Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii

Spektakularne rezultaty zabiegów z użyciem nici liftingujących – podniesienie policzków, wzmocnienie napięcia skóry twarzy i szyi

Po
Przed

Przekonaj się jak skutecznie działają nici liftingujące PDO 4D Barb – PRZESUŃ SUWAK

Nici liftingujące PDO 4D Barb wyróżniają się innowacyjnym systemem mikrohaczyków. Pozwalają one na efektywny i małoinwazyjny lifting, którego rezultaty porównywalne są do specjalistycznego liftingu chirurgicznego przy zastosowaniu substancji biodegradowalnych.

Nieinwazyjność PDO 4D wiąże się z brakiem powikłań i rekonwalescencji. Nici liftingujące to niska cena bez interwencji chirurgicznej przy zachowaniu doskonałych efektów zabiegu. Wizualizacja © mmKisiel.pl

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Nici liftingujące to remedium na problemy skórne takie jak wiotka i luźna tkanka, zmarszczki mimiczne i efekt zmęczonej twarzy

Zabieg First Lift 4 D i nici liftingujące PDO – pozbądź się problemu zwiotczałej skóry

First Lift 4D, lifting z użyciem nici

Idea Nici Liftingujących oraz zabiegu First Lift Barb 4D

Nici liftingujące oddziałują na tkankę skórną w sposób mechaniczny, aktywnie podtrzymując ją niczym mięśnie napinające. Rezultat wspomaga zastosowanie biomedycznego polidioksanonu. Wygładzenie zmarszczek i wymodelowanie konturu twarzy to efekt widoczny gołym okiem natychmiast po zabiegu. Dodatkowo po upływie dwóch tygodni następuje rozpoczęcie procesu neokolagenezy (biostymulacja produkcji kolagenu), który poprawia elastyczność skóry. W efekcie tkanka zostaje naciągnięta, bruzdy, fałdy i zmarszczki wygładzone, a policzki uniesione. Nici znajdują także zastosowanie w liftingu czoła i podniesieniu brwi.

Wskazania do zabiegu Nićmi Liftingującymi

Utrata jędrności skóry i zaburzenie konturu twarzy oraz inne efektu procesu starzenia się skóry stają się zauważalne już po 30 roku życia. Nowoczesne nici liftingujące zapewniają natychmiastowe napięcie skóry twarzy, poprawę jej owalu, uwydatnienie konturu żuchwy, zmianę linii policzków czy podniesienie podbródka. W celu ujędrnienia innych partii ciała zabieg należy wykonać przy użyciu tradycyjnych nici PDO.

Jak to działa? – Nici PDO

Nici liftingujące PDO wykonane są z polidioksanonu – silnie syntetycznego włókna, które wykazuje właściwości stymulujące syntezę kolagenu i elastyny. Specjalnie splecione nici z czasem rozpuszczają się w głębi tkanki. Rezultatem zabiegu jest m.in. uniesienie podbródka czy plastyka konturu twarzy.

Efekt zabiegu utrzymuje sie 2-3 lata!

Jak długo utrzymuje się efekt Nici liftingujących PDO

Efekt napięcia skóry, w zależności od indywidualnej charakterystyki pacjenta, utrzymuje się nawet 2-3 lata.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

HIFU Ultradźwięki

Zabieg liftingu HIFU na twarz to alternatywa dla Nici PDO. Bezinwazyjne a resultat jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna może być użyta do usuwania tłuszczu na twarzy i na ciele. Zlikwiduj podwójny podbródek.

Kontakt

Zadzwoń aby umówić się na konsultację. Zobacz mapę i zaplanuj swoją podróż.

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  PDO - Nici Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy