyca
  • Tendencje do powstawania bliznowców
  • Aktywne infekcje
  • Nowotwory
  • Nie łączymy zabiegu razem z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można przyznać zachowując 14-dniowy odstęp.

  Stosowanie kolagenu – ciało.

  Wskazania: Stosowany w leczeniu cellulitu, blizn, rozstępów i zwiotczenia po zabiegach kosmetycznych, takich jak liposukcja. Nithya BODY może być również stosowany w leczeniu egzemy wieku ciała.

  Częstotliwość leczenia jest oparta na celach, stanie pacjenta i ocenie klinicznej, przy co najmniej trzech zabiegach co trzy miesiące, a dawka przypominająca zostanie zwiększona po miesiącu.

  Nadaje się do ujędrniania i nawilżania każdego rodzaju skóry. Jest idealnym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych takich jak liposukcja, usuwanie zmarszczek brzusznych czy modelowanie po wygojeniu skóry.

  Wnioski.

  Kolagen heterologiczny typu I: zawiesina iniekcyjna + pianka miejscowa -> leczenie w klinice i domowe).

  • Redukcja podstawowych parametrów starzenia się twarzy (zmarszczki wokół oczu, zmniejszona objętość skóry, bruzdy nosowo-wargowe)
  • Dokumenty fotograficzne 3D z oceną objętości i pomiarem konturu skóry wokół oczu potwierdzają wyniki badań klinicznych:
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Poprawa skóry Stopień pulchności
  • Poprawa objętości skóry.

   

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku są bowiem dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Kolagen - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy