Prostrolane to nowoczesna mezoterapia na przebarwienia słoneczne skóry, zmniejsza tłuszczowe obrzęki pod oczami, redermalizacja i zagęszczenie skóry.

Jak często wykonywać zabieg Prostrolane B Series?

Technologia peptydów zastosowana w Prostrolane Natural-B wzmacnia siłę działania preparatu i działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu. Peptydy uwalniają się w głębi skóry co daje przewidywalne efekty zabiegu a rezultaty są długotrwałe. Zaleca powtórzyć zabieg co 2 tygodnie.

Najlepiej jest wykonywać 4 zabiegi w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie. Po zabiegu należy unikać nadmiernego słońca, ekspozycji na promieniowanie UV i ekstremalnych warunków pogodowych przynajmniej do czasu ustąpienia początkowego obrzęku i zaczerwienienia.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Przeciwwskazania

  Nie wykonuj żadnych zabiegów peelingu, lasera ani ultradźwięków podczas wykonywania zabiegów Prostrolane Natural-B. Jeśli cierpisz na nadmierne krwawienie lub silne przebarwienia skóry, rozważ inne zabiegi.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap w Słupsku

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

  Prostrolane Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy