Pon-Sb: 11:00 - 20:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
Jak często wykonywać zabieg Prostrolane B Series?

Jak często wykonywać zabieg Prostrolane B Series?

Technologia peptydów zastosowana w Prostrolane Natural-B wzmacnia siłę działania preparatu i działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu. Peptydy uwalniają się w głębi skóry co daje przewidywalne efekty zabiegu a rezultaty są długotrwałe. Zaleca powtórzyć zabieg co 2 tygodnie.

Najlepiej jest wykonywać 4 zabiegi w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie. Po zabiegu należy unikać nadmiernego słońca, ekspozycji na promieniowanie UV i ekstremalnych warunków pogodowych przynajmniej do czasu ustąpienia początkowego obrzęku i zaczerwienienia.

Przeciwwskazania

Nie wykonuj żadnych zabiegów peelingu, lasera ani ultradźwięków podczas wykonywania zabiegów Prostrolane Natural-B. Jeśli cierpisz na nadmierne krwawienie lub silne przebarwienia skóry, rozważ inne zabiegi.

Jakość i Bezpieczeństwo

Klinika Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort zabiegów. W celu spełnienia oczekiwań pacjenta, przed każdym zabiegiem uczestniczy on w konsultacji z lekarzem lub specjalistą, podczas poinformowany zostaje o przebiegu i spodziewanych rezultatach kuracji. Pacjent z kolei ma obowiązek powiadomić specjalistę o wszelkich reakcjach uczuleniowych i schorzeniach, które mogą wpłynąć na proces i skutek zabiegu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane mogą być wyłącznie przez osoby z wykształceniem, które je do tego upoważnia. Korzystanie z oferty salonów kosmetycznych i fryzjerskich w przypadku leczniczych kuracji może niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia pacjenta i skutkować niepożądanym efektem estetycznym. Produkty i urządzenia wykorzystywane w Klinice Medycyny Estetycznej Eskulap mmKisiel w Londynie, Birmingham i Słupsku są dostępne wyłącznie na receptę bądź wymagają certyfikatu potwierdzającego wykształcenie medyczne.

Zadzwoń i umów się na konsultację już dziś.

505905196

Podaj swój numer telefonu a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie…

  Prostrolane Przed i Po

  Dane kontaktowe

  Słupsk:
  Leszczynowa 16,
  76-200 Słupsk

  Słupsk:
  Kotarbińskiego 7/1,
  76-200 Słupsk

  Med. Estetyczna: 505 905 196

  Laryngologia: 59 8468634

  Ginekologia: 788 030 460

  Rejestracja telefoniczna:

  Pon. – Sob. 9:00 – 20:00

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  Bez kategorii

  Formularz kontaktowy