Osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting – redukcja blizn i rozstępów, spłycenie zmarszczek, likwidacja przebarwień.

Po
Przed

Przekonaj się, jak osocze bogatopłytkowe oddziałuje na skórę – PRZESUŃ SUWAK

PRP w dosłownym tłumaczeniu oznacza osocze bogatopłytkowe. Osocze również znaleźć pod nazwą APC (co oznacza Autologiczny Koncentrat Krwi). Płytki krwi to specjalny rodzaj komórek krwi, które są aktywowane podczas procesu gojenia po uszkodzeniu tkanki. Regeneracja polega na wstrzyknięciu stężonego roztworu płytek krwi w dany obszar aby stymulować gojenie i regenerację. Osocze krwi aż w 90% składa się z wody, jednak w jego skład wchodzą także komórki macierzyste, liczne elektrolity, białka i składniki odżywcze, takie jak:

 • Aminokwasy: arginina, alanina, cysteina, lizyna, tyrozyna, glicyna czy metionina
 • Mikroelementy: Mg, Na, Li, Zn, Cu, K, glukoza i inne
 • Witaminy: A, B: B1, B2, B4, B6, B9, B12, C, D, E, K, PP.

Czynniki wzrostu wysiewane przez płytki krwi napędzają podziały komórek, stymulują powstawanie nowych włókien kolagenowych i naczyń krwionośnych. Wysyłają także sygnał o konieczności dostarczenia do miejsca skaleczenia komórek macierzystych, które regenerują tkanki.
Metoda iniekcji roztworu płytek krwi jest kontrolowanie wywołanym urazem, który ma na celu zmusić organizm do regeneracji. Wywołuje to syntezę elastyny i kolagenu oraz migrację komórek macierzystych do miejsca wkłucia. W efekcie kondycja skóry znacznie się poprawia: tkanka widocznie ulega odmłodzeniu, cellulit zostaje zniwelowany, a zmarszczki spłycone. Osocze przejawia dodatnie działanie na wiele schorzeń i dolegliwości. Do jego właściwości należą: leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn, redukcja przebarwień i rozstępów, likwidacja blizn. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Likwidacja oznak starzenia się skóry, redukcja efektu zmęczonej twarzy i podkrążonych oczu, usuwanie zmian potrądzikowych

Młodość masz we krwi – Osocze bogatopłytkowe.

Metoda terapii z wykorzystaniem osocza jest w gabinetach medycyny estetycznej coraz bardziej popularna ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Wykonuje się ją w mezoterapii, a także w złożonym leczeniu wielu schorzeń. Gałęzie medycyny korzystające z dobrodziejstwa plazmy (osocza) to: medycyna sportowa, urologia, traumatologia, ortopedia czy stomatologia. Efektywność zabiegów – ich liczba i trwałość – zdeterminowana jest przez wiek pacjenta i jednostkowe właściwości regeneracyjne jego organizmu: im młodszy jest pacjent, tym bardziej podatny na działanie osocza.

MEDYCYNA ESTETYCZNA – Osocze Bogatopłytkowe

Wampirzy lifting gwarantuje wypełnienie zmarszczek, napięcie i nawilżenie skóry nawet w problematycznych miejscach, takich jak szyja, powieki i okolice oczu. Zastosowanie osocza na skórze całej twarzy hamuje procesy starzenia, zaś użycie go na skórze głowy przeciwdziała wypadaniu włosów.

Wskazania dla zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego

Twarz, szyja, całe ciało:

 • Nawilżenie i odmłodzenie skóry,
 • Likwidacja przebarwień,
 • Terapia trądziku i blizn potrądzikowych,
 • Terapia łuszczycy,
 • Spłycenie zmarszczek,
 • Redukcja efektu zmęczonych oczu, cieni i worków.

Włosy:

 • Przeciwdziałanie wypadaniu włosów,
 • Minimalizacja objawów łysienia poprzez wzmocnienie mieszków włosowych,
 • Niwelowaniu świądu skóry głowy i łupieżu,
 • Nadanie włosom połysku i sprężystości,
 • Optymalizacja funkcji gruczołów łojowych.

Wampirzy lifting w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku. Redukcja drobnych blizn potrądzikowych, cellilitu. Leczenie łysienia mężczyzn i kobiet.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Przebieg zabiegu Wampirzego Liftingu

  W klinice medycyny estetycznej Eskulap w Słupsku zabieg osocza bogatopłytkowego wykonywany jest po uprzednim znieczuleniu skóry. Pobiera się od pacjenta materiał biologiczny. Płytki krwi są oddzielane od czerwonych krwinek i zagęszczane. Następnie czerwone krwinki są odrzucane, a powstały koncentrat płytek krwi jest stosowany do leczenia i wstrzykiwany w wybrane miejsce. Lekkie zaczerwienienie czy zasinienie po zabiegu jest naturalnym objawem niewymagającym interwencji medycznej. Jak pielęgnować skórę po zabiegu? Należy unikać stosowania lodu w okolicy zabiegu oraz należy unikać leków przeciwzapalnych, takich jak Ibuprofen.

  Jak często powtarzać zabieg Wampirzego Liftingu

  Osocze pozostaje aktywne do 60 dni po zabiegu, czynnie regenerując skórę. Polecamy serię minimum 3-4 zabiegów wykonywanych w odstępie 2-4 tygodni oraz zabieg przypominający co kilka miesięcy. Najbardziej widoczne efekty zauważalne są u pacjentów, którzy poddają się zabiegom w dwóch seriach, dwa razy do roku.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Ile kosztuje zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

  W klinikach w Słupsku oferujemy terapię osoczem bogatopłytkowym. Zobacz pełen cennik TUTAJ.

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Osocze Bogatopłytkowe - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy