Mezoterapia dedykowana do twarzy NCTF 135 HA.

Po
Przed

Czym jest NCTF 135 HA w Eskulap Słupsk?

Zarówno w celach leczniczych, jak i kosmetycznych mezoterapia igłowa jest stosowana od wielu lat w Europie i innych częściach świata. Igły służą do nakłuwania skóry podczas zabiegu. Niewielkie ilości substancji na bazie kwasu hialuronowego są ostatnio coraz częściej wstrzykiwane w mezodermę, czyli środkową warstwę skóry podczas zabiegów mezoterapii. W Słupsku istnieje pokaźna pula specjalistów, którzy w trakcie swojej kariery opracowali i udoskonalili metody, aby zapewnić pacjentom jak najlepsze wyniki.

Jasne, każdy może przekłuć ciało igłą. Musisz jednak mieć świadomość, że tylko personel medyczny – w tym lekarze, pielęgniarki i dentyści – powinien mieć prawo do wykonywania mezoterapii. Mamy szczęście, że eksperci wpisani do rejestru specjalizacji GMC pracują w naszej słupskiej klinice Eskulap, aby doradzać pacjentom w zakresie najlepszych i najskuteczniejszych dostępnych procedur.

Głównym celem unikalnego produktu Filorga NCTF 135 HA jest poprawa jakości i wyglądu skóry. W ramach zabiegu w skórę wstrzykuje się niewielką ilość roztworu kwasu hialuronowego zawierającego 135 aminokwasów i peptydów. W ten sposób można poprawić nawilżenie, elastyczność i ogólny wygląd skóry.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Jak postępować po zabiegu i jakie efekty widać po NCTF 135 HA?

Pacjenci mogą spodziewać się lepszej tekstury i kolorytu skóry po mezoterapii NCTF. Zauważają również zmniejszenie widoczności zmarszczek i drobnych linii. Prawdziwym rezultatem mezoterapii igłowej jest wewnętrzna zmiana skóry. Głęboko w warstwach skóry dochodzi do redermalizacji. Substancja pomaga organizmowi w produkcji świeżej, uporządkowanej i ustrukturyzowanej tkanki skórnej poprzez uruchomienie procesów regeneracyjnych. Chociaż nowa struktura skóry głęboko w środku nie jest widoczna, służy jako rama dla rozwoju nowej skóry. Cechy głębszych warstw zostają włączone w nową skórę, dzięki czemu skóra jest jędrna, elastyczna i nawilżona.

Po mezoterapii NCTF 135 HA nie ma szczególnych zaleceń pielęgnacyjnych, jednak zawsze należy chronić skórę przed słońcem, trzymać w czystości i nawodnioną.

Co mówią pacjenci, jakie są wskazania i przeciwwskazania po zabiegach NCTF 135 HA?

Często nie widzimy żadnych negatywnych skutków u pacjentów. Tymczasowe działania niepożądane związane z miejscami wstrzyknięcia mezo NCTF 135 HA obejmują zaczerwienienie, obrzęk, zasinienie i dyskomfort. Nie dzieje się tak z powodu substancji; raczej dzieje się tak z powodu małej igły, której użyto do implantacji produktu. Zwykle zaczerwienienia znikają w ciągu kilku godzin. Chociaż są one rzadkie, możliwe są poważniejsze działania niepożądane, takie jak infekcja i reakcja alergiczna. Nie odczujesz żadnych negatywnych skutków ubocznych, o ile utrzymasz w czystości miejsce wstrzyknięcia przez godzinę po zabiegu. Mezoterapii NCTF 135 HA nie powinny poddawać się kobiety w ciąży lub karmiące, a także te, które mają określone problemy zdrowotne, w tym skazy krwotoczne lub aktywne infekcje.

Mezoterapia

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Jak często należy wykonywać mezoterapię NCTF 135 HA?

  Stan Twojej skóry określi, jak często powinnaś wykonywać zabiegi. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabiegi należy wykonywać co 4 do 6 tygodni. Podstawową wytyczną jest to, że możesz uzyskać szybsze i bardziej zauważalne wyniki, jeśli wykonasz częściej zbaiegi. Jakość i wygląd skóry poprawia mezoterapia, a regularne zabiegi przyspieszają ten proces. Mezoterapię należy wykonywać tak często, jak to tylko możliwe, najlepiej raz w tygodniu, jeśli stać Cię na zabieg i chcesz dbać o skórę. W klinice w Słupsku mamy modelki i prezenterki telewizyjne, które „pracują” twarzą. Co tydzień lub co dwa, trzy tygodnie odwiedzają nas na terapię. Dla pozostałych pacjentów sugerujemy wykonywanie jednego zabiegu co miesiąc.

  Klinika Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jaki jest koszt zabiegów mezoterapii NCTF 135 HA?

  Cena mezoterapii może się różnić. Filorga – producent zaleca kwotę 300 złotych za zabieg NCTF 135 HA. Zobacz pełen cennik.

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy