Redermalizacja – sprawdzona metoda poprawa jakości i wyglądu skóry.

Po
Przed

Zobacz jak Redermalizacja napina skórę, nawilża i odmładza skórę, wygładza zmarszczki mimiczne – PRZESUŃ SUWAK

W przeciwieństwie do innych zabiegów z zakresu mezoterapii, zasada działania redermalizacji równocześnie daje efekty w trzech płaszczyznach: 1 – Stymuluje i reguluje procesy biochemiczne w komórce; 2 – Przywraca bilans wodny naszych komórek i całego orgaznizmu; 3 – Blokuje działanie wolnych rodników.

Ten wielowymiarowy efekt jest możliwy poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanej technologii Double Effect Synergic. Technika ta umożliwia podwojenie efektywności działania składników wchodzących w skład produktów firmy Hyalual – kwasu hialuronowego, który posiada wysoką wagę molekularną i kwasu bursztynowego (w formie bursztynianu sodu). Takie połączenie jest unikalną na rynku zaletą procedury Redermalizacji.

Kwas Hialuronowy stosowany w procesie redermalizacji w związku ze swoimi właściwościami zapewnia znacznie bardziej długotrwały efekt poprawy jakości skóry niż w przypadku kwasu hialuronowego o innej strukturze oraz bez dodatku bursztynianu sodu.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505 905 196

Wygładzenie zmarszczek, równowaga bilansu wodnego - Bursztynian Sodu to nasza tajemnica.

Co to jest Redermalizacja?

Xela Rederm 2.2%

Wskazania:
• Skóra z oznakami starzenia
• Blizny potrądzikowe
• Hiperpigmentacja

Efekty:
• Lifting
• Poprawa jakości skóry poprzez zagęszczenie skóry właściwej
• Zmniejszenie głębokości fałdów
• Wyraźny kontur ust
• Przywrócenie bilansu wodnego skóry właściwej

Zastosowanie:
Dzięki unikalnej formule połączenia dwóch składników uzyskiwany jest wyrażony i długotrwały efekt. Już po pierwszym zabiegu redermalizacji zwiększa się ilość fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję elastyny i kolagenu, przywraca mikrokrążenie i macierz międzykomórkowa skorzy właściwej.

Skład:
• Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – 2.2%
• Kwas bursztynowy (bursztynian sodu) – 1.6 %

Xela Rederm 1.8%

Wskazania:
• Nierówny koloryt cery
• Zmniejszenie elastyczności skóry
• Przygotowanie do plastyki konturowej
• Mimiczne oznaki starzenia

Efekty:
• Przywrócenie bilansu wodnego skóry
• Zagęszczenie skóry właściwej poprzez odbudowę szkieletu kolagenowego
• Zmniejszenie przebarwień, rozjaśnienie skóry
• Wyrównanie mikroreliefu skóry
• Mimiczne fałdy
• Nadanie cerze blasku

Skład:
• Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – 1.8%
• Kwas bursztynowy (bursztynian sodu) – 1.6 %

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Xela Rederm 1.1%

  Wskazania:
  • Skóra sucha
  • Nierówna tekstura skóry
  • Niewielkie oznaki starzenia
  • Oznaki fotostarzenia

  Efekty:
  • Odpływ limfy ze skóry właściwej, zmniejszenie komponenty obrzękowej
  • Poprawa mikrokrążenia
  • Detoksykacja tkanek
  • Rozjaśnienie skory o 1-2 tony
  • Rozjaśnienie cieni pod oczami
  • Usunięcie oznak zmęczenia

  Skład:
  • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – 1.1%
  • Kwas bursztynowy (bursztynian sodu) – 1.6 %

  Jakie efekty obserwujemy po zabiegu Redermalizacji wokół oczu?

  Wyniki widoczne w badaniu profilometru demonstrują efekt wygładzenia mikrostruktury skóry w okolicy okołooczodołowej w trakcie zabiegów redermalizacji. Uzyskane dane pokazują stan skóry wybranych pacjentów w czterech różnych momentach kuracji: przed zabiegami, bezpośrednio po drugim zabiegu i dwa tygodnie po trzecim zabiegu. Zebrane dane dowodzą, że redermalizacja w znaczny sposób poprawia właściwości chemiczne i fizyczne skóry.

  Redermalizacja u pacjentów ze zmianami wstecznymi okolicy okołooczodołowej skóry znacznie poprawia elastyczność, nawilżenie i jakości skóry. Tkanka jest bardziej gładka i elastyczna. Wnioski te oparte są o badania postkliniczne preparatu medycznego (Yutskovsky Ltd. 2012).

  Stan skóry w okolicy okołooczodołowej przed zabiegiem redermalizacji: Widoczne są zmarszczki, obserwujemy obniżoną jędrność i nawilżenie skóry.

  Stan skóry w okolicy okołooczodołowej bezpośrednio po zabiegu redermalizacji: Poprawa jakości tkanki, zmniejszenie zmarszczek.

  Stan skóry w okolicy okołooczodołowej 14 dni po trzecim zabiegu redermalizacji: Spłycenie bruzd i zmarszczek, wygładzenie i poprawa tekstury skóry, zwiększona jędrność.

  Jakie efekty obserwujemy po zabiegu Redermalizacji dekoltu?

  Badanie obrazowe przed zabiegiem ukazuje uszkodzenia naskórka. Zmniejszoną echogeniczność skóry właściwej. Włókna w niższych partiach skóry są hiperechogeniczne. Po zabiegu efekt redermalizacji widoczny jest w gładkości naskórka, zostaje ona przywrócona. Skóra właściwa jest grubsza, zwiększa się gęstość skóry, ułożenie włókien jest bardziej ścisłe. Brak śladów przecieku oraz brak zmian w układzie naczyń.

  Badania ultradźwiękowe, korneometyczne oraz profilometryczne skóry potwierdzają wysoką skuteczność zabiegów redermalizacji. Po drugim zabiegu widoczne było jeszcze rozmieszczenie produktu w skórze właściwej i w obszarze podania wraz z umiarkowanym zwiększeniem grubości i gęstości skóry. Dwa tygodnie po trzecim zabiegu redermalizacji podany produkt nie był już widoczny w skórze właściwej: wykryto natomiast zwiększoną grubość i gęstość skóry wraz z rozkładem jednostajnym sygnału echa w badaniu obrazowym. Dodatkowo obserwujemy bardziej zwięzłe ułożenie włókien.

  Redermalizacja u pacjentów w obszarze szyi i dekoltu przywraca i podwyższa poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry, wygładza i pobudza syntezę białek strukturalnych skóry.

  Stan skóry dekoltu przed zabiegiem redermalizacji: Widoczne są znaki zmniejszonego nawilżenia skóry, średnio nasilona hiperkeratoza.

  Stan skóry dekoltu po drugim zabiegu redermalizacji: Zwiększenie jędrności i nawilżenie skóry.

  Stan skóry dekoltu 14 dni po trzecim zabiegu redermalizacji: Znacznie zwiększona jędrność i nawilżenie skóry, poprawa stanu struktur naczyniowych skóry.

  ProfiDelux co to takiego?

  ProfiDelux jest to specjalnie zaprojektowany spray do pielęgnacji pozabiegowej skóry, który skraca okres gojenia po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Kojące właściwości tego produktu pozwalają pacjentom szybko zobaczyć efekty leczenia.

  Produkt ProfiDelux zawiera kwas hialuronowy, działa on przeciwzapalnie, pobudza migrację i proliferację komórek oraz uaktywnia fibroblasty i makrofagi. Dodatkowo produkt zawiera odpowiednią dawkę kwasu bursztynowego, który ma działanie zabezpieczające i przeciwutleniające.

  ProfiDelux skraca czas gojenia się skóry po zabiegach dramatycznie niwelując natężenie skutków ubocznych. Uczucie pieczenia, zaczerwienienie, obrzęk oraz ryzyko występowania powikłań są znacznie zmniejszone po użyciu sprayu ProfiDelux.

  ProfiDelux to produkt, który można stosować w domu nawet 3-4 razy dziennie. Nawilża on skóre, wygładza, daje efekt rozświetlenia i wypoczętego, pełnego energii wyglądu skóry. ProfiDelux jest dostępny w naszym internetowym sklepie.

  Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel Słupsk

  Znajdź zabieg dla Siebie…

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Jakość i Bezpieczeństwo

  W trosce o Twoje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z wykonywanych przez nas zabiegów, każdy z nich poprzedzony jest konsultacją. Pacjent jest wówczas zobligowany, by poinformować lekarza o przebytych chorobach, alergiach i swoim ogólnym stanie zdrowia. Na podstawie rozmowy specjalista dobiera idealny dla pacjenta preparat oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości i obawy.

  Zabiegi medycyny estetycznej mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy bądź pracowników z wykształceniem medycznym. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne czy fryzjerskie mogą skutkować dopuszczeniem produktów nieznanego pochodzenia, oparzeniami skóry czy oszpeceniem. Bywa, że powodują trwały uszczerbek na zdrowiu pacjenta. Produkty stosowane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap Słupsk są udostępniane wyłącznie lekarzom i klasyfikowane jako leki na receptę.

  Redermalizacja - Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy